3RK
Dodany: Komentarzy: 0

Poznaliśmy oficjalny podział przepustek na turniej 3 Rogi Karny 2023!

15 lipca dziarska (piłkarska) młodzież zjedzie się z całego kraju i zawita do stolicy! Już po raz piąty w historii rozpocznie się podniosła walka o miano najlepszej drużyny wszystkich niższych lig playarena.pl w Polsce. Stawką są legendarne "Złote Kalesony", które były nieosiągalnym marzeniem każdego z nas w dzieciństwie. Teraz macie niepowtarzalną szansę sięgnąć po to trofeum wraz ze swoimi kumplami z drużyny!

Podział przepustek

W tym roku podczas 3 Rogi Karny kolejny raz o legendarne “Złote Kalesony” zagrają nie tylko mistrzowie niższych lig, ale także pozostałe zespoły z podium! Dajemy szansę większej ilości ekip, bo wiemy jak cenne jest to trofeum. Przypomnijcie sobie tylko czasy grania ze swoimi ziomkami z bloku na betonowych boiskach. Aż się łezka w oku kręci, co?

Najwięcej przedstawicieli niższych poziomów rozgrywkowych przyjedzie do stolicy z Łodzi (24). Pokaźną reprezentację będą mieli również gospodarze, Warszawa (15), a także Bydgoszcz (12) i Sosnowiec (9).

 

Dawid Szeluga (Socca.pl) W tym roku, o faworyta w 3RK będzie równie ciężko jak w latach ubiegłych. Bardzo wierzę w Husarię Mokotów, która w poprzedniej edycji zdobyła srebrny medal. Zawsze groźne będą ekipy z Łodzi, która jest nieformalną Stolicą Playareny. Niemniej, turniej będzie nieprzewidywalny jak zawsze, a każda kolejna edycja pokazuje, że rośnie poziom drużyn, w nim występujących. Co mnie, jako komentatora bardzo cieszy, bo każdy mecz znów będzie ekscytujący!

Finałowe spotkanie w ubiegłym roku było niezwykle pasjonujące. Na przeciwko siebie wybiegł zespół Husarii Mokotów Warszawa, która chciała sięgnąć po „Złote Kalesony” u siebie w stolicy, a także 5408 Squad Łódź. Ambitne i bardzo silne tego dnia zespoły zaciekle walczyły o trofeum, jednak ekipa z Łodzi „bardziej chciała” i ostatecznie wygrała 5:2!

Co jeszcze warto wiedzieć przed turniejami?

Oldskulowy turniej 3 Rogi Karny odbędzie się 15 lipca (sobota) na obiektach Hutnika Warszawa. Do dyspozycji będziemy mieli dwa pełnowymiarowe boiska z nawierzchnią z trawy syntetycznej, zaplecze szatniowo-sanitarne i parking na ponad 200 samochodów

Czas trwania meczów turniejowych pozostaje bez zmian. Klasyczne 2 x 10 minut, a w meczach o wszystko, w przypadku remisu, oczywiście także dogrywka Playarena Turbo.

Chętnie zagralibyście na „stare”? Proszę bardzo! A może marzy Wam się komentarz meczowy w stylu śp. Jana Ciszewskiego? Nie ma sprawy! Nasi nieustraszeni sprawozdawcy (Przemysław Kaczmarek, Dawid Szeluga i Dominik Rek) z pewnością zadbają o emocje największych śpiochów.

Historia zdobywców “Złotych Kalesonów”

2022/2023 - ?

2021/2022 – 5408 Squad Łódź

2020/2021 - Fortuna Łódź

2019/2020 - Młode Bródno Warszawa

2018/2019 – Autsa Gdańsk

Czekamy na Was z niecierpliwością. Wróćmy razem do najpiękniejszych czasów naszego życia i po prostu "haratajmy w gałę!". Tego wszyscy chcieliśmy od zawsze. Zróbmy to razem.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement