Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Dużo emocji w Złotej

Dużo bramek, wiele emocji, a więc to wszystko co może podobać się kibicom ma miejsce w piłkarskiej 1 Lidze Playarena gminy Złota, czyli ogólnopolskich rozgrywkach piłki nożnej amatorów.

Cieszy szczególnie fakt, że do rywalizacji zgłasza się bardzo dużo młodzieży. Mimo, że wyniki są różne to napewno zdobyte doświadczenie będzie procentowało w kolejnych sezonach.

W lidze zaszły pewne zmiany, wycofał się zespół Galacticu Stawiszyce. Natomiast zgłosiła się młoda drużyna Red Devils. Jeśli chodzi i ligową tabelę to przewodzi jej Strzelec Chroberz oraz KS Królewscy, jednak zespoły te grały praktycznie z „młodymi” ekipami ligi i tak naparwdę o sile tych zespołów będzie można cokolwiek powiedzieć po meczach z zespołami, które w powszechnej opinii dysponują silnymi, a co najważniejsze doświadczonymi składami.

Z meczu na mecz coraz lepiej radzą sobie Drinkersi, którzy zaczynają nawiązywać równorzędną walkę z teoretycznie silniejszymi zespołami. Młody zespół Black Team z Chrobrza rozegrał tylko jedno spotkanie, ale pokazali, że w piłkę grać potrafią. Red Team2 drużyna złożona z głownie z gimnazjalistów z południowej części naszej gminy to zespół obiecujący. Mimo, iż wyniki nie zachwycają to tak jak w przypadku gimnazjalnej drużyny Red Devils nie wynik tutaj jest najważniejszy. Doświadczenie, które wyniosą w meczach ze starszymi zawodnikami będzie bezcenne w perspektywie kolejnych sezonów. Także dla nich duże brawa.

Czekamy również na pierwszy mecz FC Olimpii Złota, zespołu zebrał naprawdę ciekawy i doświadczony skład, co jest gwarancją atrakcyjnych meczów w lidze. Również postawa drużyny KS Niegosławice zapowiada, że walka o 1 miejsce w ligowej tabeli będzie się toczyła do ostatniego ligowego pojedynku.

Przypominamy wszystkim drużynom aby poprzez platformę www.playarena.pl rzucały wyzwania kolejnym drużynom (gramy mecz i rewanż). Im więcej meczów drużyny rozegrają do 12 czerwca, tym większa szansa na zakwalifikowanie się do turnieju strefowego – eliminacji Amatorskich Mistrzostw Polski. Udział w turnieju strefowym wezmą drużyny m.in. z Małopolski i Podkarpacia.

Wyniki: Red Devils –KS Królewscy 6:10 KS Królewscy – Drinkersi 19:4 Strzelec Chroberz – Drinkersi 17:6 Strzelec Chroberz – Red Team2 21:0 KS Niegosławice – KS Królewscy 4:5 Red Devils – Drinkersi 0:25

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement