Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Grała nie tylko Zgodzianka z Kapelą

Miniony tydzień był bardzo udany dla krakowskiej Ligi Nike Playarena. Odbyło się w nim dużo spotkań, a mecz na szczycie Zgodzianki z Kapelą sprawił, że znów nabieraliśmy rumieńców śledząc rozgrywki. Mimo to nadal czekamy na wzmożenie aktywności części teamów, dzięki czemu powoli moglibyśmy zacząć śrubować wynik minimum 30 rozegranych meczów w tygodniu. Tym razem pozytywnie zaskoczyła I liga, w której doszło do 8 konfrontacji. Liczymy, że to dopiero początek! W najbliższym czasie dojdzie również do paru roszad, gdyż kilka zespołów zrezygnowało z gry, a w ich miejsce pojawią się nowe ekipy. To zapowiada jeszcze ciekawszą rywalizację.

I liga

OKS Zgodzianka - Kapela Weselna 3:7
Zasłużona wygrana Kapeli. Relację z tego meczu znajdziecie tutaj.

TS Galacticos  - Egalite Group FC Bujakowianka 6:18
Tym razem Bujakowianka spięła się dużo bardziej niż w ostatnim meczu z Galacticos, gdyż rewanż toczony był także w ramach Pucharu Krakowa. Galacticos nie miało nic do powiedzenia, dzięki czemu rywale zdobyli cenne punkty.

Bijemy miniony - SieWymyśliPotem 9:2
Bijemy kontynuują dobrą formę i obok Kapeli stają się głównymi faworytami w pogoni za tytułem Mistrza Jesieni, za co można zdobyć świetne nagrody. SięWymyśliPotem tym razem przegrało i to wyraźnie, gdyż nie podołało szczelnej obronie ekipy Roberta Pudłowskeigo.

Asertywni - Nowohucka Husaria 6:13
Zespół Huberta Wilczyńskiego radzi sobie coraz lepiej. Pewna wygrana z Asertywnymi pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość przed kolejnymi spotkaniami. Ten sezon wcale nie musi być tylko walką o utrzymanie.

TS Galacticos - Się Wymyśli Potem 8:10
Wyrównane spotkanie między ekipami, które mogą być ostatecznie dosyć blisko siebie w tabeli. Dla Galacticos nie był to jednak udany weekend. Po porażce z Bujakowianką to znów rywale byli skuteczniejsi, dzięki czemu zainkasowali cenne 3 punkty.

OLSZA 1 N.O.C. - Gwiazdy 22 10:2
W końcu zawodnicy z Olszy odnieśli zwycięstwo. Przełamanie jest zawsze ważne, gdyż pozwala na nowo uwierzyć w siebie. Gwiazdy natomiast grają w kratkę i trudno przewidzieć ich najbliższą dyspozycję. Tym razem nie udźwignęli poprzeczki postawionej przez rywali.

Egalite Group FC Bujakowianka - Nowohucka Husaria 6:18
Tak wysoka porażka Bujakowianki jest sporą niespodzianką, jak również postawa na początku sezonu. Nowohucka Husaria wykorzystała wszystkie błędy rywala i zasłużenie pokonała team Krzysztofa Wasieczki, który staje się nieobliczalnym zespołem.

Bijemy miniony - OLSZA 1 N.O.C. 15:3
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Bjm, które bardzo pewnie zwycięża w kolejnym spotkaniu, doprowadzając do szewskiej pasji kolejnych rywali. Olsza w tym starciu nie mogła kompletnie znaleźć recepty na świetnie ułożoną defensywę trzeciej ekipy poprzedniego sezonu.

II liga (Grupa A)

Wesoła Elite Kraków - Polandia Kraków 3:13
Tym razem Wesoła Elite nie miała szans z Polandią, która pokazała, że stać ją na dobrą grę. Dziesięć bramek różnicy mówi sporo o przebiegu tego spotkania.

Nieziemskie Katy - Kraków Shore 4:14
Obie ekipy zainaugurowały sezon, ale dobrze to wydarzenie wspominać będzie tylko Kraków Shore, które nie dało szans Nieziemskim Katom. Mimo wszystko to dopiero pierwsze spotkanie obu zespołów, dlatego o tym, ile faktycznie są warte, przekonamy się w kolejnych grach.

KS Kazimierz - Real Sędziszów C.F. 20:4
Zaległy termin spotkania nie przeszkodził ekipie KS Kazimierz w kolejnym pewnym zwycięstwie i umocnieniu się na pozycji lidera II ligi. Sławek Smaga może być zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy w tym sezonie regularnie punktują.

Wzgórza Nowa Huta - KS Byczanin 6:13
O ile sensacją nie jest wygrana Byczanina, o tyle rozmiary tego zwycięstwa już tak. Wzgórza przechodzą poważny kryzys i teraz najważniejsze jest to, aby ten zespół najpierw się pozbierał, wrócił do swojej gry, a dopiero następnie myślał o punktowaniu.

Kraków Shore -Wzgórza Nowa Huta 12:3
Kraków Shore świetnie rozpoczął sezon. Dwa pewne i wysokie zwycięstwa napawają optymizmem, gdyż ciągle liczymy na powiększenie się grupy pościgowej za liderującym Kazimierzem. Wzgórza nie miały wiele do powiedzenia w tym pojedynku.

II liga (Grupa B)

Awaria Wentylatora Gdów - Patol Squad 10:7
Nie bez problemu, ale jednak Awaria zwyciężyła po raz 12. w tym sezonie, dzięki czemu awansowała na pierwszą lokatę w lidze. Patol Squad postawił się faworyzowanym rywalom, ale zabrakło czegoś do zdobyczy punktowej. Oczekujemy natomiast na starcie Phoenix kontra Awaria!

Pięciu i Spocony Podgórze - TS Grzegórzecki 6:10
Grzegórzecki w końcu zwyciężył. Pytanie jednak brzmi: Jaki wpływ miał na to poziom rywali? Mimo wszystko udało się w końcu przełamać i zwyciężyć po raz 4. w tym sezonie. Team z Podgórza nie potrafi natomiast wrócić do wyników z początku sezonu, kiedy to udawało się mu dwukrotnie wygrywać.

III liga

Straszne Niejadki - Metylofenylopropyloamina 13:8
Zespół Strasznych Niejadków wygrał bardzo ważne spotkanie i odskoczył przeciwnikom w tabeli na 6 punktów. Było to bardzo ważne zwycięstwo, bowiem dzięki niemu Niejadki dalej utrzymują miejsce premiowane awansem do wyższej ligi. By awansować, podopieczni Tomasza Krzepowskiego nie mogą przegrywać takich spotkań.

Milf Hunters - Pink Panthers 10:6
Minimalny faworyt nie zawiódł i dalej jest niepokonanym zespołem w lidze. Zdobywa ważne punkty z liderem, a jeśli zdobywa je z liderem, to czy jest w stanie z kimś je stracić? Na dzień dzisiejszy z taką dyspozycją Milf Hunters to murowany kandydat do wygrania 3 ligi.

IV liga

Chłopi - Pacos De Ferreira 3:3
Bardzo ciekawe spotkanie. Wynik był sprawą otwartą do samego końca, lecz żaden z zespołów nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Remis sprawił, że Pacos dalej pozostaje niepokonanym zespołem ligi, jednak zanosi się na to, że Chłopi na dłużej zagoszczą na fotelu lidera.

Piątka w plecy - KsKobierzyn 5:5
Po ostatniej porażce z Sikorkami KsKobierzyn odnotowuje lekki progres, remisując i dopisując 1 punkt do swojego dorobku. Piątka w plecy rozpoczyna z kolei sezon bez porażki, ale remis na pewno nie jest satysfakcjonującym rezultatem dla obydwu zespołów.

FC Metal Hearts - SikorkiExtreme 9:4
Podopieczni Damiana Soleckiego zwyciężają wyraźnie z Sikorkami, które doznają pierwszej ligowej porażki. Metal Hearts tym zwycięstwem wskoczył na 3. miejsce w tabeli i zrobi wszystko, by wspiąć się jeszcze wyżej.

FC Metal Hearts - Trombolit De Luxe 10:8
Udany weekend FC Metal Hearts. Drugie zwycięstwo napawa optymizmem w kontekście przyszłego awansu. Trombolit jako debiutant zebrał jednak cenne doświadczenie i lekcję na przyszłość.

FC Nexus - Dr3am-Team 4:9
Debiutujący zespół Łukasza Rzepeckiego w wymarzony sposób rozpoczyna swoje zmagania w krakowskiej Lidze Nike Playarena. FC Nexus natomiast, po drugiej porażce z rzędu, musi coś zmienić, by w przyszłości stawić czoła najsilniejszym.

Krakowscy Rzeźnicy - Holender Kraków 4:22
Mecz pomiędzy debiutantami zakończył się pogromem podopiecznych Mateusza Miłkowskiego. Dobrze rozpoczęty sezon z pewnością rozwinie skrzydła całej ekipie, dlatego czekamy już z niecierpliwością na jej kolejne na spotkania. Krakowscy Rzeźnicy, po takiej porażce, w kolejny weekend postarają się udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy.

KP Husaria - Przemytnicy Rzeżuchy 7:7
Obydwa zespoły przystępowały do  tego meczu bez zwycięstwa ligowego i jeszcze na nie poczekają. Remis daje jednak obu ekipom pierwsze ligowe punkty i teraz może być już tylko lepiej.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement