Ligowe
Dodany: Komentarzy: 2

Złota Liga – nowe miasto w Playarena!

Miło nam zakomunikować, iż do Rozgrywek Playarena dołączyło następne miasto. 2. Kwietnia wystartowała liga gminy Złota – miejscowości, która znajduje się w województwie świętokrzyskim.

Jak dotąd do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn (zapisy ciągle trwają), które w kwietniu rozegrały aż 20 meczów. To pozwoliło na sklasyfikowanie całej ligi w pierwszej 20stce rankingu podsumowującego ostatni miesiąc i otworzyło szansę przed mistrzem na udział w finałowym turnieju Playarena Cup 2011. Takie osiągnięcia to w dużej mierze zasługa Ambasadora Ligi – Pawła Bochniaka, do którego można zgłaszać się z pomysłami na rozwój rozgrywek.

Na czele tabeli znajduje się Strzelec Chroberz, który z ośmioma zwycięstwami na koncie oraz z zatrważającym bilansem bramkowym sieje spustoszenie wśród przeciwników. Być może jednak do czasu, gdy spotka się z zespołem KS Królewscy, który depcze im po piętach. Reszta stawki znacząco odstaje od czołówki, jednak do końca sezonu jeszcze wszystko może się zmienić.

Liga oprócz wysokiej liczby spotkań wyróżnia się mieszaniem się młodości z doświadczeniem. W rozgrywkach występuje dużo młodzieży, która może nauczyć się wiele od starszych kolegów. Ponadto na uwagę zasługuje determinacja wszystkich zawodników z tej części kraju, którzy nie obawiają się grania w ekstremalnych warunkach.

Za zakończenie przypominamy, iż do Rozgrywek Playarena można przystąpić w każdej chwili, dlatego mamy nadzieję, że nowe startujące ligi będą sygnałem dla innych polskich miast do rejestrowania się w naszym serwisie.

powrót do listy

Komentarze

Paweł Bochniak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Próbujemy rozkręcać ligę i nie obniżać lotów :-) Chociaż w środowisku gdzie jest 4,5 tys, mieszkańców łatwe to nie jest dlatego przydałoby się, żeby w końcu materiały promocyjne do nas dotarły ;-)

Bartosz Sawicki
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

welcome :)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement