Fortuna Puchar Polski
Dodany: Komentarzy: 0

Zapowiedź FORTUNA Pucharu Polski Playarena 2023

Coraz bliżej kolejnej edycji Fortuna Pucharu Polski Playarena! Już w najbliższą niedzielę 26 zdobwyców Pucharów Miast przyjedzie na obiekty Ślęzy Wrocław, aby powalczyć o Puchar Polski i prawo gry w SOCCA Champions League 2023. Z roku na rok poziom zawodów się podnosi, więc o triumf będzie piekielnie trudno. Kto ma szansę zapisać się w kartach historii?

Chciałoby się rzec, że do trzech razy sztuka, jednakże po niedzielnych turniejach eliminacyjnych wiemy już, że Piwkarze Szczecin czyli obrońcy trofeum, nie pojawią się na niedzielnym turnieju! Mistrzowie ze Szczecina postanowili w 100 procentach skupić się na próbie triumfu w Mistrzostwach Polski! Jak nie oni, to kto?

Po weekendowych zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Polskich wyłoniło nam się sporo ciekawych ekip, które pokazały, że nie przypadkowo znalazły się na turniejach ogólnopolskich playarena.pl! Kosmos Edukacja F04 Częstochowa czy Atheltic Hornets Bartniczka to ekipy, które awansem do TOP16 zakomunikowały, że w Pucharze także nie będą chłopcami do bicia.

Są też marki, które co roku aspirują do końcowego triumfu - Bartist Toruń, Dentim Clinic Katowice czy Kapela Weselna Kraków. Wszystkie wspomniane ekipy co roku dążą do podniesienia pucharu, lecz zawsze czegoś brakuje. Czy w tym roku po tytuł sięgnie

Historyczni triumfatorzy FORTUNA Pucharu Polski Playarena

Przez 7 ostatnich lat po FORTUNA Puchar Polski Playarena sięgalo pięć zespołów. Dwóm z nich udało się nawet obronić tytuł. Jak będzie w tym roku?

Gdzie zagramy?

Turniej finałowy FORTUNA Pucharu Polski Playarena odbędzie się w niedzielę (23 lipca) na boiskach Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław w Kłokoczycach. Spotkania podczas zawodów trwać będą 2 x 10 minut i rozgrywane będą na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach o sztucznej nawierzchni.

Harmonogram turnieju

8:00   Start rejestracji drużyn w biurze zawodów

9:00   Początek fazy grupowej

15:40   Początek fazy pucharowej

19:25  Mecz o 3. miejsce

19:50   Mecz finałowy

20:15   Oficjalnie zakończenie turnieju

Transmisja meczów na żywo na YouTube

Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszym YouTube nie zabraknie transmisji na żywo. Transmitować będziemy oczywiście mecze, które komentowane będą przez naszych niezawodnych Ambasadorów. Ponadto, między spotkaniami będziemy przeprowadzać wywiady z wybranymi zawodnikami, a na naszej stronie prowadzić będziemy tekstową relacją LIVE, gdzie na bieżąco będzie można śledzić wyniki wszystkich rozegranych potyczek wraz ze strzelcami bramek.

 

 

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement