Ligowe
Dodany: Komentarzy: 1

Soccerpoint.pl sponsorem technicznym warszawskich rozgrywek

Liga Nike Playarena w Warszawie wciąż się rozwija. Warszawiacy utrzymują wysokie miejsce w czołówce rankingu miast, a z ostatnich Mistrzostw Polski aż trzy drużyny wróciły z medalami turniejów półfinałowych. Również rozgrywki miejskie - Liga, Puchar Warszawy oraz Warsaw Open - są coraz bardziej atrakcyjne i przyciągają uwagę świata biznesu. Miło nam ogłosić, że sponsorem technicznym warszawskiej Ligi Nike Playarena został Soccerpoint.pl.

Czym zajmuje się Soccerpoint.pl?
Soccerpoint.pl to działający od kilku lat profesjonalny sklep piłkarski, oferujący wyposażenie dla zawodników i drużyn z szerokiego katalogu firmy NIKE, poczynając od butów i strojów, aż po akcesoria i personalizację sprzętu sportowego. Sklep stacjonarny Soccerpoint.pl, mieszczący się przy ul. Myśliwieckiej 4A, proponuje również fachową obsługę, która pomoże każdemu klientowi dobrać najlepszy dla niego sprzęt w oparciu o indywidualne preferencje. Więcej informacji o sklepie znajdziecie na stronie: http://www.soccerpoint.pl.

Hubert Koblak (Soccerpoint.pl) Playarena to świetna inicjatywa, ponieważ udowadnia, że gra w piłkę nożną wciąż jest fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a przy tym organizacyjnie bardzo przypomina profesjonalne rozgrywki piłkarskie. Chcielibyśmy sprawić, by nie tylko organizacja, ale także i drużyny biorące udział w rozgrywkach wyglądały na boisku profesjonalnie.

Na czym będzie polegać współpraca?
Współpraca warszawskiej Ligi Nike Playarena z Soccerpoint.pl będzie obfitować w wiele ciekawych akcji, do udziału w których serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny. Już dziś możemy zdradzić, że nowy Mistrz Warszawy zagra na Mistrzostwach Polski Ligi Nike Playarena 2015 w kompletach strojów Nike ufundowanych i przygotowanych przez naszego partnera.
 

powrót do listy

Komentarze

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

Brawo Grzechu ! Świetna informacja !!! Jestem przekonany, że współpraca będzie owocna !

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement