Faza grupowa KanapaKap za nami!
Nasz pierwszy e-sportowy turniej rozkręca się z dnia na dzień. Wczoraj zakończyliśmy zmagania na etapie fazy grupowej. Emocji było co nie miara. Zobaczcie jak poradzili sobie Wasi faworyci!
Zanim rozpoczęło się kanapowe granie, 32 drużyny zostały rozlosowane do ośmiu 4-zespołowych grup. Losowanie możecie obejrzeć TUTAJ.
Ciężko było ocenić, kto będzie faworytem turnieju – w końcu to debiutanckie wirtualne zawody pod szyldem playarena.pl. Jedna wielka niewiadoma i niemały dreszczyk emocji!
Od soboty do poniedziałku rozgrywane były grupowe pojedynki. Z każdym dniem mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej. Powoli na prowadzenie wysuwały się kolejne zespoły, które niejednokrotnie miażdżyły swoich rywali. Teraz, po zakończonej fazie grupowej jesteśmy już mądrzejsi o pewne wnioski i możemy powoli obstawiać, kto zostanie triumfatorem pierwszej edycji KanapaKap!
FAZA GRUPOWA
Grupa A
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
Piwkarze Szczecin 2-0 Fc PoNalewce Pruszków
Paweł Kwiatkowski 5-0 Michał Kaśkiewicz
Daniel Kołtunowski 4-3 Tomasz Jamiołkowski
FC Future Stars Wrocław 2-0 Suwałki United FC
Patryk Kidoń 5-2 Piotr Siwicki
Kacper Przybycin 4-1 Fernando Grudniewski
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
Piwkarze Szczecin 2-0 Suwałki United FC
Paweł Kwiatkowski 4-0 Piotr Siwicki
Daniel Kołtunowski 4-1 Fernando Grudniewski
FC Future Stars Wrocław 2-0 Fc PoNalewce Pruszków
Patryk Kidoń 3-2 Michał Kaśkiewicz
Kacper Przybycin 6-0 Tomasz Jamiołkowski
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
Piwkarze Szczecin 1-1 FC Future Stars Wrocław
Paweł Kwiatkowski 3-0 Patryk Kidoń
Daniel Kołtunowski 1-2 Kacper Przybycin
Suwałki United FC 2-0 Fc PoNalewce Pruszków
Piotr Siwicki 6-1 Michał Kaśkiewicz
Fernando Grudniewski 4-2 Tomasz Jamiołkowski
Grupa B
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
FC Glinice Radom 2-0 Bella Team Chorzów
Albert Mortka 4-2 Mateusz Gawron
Mateusz Derleta 4-3 Bartosz Pawlyta
Przyjaciele z Boiska Wrocław 2-0 Gwardia Tczew
Maksym Rembiok 5-2 Maciej Gołyński
Mateusz Żak 5-1 Wojciech Gołyński
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
FC Glinice Radom 2-0 Gwardia Tczew
Albert Mortka 6-0 Maciej Gołyński
Mateusz Derleta 4-2 Wojciech Gołyński
Przyjaciele z Boiska Wrocław 2-0 Bella Team Chorzów
Maksym Rembiok 4-1 Mateusz Gawron
Mateusz Żak 3-2 Bartosz Pawlyta
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
FC Glinice Radom 2-0 Przyjaciele z Boiska Wrocław
Albert Mortka 3-1 Maksym Rembiok
Mateusz Derleta 4-3 Mateusz Żak
Gwardia Tczew 1-1 Bella Team Chorzów
Maciej Gołyński 2-7 Mateusz Gawron
Wojciech Gołyński 5-4 Bartosz Pawlyta
Grupa C
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
Citroen Sztukowski Ostrów Wlkp. 2-0 Kapela Weselna Kraków
Patryk Szewczyk 2-1 Konrad Łucarz
Filip Szewczyk 3-0 Piotr Dębski
Stado Szakali Warszawa 1-1 SC Trident Bydgoszcz
Maciej Płuska 5-1 Yaroslav Salii
Kamil Ceran 1-2 Natanael Bonzel
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
Citroen Sztukowski Ostrów Wlkp. 2-0 SC Trident Bydgoszcz
Patryk Szewczyk 2-1 Yaroslav Salii
Filip Szewczyk 5-1 Natanael Bonzel
Stado Szakali Warszawa 2-0 Kapela Weselna Kraków
Maciej Płuska 2-1 Konrad Łucarz
Kamil Ceran 4-0 Piotr Dębski
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
Citroen Sztukowski Ostrów Wlkp. 1-1 Stado Szakali Warszawa
Patryk Szewczyk 1-3 Maciej Płuska
Filip Szewczyk 3-1 Kamil Ceran
SC Trident Bydgoszcz 1-1 Kapela Weselna Kraków
Yaroslav Salii 2-3 Konrad Łucarz
Natanael Bonzel 7-1 Piotr Dębski
Grupa D
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
Śródmieście Grudziądz 1-1 Fc Złomiaki / Intergarten Poznań
Mateusz Cieszyński 5-2 Norbert Strugarek
Piotr Piechocki 2-3 Maks Kupczyk
Nazwa Nie Gra Gdańsk 1-1 Husaria Mokotów Warszawa
Karol Kohnke 1-4 Dominik Ostatek
Paweł Deja 4-2 Franek Lis
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
Śródmieście Grudziądz 0-2 Husaria Mokotów Warszawa
Mateusz Cieszyński 1-2 Dominik Ostatek
Piotr Piechocki 1-3 Franek Lis
Nazwa Nie Gra Gdańsk 1-1 Fc Złomiaki / Intergarten Poznań
Karol Kohnke 2-10 Norbert Strugarek
Paweł Deja 6-1 Maks Kupczyk
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
Śródmieście Grudziądz 1-1 Nazwa Nie Gra Gdańsk
Mateusz Cieszyński 5-2 Karol Kohnke
Piotr Piechocki 2-3 Paweł Deja
Husaria Mokotów Warszawa 2-0 Fc Złomiaki / Intergarten Poznań
Dominik Ostatek 5-0 Norbert Strugarek
Franek Lis 4-2 Maks Kupczyk
Grupa E
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
Guantanamera Krotoszyn 0-2 Beds.pl Bydgoszcz
Patryk Karwik 2-6 Bartosz Zwierzchowski
Przemysław Ratajczyk 3-4 Łukasz Rogatty
Wrong Side FC Szczecin 2-0 MaroooTeam Szczecin
Tomasz Miksa 6-0 Marek Andrzejkowicz
Marcin Rajmer 8-1 Adam Putkiewicz
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
Guantanamera Krotoszyn 0-2 MaroooTeam Szczecin
Patryk Karwik 0-8 Marek Andrzejkowicz
Przemysław Ratajczyk 3-11 Adam Putkiewicz
Wrong Side FC Szczecin 2-0 Beds.pl Bydgoszcz
Tomasz Miksa 3-2 Bartosz Zwierzchowski
Marcin Rajmer 5-0 Łukasz Rogatty
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
Guantanamera Krotoszyn 0-2 Wrong Side FC Szczecin
Patryk Karwik 0-8 Tomasz Miksa
Przemysław Ratajczyk 0-7 Marcin Rajmer
MaroooTeam Szczecin 1-1 Beds.pl Bydgoszcz
Marek Andrzejkowicz 0-5 Bartosz Zwierzchowski
Adam Putkiewicz 7-2 Łukasz Rogatty
Grupa F
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
FC Zielony Alkobus Warszawa 2-0 Jacki Lublin
Artur Piskorz 5-2 Kacper Lubisz
Jakub Mikliński 8-2 Krzysztof Sobczak
Budoserwis Chorzów 0-2 Korsarze Warszawa
Łukasz Bidelski 3-6 Damian Zalewski
Mateusz Bystrzowski 2-8 Loic Bonnet
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
FC Zielony Alkobus Warszawa 1-1 Korsarze Warszawa
Artur Piskorz 5-1 Damian Zalewski
Jakub Mikliński 1-2 Loic Bonnet
Budoserwis Chorzów 1-1 Jacki Lublin
Łukasz Bidelski 2-3 Kacper Lubisz
Mateusz Bystrzowski 4-2 Krzysztof Sobczak
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
FC Zielony Alkobus Warszawa 0-2 Budoserwis Chorzów
Artur Piskorz 0-4 Łukasz Bidelski
Jakub Mikliński 3-6 Mateusz Bystrzowski
Korsarze Warszawa 2-0 Jacki Lublin
Damian Zalewski 3-0 Kacper Lubisz
Loic Bonnet 8-1 Krzysztof Sobczak
Grupa G
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
Pojemna Halina Warszawa 2-0 Razem Tworzymy Siłę Łódź
Kacper Pękała 4-1 Bartosz Krogulec
Maciej Ciemieniewski 4-0 Jarosław Szymczak
Polonia Grudziądz 0-2 FC Noster Łódź
Jakub Skalij 0-7 Bartek Narożnik
Filip Bednarek 1-2 Jakub Rogalski
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
Pojemna Halina Warszawa 0-2 FC Noster Łódź
Kacper Pękała 0-3 Bartek Narożnik
Maciej Ciemieniewski 2-3 Jakub Rogalski
Polonia Grudziądz 0-2 Razem Tworzymy Siłę Łódź
Jakub Skalij 2-3 Bartosz Krogulec
Filip Bednarek 1-2 Jarosław Szymczak
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
Pojemna Halina Warszawa 2-0 Polonia Grudziądz
Kacper Pękała 4-1 Jakub Skalij
Maciej Ciemieniewski 5-2 Filip Bednarek
FC Noster Łódź 2-0 Razem Tworzymy Siłę Łódź
Bartek Narożnik 2-1 Bartosz Krogulec
Jakub Rogalski 4-1 Jarosław Szymczak
Grupa H
1 kolejka (sobota / 09.05.2020):
CHZP S.A Warszawa 2-0 Celebryci Radzionków
Jakub Mrowicki 2-1 Tomasz Lesiczka
Michał Mrowicki 6-0 Mateusz Hulin
KSB Warszawa 2-0 Zryw Cienin Konin
Sebastian Sobieszczuk 5-0 Arkadiusz Śmiechowski
Maciej Grabicki 6-1 Kamil Mikołajczyk
2 kolejka (niedziela / 10.05.2020):
CHZP S.A Warszawa 2-0 Zryw Cienin Konin
Jakub Mrowicki 12-0 Arkadiusz Śmiechowski
Michał Mrowicki 4-0 Kamil Mikołajczyk
KSB Warszawa 2-0 Celebryci Radzionków
Sebastian Sobieszczuk 6-1 Tomasz Lesiczka
Maciej Grabicki 4-0 Mateusz Hulin
3 kolejka (poniedziałek / 11.05.2020):
CHZP S.A Warszawa 2-0 KSB Warszawa
Jakub Mrowicki 3-2 Sebastian Sobieszczuk
Michał Mrowicki 2-1 Maciej Grabicki
Zryw Cienin Konin 0-2 Celebryci Radzionków
Arkadiusz Śmiechowski 1-7 Tomasz Lesiczka
Kamil Mikołajczyk 2-7 Mateusz Hulin
Tak prezentuje się zestaw par w 1/8 finału:
Komentarze