Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Zapisy do 18. sezonu rozgrywek playarena.pl OTWARTE!

Każdy z nas marzył w dzieciństwie o zostaniu sławnym piłkarzem. Całymi dniami okupowaliśmy osiedlowe boiska i robiliśmy to co kochaliśmy najbardziej - rywalizację. Dzisiaj wszystko to wkracza na wyższy poziom - podbicie lokalnego "Orlika" to nie koniec, a początek wielkiej przygody. Nie ważne ile masz lat i jakie prezentujesz umiejętności. W naszych rozgrywkach każdy znajdzie swoją ścieżkę do czerpania jeszcze większej radości z "orlikowego haratania w gałę". Możesz dołączyć do istniejącej lub założyć własną drużynę i napisać swoją własną historię. Rywalizuj z innymi o mistrzostwo miasta i wyjątkowe nagrody. Najlepsi grają z drużynami z całej Polski na wakacyjnych turniejach, a prawdziwe perełki dostają szanse gry z orzełkiem na piersi podczas corocznych Mistrzostw Świata! Poniżej znajdziesz najważniejsze szczegóły sezonu 2024/2025 - zapisy właśnie startują!

Rozgrywki playarena.pl to zupełnie inny poziom rywalizacji

W 2007 r. powstała playarena.pl Projekt tworzony przez pasjonatów, dla pasjonatów. Chcieliśmy czegoś więcej od grania "o pietruchę". Wspólnie z Wami tworzymy najlepsze amatorskie rozgrywki w Polsce. Rozpoczynamy właśnie 18. sezon rozgrywek playarena.pl!

Możesz zostać prawdziwym trenerem, dyrektorem czy prezesem klubu. Stwórz z kumplami własną drużynę i wybierzcie jej nazwę, barwy, własny projekt herbu, z którym się utożsamiacie. Zarządzaj składem i rób transfery. Walczymy o ligowe punkty. O awans do wyższej ligi, a na końcu o MISTRZOSTWO miasta! Najlepsze drużyny zdobywają bilety na turnieje, w których można zmierzyć się z drużynami z całej Polski. Rozgrywki playarena.pl pełne są takich pasjonatów jak Wy. Gramy o zapisanie się w historii dyscypliny sportu.

Dla najbardziej zapalonych świrów mamy też film o całej dyscyplinie oraz o tym, co dzieje się w świecie socca:

Ligi komercyjne vs playarena.pl

Elastyczny terminarz ligowy to najbardziej charakterystyczna cecha naszych rozgrywek. Nie narzucamy Wam ścisłych terminów meczów. Na rozegranie ligowego spotkania w danej kolejce macie tydzień czasu. Gracie na wybranym przez siebie boisku. W dowolny dzień. O dowolnej godzinie. To daje dużą swobodę, a jednocześnie sprawia, że wpisowe w naszych rozgrywkach jest tak niskie. Chcemy aby w piłkę grał każdy. Bez względu na zasobność portfela. Nasze rozgrywki są dla tych, którym po prostu się chce grać w socca!


O co gramy? Najbardziej prestiżowe turnieje socca w Europie!

Mistrzostwa Polski Socca 2025

Przez cały sezon walczycie o bilety na najważniejszy krajowy turniej – Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Czołowe drużyny każdego miasta mają niepowtarzalną okazję powalczyć o tytuł Mistrza Polski i bilety na Ligę Mistrzów Socca! Wyjazd ze swoją ekipą przyjaciół na taki turniej to niezapomniane chwile na lata. U nas to możliwe!

3 Rogi Karny - turniej dla niższych lig

Jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i sentymentalny turniej drużyn 6-osobowych dla zespołów, które zajęły miejsce na podium w niższych ligach (Mistrz Ligi + Wicemistrz + 3. miejsce).

 

Zasady gry będą inne niż zwykle. Oprócz tytułowego "3 Rogi Karny", będzie obowiązywało jeszcze kilka, które znacie z gry na podwórku. Bramkarz tylko do połowy i główka ratuje - brzmi znajomo? A pamiętacie słynne: “przecież nie gramy o złote kalesony!” A właśnie, że gramy! Legendarne “Złote Kalesony” to główne trofeum tego oldskulowego turnieju!

Poczuj się jak gwiazda!

Niezależnie od tego, czy grasz w 1. czy 4. lidze, w rozgrywkach playarena.pl masz zawsze szansę na “sławę” w społeczności setek tysięcy zawodników z całego kraju. Mamy mnóstwo konkursów i typerów, w których do wygrania są cały czas ekstra nagrody! Przewidzisz wynik hitu Ligi Mistrzów? Strzelisz pięknego boiska w derbowym meczu na orliku? A może miałeś świetny miesiąc w lidze?

Wyjątkowy pakiet nagród!

Puchar - Unikalny. Jedyny w swoim rodzaju. Taki jest puchar za Mistrzostwo Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Zależało nam na tym, aby ten sam efekt uzyskać na poziomie miejskich rozgrywek. Projekt pucharu został stworzony w taki sposób, aby uchwycić w nim miejski charakter rozgrywek playarena.pl Stąd motyw wysokich budynków i „wyrastającego” pomiędzy nimi boiska.Takiego pucharu nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Medale - Nasze wyjątkowe medale trafiają do każdej drużyny na ligowym podium (niezależnie od ligi!). Ciężkie. Prestiżowe. Takich medali nie można kupić ani dostać w żadnych innych rozgrywkach. Można je zdobyć, tylko poprzez całoroczną walkę na miejskich boiskach. To sprawia, że są bezcenną pamiątką na całe życie.

Oprawione w ramę grafiki - Poza unikalnym pucharem, w naszych rozgrywkach wręczamy również wyjątkowe grafiki, oprawione w ramy. Trafiają one do każdej drużyny na ligowym podium (niezależnie od ligi). Każdy nagrodzony uzyskuje trofeum, które może zawisnąć na ścianie jego pokoju.

Nagrody indywidualne - W każdej lidze wybieramy Najlepszego zawodnika (MVP sezonu) oraz Najlepszego bramkarza. Dodatkowo mamy również nagrody specjalne: dla Kapitana Sezonu, Nagrodę Fair Play oraz za Najlepszy Fanpage Sezonu. To zdecydowanie nie jest „kolejna”, identycznie wyglądająca statuetka z plastiku.

Pakiet Opti i Pakiet Maxi

Pakiety nagród różnią się w zależności od wielkości rozgrywek - pakiet OPTI obowiązuje w rozgrywkach, w których zapisanych jest poniżej 32 drużyn i pakiet MAXI, w rozgrywkach, w których występuje więcej niż 32 drużyny. Całość obrazuje poniższa grafika:

Mało? Zagraj w reprezentacji Polski z Dębickim i Mierzejewskim!

Jeśli rywalizacja ligowa, masa wyjątkowych nagród i turnieje ogólnopolskie Ci nie wystarczają - przed Tobą biało-czerwone trykoty! W skali całego globu, nasza kadra narodowa to ścisła czołówka. Selekcjoner Klaudiusz Hirsch od lat prowadzi Polskę do wielu sukcesów. Na corocznych Mistrzostwach Świata Polska jest jednym z głównych faworytów do triumfu. Konsekwencja i wiara w obraną drogę pozwoliła nam na zdobycie dwa razy z rzędu (2018 i 2019) wicemistrzostwa świata w piłce nożnej 6-osobowej!

W 2022 roku zdobyliśmy brązowe krążki, ale ciągle czekamy na to upragnione złoto. Prawdziwa selekcja do kadry zaczyna się na boiskach Waszych miast. Nasze miejskie rozgrywki i ogólnopolskie turnieje są trampoliną do wskoczenia na najwyższy światowy poziom. Spełniamy marzenie o grze z Orłem na piersi. To dzięki rozgrywkom playarena.pl dziś każdy sympatyk piłki nożnej 6-osobowej na świecie wie, kim jest Bartłomiej Dębicki, Kamil Kucharski, Krzysztof Elsner czy Adrian Mierzejewski. Drzwi kadry zawsze są otwarte dla najlepszych z Was.

"Pancernik: Polowanie na Reprezentanta" w Twoim mieście!

Do Reprezentacji Polski może dostać się dosłownie każdy! W trakcie rozgrywek ligowych staramy się organizowac jak największą liczbę treningów konsultacyjnych pod okiem sztabu RP6. W samym sezonie 2023/24 odwiedziliśmy między innymi Łódź, Kalisz, Kraków, Sosnowiec, Częstochowę, Zabrze, Warszawę, Chorzów, Poznań i wiele więcej! Zapisz się do rozgrywek. Daj z siebie wszystko, a odpowiednia chwila wkrótce nadejdzie!
 

Kanał Youtube - Piłka na Orliku!
 
Selekcjoner reprezentacji Polski Socca - Klaudiusz Hirsch, w przystępny sposób dzieli się swoimi tajemnicami na poprawę gry na Orliku w cyklu ✅TAKtyczNIE❌. Dzięki niemu każdy z Was będzie mógł poprawić swoje indywidualne i drużynowe umiejętności.

Sezon 2024/2025 = runda jesienna i runda wiosenna

Kiedy startuje sezon 2024/2025?

W rozgrywkach playarena.pl gramy w oparciu o terminarz tygodniowy. Funkcjonuje on w okresach trwania rundy jesiennej i wiosennej. Jeżeli chcecie rozgrywać mecze poza ramami rund - nie ma problemu. Jeżeli przeciwnik z ligi wyrazi chęć rozegrania meczu awansem, możecie zagrać w dowolnym momencie trwania sezonu 2024/25!

Runda jesienna:

Zapisy: 15.06.2024 - 15.08.2024*
Gramy (terminarz tygodniowy): 01.09.2024 - 30.11.2024
* gwarancja miejsca w lidze z poprzedniego sezonu

Runda wiosenna:

Zapisy: 01.01.2025 - 28.04.2025
Gramy (terminarz tygodniowy): 1.03.2025 - 30.06.2025

Wpisowe:

1 liga - 399za drużynę/runda
Niższe ligi - 349 za drużynę/runda

W jaki sposób zapisać drużynę do gry?

Poniżej lista rozgrywek, do których aktualnie są otwarte zapisy.

WAŻNE: każde miasto posiada inny numer konta.

 

CZĘSTOCHOWA:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
16 1600 1462 1735 1846 8000 0007
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Częstochowie:
Oskar Kubik - Messenger
Tel: +48 606 199 440

 

GRUDZIĄDZ:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
74 1600 1462 1735 1846 8000 0030
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Grudziądzu:
Kamil Wiśniewski - Messenger
Tel: +48 798 691 470

 

KRAKÓW:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
86 1600 1462 1735 1846 8000 0008
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Krakowie:
Filip Despet - Messenger
Tel: +48 788 240 055
 

 

LUBLIN:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
58 1600 1462 1735 1846 8000 0027
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Lublinie:
  Mateusz Fornalski - Messenger
Tel: +48 512 805 352

 

ŁÓDŹ:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie Playarena
94 1750 0012 0000 0000 3325 5152
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Łodzi:
Przemysław Kaczmarek - Messenger
Tel: +48 721 073 261

 

OLSZTYN:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
43 1600 1462 1735 1846 8000 0006
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do głównego administratora rozgrywek:
  Łukasz Zajm - zapisy@playarena.pl

 

POZNAŃ:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
15 1600 1462 1735 1846 8000 0025
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Poznaniu:
  Dawid Mroziński - Messenger
Tel: +48 531 982 819

 

RADZIONKÓW:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
85 1600 1462 1735 1846 8000 0026
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Radzionkowie:
Dariusz Borowski - Messenger

 

SOSNOWIEC:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
69 1600 1462 1735 1846 8000 0023
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Sosnowiec:
Dawid Marasek - Messenger
Tel: +48 698 102 560

 

SZCZECIN:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
42 1600 1462 1735 1846 8000 0024
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Szczecinie:
Dominik Kogut - Messenger
Tel: +48 690 917 906

 

TCZEW:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
96 1600 1462 1735 1846 8000 0022
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.


2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Tczewie:
Przemysław Domachowski - Messenger

 

WARSZAWA:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
53 1600 1462 1735 1846 8000 0020
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Warszawie:
Łukasz Ćwiertniewicz - Messenger

 

WROCŁAW:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
26 1600 1462 1735 1846 8000 0021
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do głównego administratora rozgrywek:
Łukasz Zajm - zapisy@playarena.pl
Tel: +48 698 102 560

 

ZABRZE:

Zapisz drużynę w dwóch prostych krokach:
1. Dokonaj opłaty wpisowego na konto:
Stowarzyszenie piłki nożnej 6-osobowej
10 1600 1462 1735 1846 8000 0018
WAŻNE: W tytule przelewu napisz nazwę miasta i nazwę Waszej drużyny.

2. Napisz do nas wiadomość e-mail na adres: zapisy@playarena.pl
W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do koordynatora rozgrywek w Zabrzu:
Adam Kudzia - Messenger
Tel: +48 539 523 889

 

Rozgrywki w innym formacie

Poniżej lista rozgrywek, które działają w nieco innym formacie od klasycznych rozgrywek playarena.pl Skontaktuj się z ich szefami aby uzyskać informacje dotyczące szczegółów oraz wpisowego.

BYDGOSZCZ:

Łukasz Rogatty - Messenger

 

CHORZÓW:

Marcin Tomala - Messenger

 

KROTOSZYN:

Robert Stawowy - Messenger

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI:

Patryk Płomiński - Messenger

 

TWOJEGO MIASTA NIE MA NA LIŚCIE?

Jeszcze nic straconego.
Chcesz stworzyć nasze rozgrywki w swoim mieście?
Napisz na: ambasador@playarena.pl

Do zobaczenia na boisku!

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement