3RK
Dodany: Komentarzy: 0

Ile zespołów weźmie udział w turnieju 3 Rogi Karny? Wszystko już wiemy!

16 lipca dziarska (piłkarska) młodzież zjedzie się z całego kraju i zawita do stolicy! Już po raz czwarty w historii rozpocznie się podniosła walka o miano najlepszej drużyny wszystkich niższych lig playarena.pl w Polsce. Stawką są legendarne "Złote Kalesony", które były nieosiągalnym marzeniem każdego z nas w dziecińswie. Teraz macie niepowtarzalną szansę sięgnąc po to trofeum wraz ze swoimi kumplami z drużyny!

Podział przepustek

W tym roku podczas 3 Rogi Karny pierwszy raz w historii o legendarne “Złote Kalesony” zagrają nie tylko mistrzowie niższych lig, ale także pozostałe zespoły z podium! Dajemy szansę większej ilości ekip, bo wiemy jak cenne jest to trofeum. Przypomnijcie sobie tylko czasy grania ze swoimi ziomkami z bloku na betonowych boiskach. Aż się łezka w oku kręci, co?

Najwięcej przedstawicieli niższych poziomów rozgrywkowych przyjedzie do stolicy z Łodzi (24). Pokaźną reprezentację będą mieli również gospodarze, Warszawa (15), a także Bydgoszcz (12) i Lublin (9).

Dawid Szeluga (Socca.pl) Wytypowanie faworytów na 3 Rogi Karny, to istne szaleństwo. Pięknem tego turnieju jest to, że wygrać może w zasadzie każdy kto zagra. Ze względów lokalnych wiem, że dużą siłą dysponuje zespół Amigos Lindegos, który nie zanotował porażki od dwudziestu spotkań. Silny jest również Orlik Mokotów, a z Łodzi jest szansa na udział zespołu 5408 Squad, który podobnie jak Lindegos z Warszawy nie pamiętają czym jest porażka.

Ciekawią mnie również trzy drużyny z Grudziądza, a konkretnie Fijevia Fijevo, LP- System i ComeBack2 Football, które walczą o tytuł najlepszej ekipy w tamtejszej drugiej lidze, a biorąc pod uwagę potencjał Fijevii, to nie odpuszczający im przeciwnicy mogą stanowić wielką wartość dodaną i myślę, że każdy z tych zespołów może śmiało powalczyć na turnieju ogólnopolskim.

W 2021 roku na mecz decydujący o triumfie w całym turnieju ostrzyli sobie zęby wszyscy obecni tego dnia pod balonem na obiektach Ślęzy Wrocław. Zmierzyć się miały ze sobą dwie najlepsze drużyny sobotniej rywalizacji. Finałowe spotkanie nie zawiodło ani przez minutę. Fortuna Łódź i Guantanamera Krotoszyn pokazały prawdziwą walkę na miecze, a o tym kto podniesie „Złote Kalesony” miała zdecydować Turbodogrywka. Tam chłodniejszą głową wykazali się zawodnicy z Łodzi i to oni zostali trzecim w historii triumfatorem oldskulowego turnieju „3 Rogi Karny”!

3 Rogi Karny (16.07)

 Bydgoszcz
 Chorzów & Świętochłowice
 Częstochowa
 Futbol-Arena Toruń
 Grudziądz
 Katowicka Liga Szóstek
 Kraków
 Krotoszyn
 Lublin
 Łódź
 Ostrów Wielkopolski
 Radzionków
 Sosnowiec
 Szczecin
 Tczew
 Warszawa
 Wrocław

12
3
3
2
3
2
6
1
9
24
3
3
6
6
3
15
3

Co jeszcze warto wiedzieć przed turniejami?

Oldskulowy turniej 3 Rogi Karny odbędzie się 16 lipca (sobota) na obiektach Hutnika Warszawa. Do dyspozycji będziemy mieli dwa pełnowymiarowe boiska z nawierzchnią z trawy syntetycznej, zaplecze szatniowo-sanitarne i parking na ponad 200 samochodów

Czas trwania meczów turniejowych pozostaje bez zmian. Klasyczne 2 x 10 minut, a w meczach o wszystko, w przypadku remisu, oczywiście także dogrywka Playarena Turbo.

Chętnie zagralibyście na „stare”? Proszę bardzo! A może marzy Wam się komentarz meczowy w stylu śp. Jana Ciszewskiego? Nie ma sprawy! Nasi nieustraszeni sprawozdawcy (Przemysław Kaczmarek, Dawid Szeluga i Dominik Rek) z pewnością zadbają o emocje największych śpiochów.

Historia zdobywców “Złotych Kalesonów”

2020/2021 - Fortuna Łódź

2019/2020 - Młode Bródno Warszawa

2018/2019 – Autsa Gdańsk

Damian Kołaciński (Fortuna Łódź)3 Rogi Karny był dla nas niesamowicie emocjonującym turniejem. Pokazaliśmy, że zespół zbudowany na prawdziwej przyjaźni z podstawówki mógł najpierw zwyciężać w poszczególnych ligach w Łodzi i piąć się w górę, a potem, że jest w stanie udowodnić swoje umiejętności na ogólnopolskiej arenie i pokonać inne silne zespoły.

Puchar o „Złote Kalesony” to niesamowity przedsmak ogólnopolskich turniejów jakimi są Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zwyciężyć przed rokiem, umocniło to nas jeszcze bardziej jako zespół. Życzymy powodzenia wszystkim drużynom, którym udało się zakwalifikować w tym roku!

Czekamy na Was z niecierpliwością. Wróćmy razem do najpiękniejszych czasów naszego życia i po prostu "haratajmy w gałę!". Tego wszyscy chcieliśmy od zawsze. Zróbmy to razem.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement