3RK
Dodany: Komentarzy: 0

3 Rogi Karny: Zapowiedź turnieju

Turniej 3 Rogi Karny, jak co roku, powoduje u nas nie tylko emocje, ale i wzbudza wielką ciekawość. Kiedy absolutny TOP polskiej sceny socca ostrzy widły na Mistrzostwa Polski i Fortuna Puchar Polski Playarena, to na zapleczu odbywa się walka o zapisanie się nie tylko w historii rozgrywek, ale i o wejście do krajowej czołówki. Piąta edycja zapowiada się na kolejną odsłonę, która przyniesie niesamowite rozstrzygnięcia, a dopatrywanie się jednego czy dwóch faworytów zapewne spłynie niczym woda w górskich potokach.

W zeszłym roku to 5408 Squad wyciął całą konkurencję i zgarnął na warszawskich obiektach Hutnika Warszawa Złote Kalesony. W tym roku ta ekipa będzie już toczyła boje o Mistrzostwo Polski, więc o obronie tytułu nie ma mowy... A więc, kto?

Dwa poprzednie lata to dominacja zespołów z Łodzi - wpierw Fortuna Łódź, a następnie 5408 Squad. Na pewno na rezultat wpływa fakt, że to ekipy z Łodzi otrzymują najwięcej przepustek na turniej Rogi Karny, ponieważ tam istnieje najwięcej rozgrywek na niższych szczeblach. W tym roku, aby powalczyć o Złote Kalesony, do Warszawy z miasta włókniarzy przyjadą aż 24 zespoły.

A gdyby jednak nie Łódź? Pośród ekip, które zjadą się 15 lipca do Warszawy, aby rywalizować o Złote Kalesony, będzie sporo rezerw drużyn znanych w krajowych elitach. Rezerwy składów takich jak Husaria Mokotów czy Chłopcy z Bielan zapewne niosą za sobą solidną markę, a do tego dochodzi fakt, że ponownie w tym roku będą gospodarzem tego turnieju!

Historyczni zdobywcy Złotych Kalesonów

Turniej 3 Rogi Karny rozgrywany jest od 2019 roku, a po legendarne trofeum sięgnęły dotychczas cztery zespoły.

Gdzie zagramy?

O Złote Kalesony zawodnicy powalczą na bocznym boiskach treningowych Hutnika Warszawa (ul. Marymoncka 42, 01-997 Warszawa). Do dyspozycji będziemy mieli osiem boisk ze sztuczną nawierzchnią.

Harmonogram turnieju

8:00   Start rejestracji drużyn w biurze zawodów

9:00   Początek fazy grupowej

14:00   Początek fazy pucharowej

17:45  Mecz o 3. miejsce

18:10   Mecz finałowy

18:35   Oficjalnie zakończenie turnieju

Transmisja meczów na żywo na Facebooku

Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszym Facebooku nie zabraknie transmisji na żywo. Transmitować będziemy oczywiście mecze, które komentowane będą przez naszych niezawodnych Ambasadorów. Ponadto, między spotkaniami będziemy przeprowadzać wywiady z wybranymi zawodnikami, a na naszej stronie prowadzić będziemy tekstową relacją LIVE, gdzie na bieżąco będzie można śledzić wyniki wszystkich rozegranych potyczek wraz ze strzelcami bramek.

Kto zostanie piątym w historii zdobywcą Złotych Kalesonów? Nie możemy doczekać się rozstrzygnięcia i z niecierpliwością czekamy na sobotnią rywalizację. W końcu poharatamy w gałę!

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement