Mistrzostwa Polski
Dodany: Komentarzy: 0

Znamy podział przepustek na turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski!

Już za dwa tygodnie (7-8 sierpnia) rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej. W tym roku eliminacje do krajowego czempionatu rozegrane zostaną w ciągu jednego weekendu (sobota i niedziela). O 16 biletów na turniej finałowy powalczy 99 zespołów z całego kraju, które przez cały sezon dzielnie pracowały na swój sukces.

Podział przepustek

W tym roku, na turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski, rozdajemy łącznie 99 przepustek.

Najwięcej przepustek na turnieje eliminacyjne powędrowało do Warszawy i Łodzi (po 8). W najbliższych dniach dowiemy się także, które zespoły powalczą danego dnia, ale jedno jest pewne - "dwójka gigantów" ma szansę rozdawać karty podczas zawodów. Sporo zespołów przyjedzie również z Krakowa, Lublina (po 7), a także Szczecina (6), Wrocławia i Bydgoszczy (po 5).

Na ten moment przepustki ma zapewnionych kilku krajowych potentatów. W turniejach eliminacyjnych udział zagwarantowały sobie już takie zespoły jak Dentim Clinic Katowice, FC Gorlicka Warszawa, Kapela Weselna Kraków czy Dzbany Łódź.

I turniej (7.08) II turniej (8.08)
 Wrocław
 Bydgoszcz
 Częstochowa
 Kraków
 Lublin
 Łódź
 Sosnowiec
 Warszawa
 Chorzów & Świętochłowice
 Ostrów Wielkopolski
 Szczecin
 Grudziądz
 Pleszew
 Olsztyn
5
5
4
4
4
4
4
4
4
4
3
3
1
1
 Łódź
 Warszawa
 Futbol-Arena Toruń
 Katowicka Liga Szóstek
 Kraków
 Lublin
 Poznań
 Szczecin
 Tczew
 Krotoszyn
 Konin
 Pruszków
 Radom
 Radzionków
 Zabrze
 Liga Fanów
 Białystok
 Gdańsk
 Zgierz
4
4
4
4
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
 
 SUMA 50  SUMA 49

 

Co jeszcze warto wiedzieć przed turniejami?

W związku z aktualnie funkcjonującymi ograniczeniami przeciwko COVID-19 mamy dobrą informację - każda drużyna będzie mogła wystawić 12 zawodników (oczywiście, jeżeli obowiązujące ogracznienia nie ulegną zmianie do czasu zawodów)!

Czas trwania meczów turniejowych pozostaje bez zmian. Klasyczne 2 x 10 minut, a w meczach o wszystko, w przypadku remisu, oczywiście także dogrywka Playarena Turbo. Wymiary boisk, na których zagramy również się nie zmieniają, bo każde będzie mierzyło 52 m x 26 m.

Z kapitanami drużyn, które uzyskają przepustki na turnieje eliminacyjne będziemy kontaktować się mailowo z adresu mistrzostwa@playarena.pl (jeśli nie jesteś pewny, że Twój mail jest aktualny to prosimy o kontakt) - pamiętajcie o regularnym sprawdzaniu swoich skrzynek mailowych.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement