3RK
Dodany: Komentarzy: 0

3 Rogi Karny: Terminarz turnieju finałowego

Przed nami pierwszy w historii turniej finałowy 3 Rogi Karny. Zawody odbędą się już jutro (14 lipca) w Warszawie, a do rywalizacji przystąpią 44 najlepsze zespoły niższych lig z całej Polski. Jaki jest plan jazdy niedzielną imprezę? Uroczyste rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 8:45, ale wcześniej (od godz. 8:00) przeprowadzana będzie weryfikacja formularzy zgłoszeniowych. Faza grupowa wystartuje o godz. 9:00, natomiast faza pucharowa toczyć się będzie od godz. 15:40. Turniej zakończy się po meczu finałowym - ok. godz. 18:30.
 

Kto sięgnie po trofeum?

W niedzielnej imprezie weźmą udział 44 zespoły, co oznacza, że rywalizacja rozpocznie się od zmagań w czterech 6-drużynowych grupach oraz w czterech 5-drużynowych. Awans do fazy pucharowej uzyskają tradycyjnie po dwie najlepsze drużyny, a zdobywcą turnieju 3 Rogi Karny, zostanie drużyna, która wygra spotkanie finałowe. Dodatkowo, każdy zespół, który zajmie miejsce na podium, zgarnie przepustkę na Eliminacje do Mistrzostw Polski. Co ważne, wszystkie starcia trwać będą 2 x 10 minut.

 

 Grupa A  Grupa B  Grupa C  Grupa D

 Black Eagles Warszawa
 Dolina Grabów Bydgoszcz
 Maciejkowice Chorzów
 Roso Team Tczew
 Still Banging Kraków
 Fekramajko CF Lublin

 Autsa Gdańsk
 Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec
 InterCity Poznań
 Plastuś i Przyjaciele Pabianice
 Szał Ciał Warszawa
 FC Kozie Bobki Częstochowa

 Tańczące Wiertarki Kraków
 North Side Football Częstochowa
 Altana Team Grudziądz
 Angry Breavers FC Kraków
 Niechciani FC Łódź
 FC Gryzzlys Bydgoszcz

 Straszne Niejadki Kraków
 TDI Somsiody Chorzów
 Baron Team Tomaszów Mazowiecki
 CORTE Warszawa
 Fortuna Łódź
 Calcio Vanzoni Lublin

 Grupa E  Grupa F  Grupa G  Grupa H
 Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin
 PDC Białystok
 Same Asy Team Ostrów Wielkopolski
 Athletic Club de Futbol Kraków
 Niski Press Warszawa
 Fuga Team Wrocław
 Czarni Olsztyn
 Supkowskie Łepy Tczew
 Husaria Mokotów Warszawa
 FC Rolo Łódź

 Razem Tworzymy Siłę Łódź
 FC Baxy Poznań
 Guantanamera Krotoszyn

 Młode Bródno Warszawa
 PD Wild Boars Wrocław

 Gwiazdy 22 Kraków
 Hortus Team Ostrów Wielkopolski
 Stock Strikers Pabianice
 MZS Destylat Warszawa
 Drugteam Lublin

 

Od godz. 8:00 weryfikacja formularzy zgłoszeniowych

Impreza odbędzie się na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. Drużyny biorące udział w turnieju proszone są o przybycie na obiekt najpóźniej na godz. 8:25, ponieważ o 8:45 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie imprezy. Kapitanowie zespołów powinni stawić się przy stanowisku organizatora w celu okazania formularzy zgłoszeniowych na godzinę przed swoim pierwszym meczem. Biuro zawodów zostanie natomiast otwarte o godz. 8:00.

Każdy przedstawiciel zespołu powinien mieć ze sobą:

  • wypełnione i uprzednio zaakceptowane przez organizatora formularze zgłoszeniowe zawodników wraz z ich własnoręcznymi podpisami,
  • dowody tożsamości zawodników (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport lub prawo jazdy),
  • podpisane przez opiekuna lub rodzica zaświadczenia dla osób niepełnoletnich.

 

TERMINARZ ZAWODÓW
 

Rozpoczęcie turnieju


08:00     Weryfikacja formularzy zgłoszeniowych
08:45     Oficjalna ceremonia rozpoczęcia turnieju.

 

FAZA GRUPOWA 9:00 - 15:15
 

Grupa A

09:00               Black Eagles Warszawa – Fekramajko C.F. Lublin   (Boisko nr 1)
09:00               Dolina Grabów Bydgoszcz – Still Banging Kraków   (Boisko nr 2)
09:00               Maciejkowice Chorzów – Rosso Team Tczew   (Boisko nr 3)
10:15               Black Eagles Warszawa – Still Banging Kraków   (Boisko nr 1)
10:15               Dolina Grabów Bydgoszcz – Rosso Team Tczew   (Boisko nr 2)
10:15               Maciejkowice Chorzów – Fekramajko C.F. Lublin   (Boisko nr 3)
11:30               Black Eagles Warszawa – Rosso Team Tczew   (Boisko nr 1)
11:30               Dolina Grabów Bydgoszcz – Maciejkowice Chorzów   (Boisko nr 2)
11:30               Still Banging Kraków – Fekramajko C.F. Lublin   (Boisko nr 3)
12:45               Black Eagles Warszawa – Maciejkowice Chorzów   (Boisko nr 1)
12:45               Dolina Grabów Bydgoszcz – Fekramajko C.F. Lublin   (Boisko nr 2)
12:45               Rosso Team Tczew – Still Banging Kraków   (Boisko nr 3)
14:00               Black Eagles Warszawa – Dolina Grabów Bydgoszcz   (Boisko nr 1)
14:00               Maciejkowice Chorzów – Still Banging Kraków   (Boisko nr 2)
14:00               Rosso Team Tczew – Fekramajko C.F. Lublin   (Boisko nr 3)

 

Grupa B

09:00               Autsa Gdańsk – FC Kozie Bobki Częstochowa   (Boisko nr 4)
09:00               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – Szał Ciał Warszawa   (Boisko nr 5)
09:00               InterCity Poznań – Plastuś i Przyjaciele Pabianice   (Boisko nr 6)
10:15               Autsa Gdańsk – Szał Ciał Warszawa   (Boisko nr 4)
10:15               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – Plastuś i Przyjaciele Pabianice   (Boisko nr 5)
10:15               InterCity Poznań - FC Kozie Bobki Częstochowa   (Boisko nr 6)
11:30               Autsa Gdańsk – Plastuś i Przyjaciele Pabianice   (Boisko nr 4)
11:30               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – InterCity Poznań   (Boisko nr 5)
11:30               Szał Ciał Warszawa – FC Kozie Bobki Częstochowa   (Boisko nr 6)
12:45               Autsa Gdańsk – InterCity Poznań   (Boisko nr 4)
12:45               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – FC Kozie Bobki Częstochowa   (Boisko nr 5)
12:45               Plastuś i Przyjaciele Pabianice – Szał Ciał Warszawa   (Boisko nr 6)
14:00               Autsa Gdańsk – Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec   (Boisko nr 4)
14:00               InterCity Poznań - Szał Ciał Warszawa   (Boisko nr 5)
14:00               Plastuś i Przyjaciele Pabianice – FC Kozie Bobki Częstochowa   (Boisko nr 6)

 

Grupa C

09:00               Tańczące Wiertarki Kraków – FC Gryzzlys Bydgoszcz   (Boisko nr 7)
09:00               North Side Football Częstochowa – Niechciani F.C Łódź   (Boisko nr 8)
09:25               Altana Team Grudziądz – Angry Beavers FC Kraków   (Boisko nr 8)
10:15               Tańczące Wiertarki Kraków – Niechciani F.C Łódź   (Boisko nr 7)
10:15               North Side Football Częstochowa – Angry Beavers FC Kraków   (Boisko nr 8)
10:40               Altana Team Grudziądz – FC Gryzzlys Bydgoszcz   (Boisko nr 8)
11:30               Tańczące Wiertarki Kraków – Angry Beavers FC Kraków   (Boisko nr 7)
11:30               North Side Football Częstochowa – Altana Team Grudziądz   (Boisko nr 8)
11:55               Niechciani F.C Łódź – FC Gryzzlys Bydgoszcz   (Boisko nr 8)
12:45               Tańczące Wiertarki Kraków – Altana Team Grudziądz   (Boisko nr 7)
12:45               North Side Football Częstochowa – FC Gryzzlys Bydgoszcz   (Boisko nr 8)
13:10               Angry Beavers FC Kraków – Niechciani F.C Łódź   (Boisko nr 8)
14:00               Tańczące Wiertarki Kraków – North Side Football Częstochowa   (Boisko nr 7)
14:00               Altana Team Grudziądz – Niechciani F.C Łódź   (Boisko nr 8)
14:25               Angry Beavers FC Kraków – FC Gryzzlys Bydgoszcz   (Boisko nr 8)

 

Grupa D

09:25               Straszne Niejadki Kraków – Calcio Vazoni Lublin   (Boisko nr 1)
09:25               TDI Somsiody Chorzów – Fortuna Łódź   (Boisko nr 2)
09:25               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – Corte Warszawa   (Boisko nr 3)
10:40               Straszne Niejadki Kraków  – Fortuna Łódź   (Boisko nr 1)
10:40               TDI Somsiody Chorzów – Corte Warszawa   (Boisko nr 2)
10:40               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – Calcio Vazoni Lublin   (Boisko nr 3)
11:55               Straszne Niejadki Kraków – Corte Warszawa   (Boisko nr 1)
11:55               TDI Somsiody Chorzów – Baron Team Tomaszów Mazowiecki   (Boisko nr 2)
11:55               Fortuna Łódź – Calcio Vazoni Lublin   (Boisko nr 3)
13:10               Straszne Niejadki Kraków – Baron Team Tomaszów Mazowiecki   (Boisko nr 1)
13:10               TDI Somsiody Chorzów – Calcio Vazoni Lublin   (Boisko nr 2)
13:10               Corte Warszawa – Fortuna Łódź   (Boisko nr 3)
14:25               Straszne Niejadki Kraków – TDI Somsiody Chorzów   (Boisko nr 1)
14:25               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – Fortuna Łódź   (Boisko nr 2)
14:25               Corte Warszawa – Calcio Vazoni Lublin   (Boisko nr 3)

 

Grupa E

09:25               PDC Białystok – Niski Press Warszawa   (Boisko nr 5)
09:25               Same Asy Team Ostrów Wielkopolski – Athletic Club de Football Kraków   (Boisko nr 6)
10:40               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Niski Press Warszawa   (Boisko nr 4)
10:40               PDC Białystok – Athletic Club de Football Kraków   (Boisko nr 5)
11:55               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Athletic Club de Football Kraków   (Boisko nr 4)
11:55               PDC Białystok – Same Asy Team Ostrów Wielkopolski   (Boisko nr 5)
13:10               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Same Asy Team Ostrów Wlkp.   (Boisko nr 4)
13:10               Athletic Club de Football Kraków – Niski Press Warszawa   (Boisko nr 6)
14:25               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – PDC Białystok   (Boisko nr 4)
14:25               Same Asy Team Ostrów Wielkopolski – Niski Press Warszawa   (Boisko nr 5)

 

Grupa F

09:50               Czarni Olsztyn – FC Rolo Łódź   (Boisko nr 7)
09:50               Subkowskie Łepy Tczew – Husaria Mokotów Warszawa   (Boisko nr 8)
10:40               Fuga Team Wrocław – FC Rolo Łódź   (Boisko nr 7)
11:05               Czarni Olsztyn – Husaria Mokotów Warszawa   (Boisko nr 7)
11:55               Fuga Team Wrocław – Husaria Mokotów Warszawa   (Boisko nr 7)
12:20               Czarni Olsztyn – Subkowskie Łepy Tczew   (Boisko nr 7)
13:10               Fuga Team Wrocław – Subkowskie Łepy Tczew   (Boisko nr 7)
13:35               Husaria Mokotów Warszawa – FC Rolo Łódź   (Boisko nr 8)
14:25               Fuga Team Wrocław – Czarni Olsztyn   (Boisko nr 7)
14:50               Subkowskie Łepy Tczew – FC Rolo Łódź   (Boisko nr 7)

 

Grupa G

09:50               FC Baxy Poznań – PD WildBoars Wrocław   (Boisko nr 2)
09:50               Guantanamera Krotoszyn – Młode Bródno Warszawa   (Boisko nr 3)
11:05               Razem Tworzymy Siłę Łódź – PD WildBoars Wrocław   (Boisko nr 1)
11:05               FC Baxy Poznań – Młode Bródno Warszawa   (Boisko nr 2)
12:20               Razem Tworzymy Siłę Łódź – Młode Bródno Warszawa   (Boisko nr 1)
12:20               FC Baxy Poznań – Guantanamera Krotoszyn   (Boisko nr 2)
13:35               Razem Tworzymy Siłę Łódź – Guantanamera Krotoszyn   (Boisko nr 1)
13:35               Młode Bródno Warszawa – PD WildBoars Wrocław   (Boisko nr 3)
14:50               Razem Tworzymy Siłę Łódź – FC Baxy Poznań   (Boisko nr 1)
14:50               Guantanamera Krotoszyn – PD WildBoars Wrocław   (Boisko nr 2)

 

Grupa H

09:50               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – Drugteam Lublin   (Boisko nr 5)
09:50               Stock Strikers Pabianice – MZS Destylat Warszawa   (Boisko nr 6)
11:05               Gwiazdy 22 Kraków – Drugteam Lublin   (Boisko nr 4)
11:05               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – MZS Destylat Warszawa   (Boisko nr 5)
12:20               Gwiazdy 22 Kraków – MZS Destylat Warszawa   (Boisko nr 4)
12:20               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – Stock Strikers Pabianice   (Boisko nr 5)
13:35               Gwiazdy 22 Kraków – Stock Strikers Pabianice   (Boisko nr 4)
13:35               MZS Destylat Warszawa – Drugteam Lublin   (Boisko nr 6)
14:50               Gwiazdy 22 Kraków - Hortus Team Ostrów Wielkopolski   (Boisko nr 4)
14:50               Stock Strikers Pabianice – Drugteam Lublin   (Boisko nr 5)

 

FAZA PUCHAROWA 15:40 - 18:25


1/8 finału

15:40               Mecz nr 1: A1 – B2                (Boisko nr 1)
15:40               Mecz nr 2: C1 – D2                (Boisko nr 2)
15:40               Mecz nr 3: E1 – F2                 (Boisko nr 3)
15:40               Mecz nr 4: G1 – H2                (Boisko nr 4)
15:40               Mecz nr 5: B1 – A2                (Boisko nr 5)
15:40               Mecz nr 6: D1 – C2                (Boisko nr 6)
15:40               Mecz nr 7: F1 – E2                 (Boisko nr 7)
15:40               Mecz nr 8: H1 – G2                (Boisko nr 8)

Ćwierćfinały

16:30               Ćwierćfinał nr 1:  Zwycięzca Meczu nr 1 – Zwycięzca Meczu nr 2   (Boisko nr 1)
16:30               Ćwierćfinał nr 2:  Zwycięzca Meczu nr 3 – Zwycięzca Meczu nr 4   (Boisko nr 2)
16:30               Ćwierćfinał nr 3:  Zwycięzca Meczu nr 5 – Zwycięzca Meczu nr 6  (Boisko nr 3)
16:30               Ćwierćfinał nr 4:  Zwycięzca Meczu nr 7 – Zwycięzca Meczu nr 8   (Boisko nr 4)

Półfinały

17:20 Półfinał nr 1: Zwycięzca Ćwierćfinału nr 1 - Zwycięzca Ćwierćfinału nr 2    (Boisko nr 1)

17:20 Półfinał nr 2: Zwycięzca Ćwierćfinału nr 3 - Zwycięzca Ćwierćfinału nr 4    (Boisko nr 2)

Mecz o 3. miejsce

18:00         Pokonany z Półfinału nr 1 – Pokonany z Półfinału nr 2   (Boisko nr 2)

Finał

18:00         Zwycięzca Półfinału nr 1 - Zwycięzca Półfinału nr 2   (Boisko nr 1)

 

Zakończenie turnieju

18:30     Ogłoszenie zwycięzców (rozdanie nagród drużynowych i indywidualnych)

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement