3RK
Dodany: Komentarzy: 0

3 Rogi Karny: Zapowiedź turnieju

Turniej 3 Rogi Karny jak co roku powoduje u nas nie tylko emocje, ale i wzbudza wielką ciekawość. Kiedy absolutni TOP polskiej sceny SOCCA ostrzy widły na Mistrzostwa Polski i Fortuna Puchar Polski, to na zapleczu odbywa się walka o zapisanie się nie tylko w historii rozgrywek, ale i o wejście do krajowej czołówki. Czwarta edycja zapowiada się na kolejną odsłonę, która przyniesie niesamowite rozstrzygnięcia, a dopatrywanie się jednego czy dwóch faworytów zapewne spłynie niczym woda w górskich potokach.

W zeszłorocznej edycji po Złote Kalesony najbardziej chciał sięgnąć zespół Fortuny Łódź, który tak bardzo chciałby dorzucić drugie trofeum do kolekcji, że wystartuje swoimi rezerwami drugi rok z rzędu. Nie mniej powalczy zespół FC Smarujcie Klapki, który zdobył brązowe medale, a w tym roku po raz kolejny zameldował się w finale Pucharu Łodzi, co tylko pokazuje siłę tej drużyny. Przewagę „swojego terenu” chciałyby wykorzystać zespoły z Warszawy. Bardzo dobrze w ligowych zmaganiach wyglądały zespoły Amigos Lindegos, KSB i Husarii Mokotów, a konkretnie trzeciego zespołu prowadzonego przez Tomka Hubnera.

Skoro już o nim mowa, to warto wspomnieć, że kapitan trzech zespołów Husarii wystąpił we wszystkich ligowych meczach swoich drużyn, a różnorodny podział drużyn powoduje, że Tomek i jego zespół nie powielają się na każdym poziomie rozgrywkowym. Z resztą sam kapitan jest maszyną na boisku, a w dodatku przed dwoma laty zajął ze swoim zespołem czwarte miejsce i został przy okazji Królem Strzelców turnieju. Faworyt? Nie nakładając dodatkowej presji dodam tylko „pomidor”, bo Husaria bez względu na skład potrafi być naprawdę mocna.

Co poza wymienionymi?

Łódź, Łódź, Łódź… W mieście włókniarzy poziom poszedł wraz z ilością zespołów, w zasadzie każda z łódzkich drużyn może powalczyć o końcowe zwycięstwo. Patrząc jednak na drużyny z innych części kraju, to nie sposób nie wspomnieć o zespole B.N.O.T z Krotoszyna. Będzie to dla nich powrót na 3RK po rocznej przerwie, gdzie nie wspominają go najlepiej. Dobra okazja do rewanżu!

Kolejnym zespołem, na który warto zwrócić uwagę będzie ekipa No Name Katowice. Zdobywcy Pucharu Pocieszenia w Katowicach, znając charakter Ślązaków, to będziemy mieli tu przedsmak tego co wydarzy się na obiektach Hutnika Warszawa dzień później, gdy zjadą zespoły z Katowickiego szczytu. Gdzieś po cichu jednak może nam wyskoczyć zupełnie ktoś inny, a na miano „cichej niespodzianki” mogą sobie zapracować takie zespoły jak ComeBack2 Football z Grudziądza, ZPT Zieloni z Pruszkowa czy Ultra Games z Krakowa.

Historyczni zdobywcy Złotych Kalesonów

2020/2021 - Fortuna Łódź

2019/2020 - Młode Bródno Warszawa

2018/2019 - Autsa Gdańsk

Gdzie zagramy?

3 Rogi Karny odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji. O Złote Kalesony zawodnicy powalczą na bocznym boiskach treningowych Hutnika Warszawa (ul. Marymoncka 42, 01-997 Warszawa). Do dyspozycji będziemy mieli osiem boisk ze sztuczną nawierzchnią.

Harmonogram turnieju

8:00   Start rejestracji drużyn w biurze zawodów

8:45   Ceremonia rozpoczęcia turnieju

9:00   Początek fazy grupowej

13:35   Początek fazy pucharowej

17:20  Mecz o 3. miejsce

17:45   Mecz finałowy

18:10   Oficjalnie zakończenie turnieju


Transmisja meczów na żywo na Facebooku

Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszym Facebooku nie zabraknie transmisji na żywo. Transmitować będziemy oczywiście mecze, które komentowane będą przez naszych niezawodnych Ambasadorów. Ponadto, między spotkaniami będziemy przeprowadzać wywiady z wybranymi zawodnikami, a na naszej stronie prowadzić będziemy tekstową relacją LIVE, gdzie na bieżąco będzie można śledzić wyniki wszystkich rozegranych potyczek wraz ze strzelcami bramek.

Kto dołączy do ekip Autsy Gdańsk, Młodego Bródna i Fortuny Łódź ciesząc się ostatecznie ze zdobycia wymarzonych „Złotych Kaleson”? Dowiemy się około godziny 19 w najbliższą sobotę. Turniej ten będzie nie tylko emocjonujący z piłkarskiego punktu widzenia. Niecodzienne zasady, nowe zespoły i oranżada dla najlepszych strzelców, którzy po zwiększonej ilości cukru w organizmie mogą wyczyniać jeszcze większe cuda.

Ach, co to będzie za turniej!

*artykuł dzięki uprzejmności portalu socca.pl

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement