PL6
Dodany: Komentarzy: 0

#PL6: Zapowiedź Turnieju Miast w Ostrowie Wielkopolskim

Wracamy do gry! Tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata na Krecie możemy poczuć przedsmak piłkarskich emocji. W niedzielę (6 października) w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się pierwszy Turniej Miast w sezonie 2019/2020!

 

Informacje organizacyjne

Pierwszy w nowym sezonie Turniej Miast odbędzie się na Orlik SP1 przy ul. Partyzanckiej 21 w Ostrowie Wielkopolskim. Boisko ma wymiary 62x30m. Mecze trwać będą 2x10min z przerwą na zmianę stron.

Kto weźmie udział?

W Turnieju Miast weźmie udział osiem reprezentacji. Wprawdzie zabraknie dwóch najlepszych zespołów minionej kampanii Polskiej Ligi Szóstek, czyli Torunia i Warszawy U-21, ale i tak zapowiadają się wielkie emocje! Swoją obecność potwierdziły: Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski II, Krotoszyn, Konin, Chorzów & Świętochłowice, Nowy Dwór Mazowiecki, Bydgoszcz oraz Pruszków.

Terminarz zawodów

Każda drużyna rozegra sześć spotkań: trzy w fazie grupowej, dwa w fazie play-off oraz jedno decydujące o miejscu końcowym.

Grupa A: Ostrów Wielkopolski II, Pruszków, Konin, Chorzów & Świętochłowice

Grupa B: Ostrów Wielkpolski, Nowy Dwór Mazowiecki, Krotoszyn, Bydgoszcz

Tabela Wszechczasów

Dotychczas w Polskiej Lidze Szóstek wzięło udział 31 reprezentacji. Oczywiście, część z nich brała aktywniejszy udział, a część bardziej sporadyczny, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że formuła rozgrywek dalej się rozwija i zachęcamy do udziału przedstawicieli kolejnych miast! Niedzielnym turniejem w PL6 zadebiutuje drugi zespół Ostrowa Wielkopolskiego.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement