Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Startuje nowy sezon playarena w Warszawie. Oto szczegóły!

Przed nami kolejny rok zmagań ligowych w ramach Playarena Premium. Z sezonu na sezon jakość naszych rozgrywek systematycznie rośnie, dlatego jesteśmy przekonani, że tak samo będzie i teraz. Co zmieni się w porównaniu do poprzednich lat, jeśli chodzi o funkcjonowanie naszej ligi? Oto najważniejsze informacje dotyczące zbliżającej się wielkimi krokami nowej kampanii 2018/2019.
 

Co zyskuje nasze miasto dzięki Playarena Premium?

Rozgrywki Playarena Premium to model rywalizacji dedykowany najlepiej rozwiniętym miastom. Polega on na tym, że aby dołączyć do gry, drużyny są zobligowane dokonać opłaty wpisowej, która eliminuje z gry tzw. zespoły widma, będące zmorą naszych rozgrywek od wielu lat. Co ważne, w tym sezonie będzie jej trzeba dokonać w dwóch ratach. Przed startem sezonu pobierana będzie opłata weryfikacyjna, a w połowie ligowych zmagań opłata administracyjna, mająca na celu wyelminowanie problemu wycofywania się z gry w końcówce sezonu. Na jakie jeszcze korzyści może liczyć nasze miasto dzięki Playarena Premium?
 

#1. Więcej niż jedna przepustka na Mistrzostwa Polski

Żadna z konkurencyjnych organizacji nie zbliża się do rozmachu, z jakim przeprowadzane są - nagradzane udziałem w Lidze Mistrzów - Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Zawodnicy rywalizują w ligach przez cały rok, aby móc uczestniczyć w tym wielkim piłkarskim święcie. Swojego reprezentanta może wystawić na MP każde aktywne miasto. Od tego sezonu, tylko ośrodki posiadające rozgrywki Playarena Premium wchodzą jednak do ogólnopolskiego Rankingu Miast i tym samym mogą mieć w tym niezwykle prestiżowym cyklu turniejów ogólnopolskich więcej niż jednego swojego przedstawiciela. W zależności od jakości i wielkości rozgrywek liczba drużyn z jednej miejscowości uczestniczących w MP może się wahać od 2 do 8.
 

#2. Nagrody

Opłata weryfikacyjna umożliwia nam nagradzanie najlepszych drużyn za całoroczną walkę. Na wyróżnienia m.in. w postaci dedykowanych medali, pucharu i grafik mogą liczyć najlepsze drużyny, a najlepsi zawodnicy mogą się spodziewać dedykowanych naszym rozgrywkom statuetek i/lub pamiątkowych grafik.
 

#3. Przepustka na Fortuna Puchar Polski

Najkrótszą drogą do chwały jest w naszych rozgrywkach Puchar Polski. Dlaczego? Otóż tylko dzięki niemu już w pierwszym sezonie gry w playarena.pl można rywalizować z najlepszymi w Polsce o miejsce w historii i przepustkę na Ligę Mistrzów. Udział w tym turnieju ma zapewniony tylko zdobywca Pucharu Miasta, w którym działają rozgrywki Playarena Premium.
 

#4. Ceremonia zakończenia sezonu

Zakończenie sezonu zasługuje na to, by być wyjątkowym wydarzeniem koronującym całoroczne zmagania. Dzięki wprowadzeniu opłaty weryfikacyjnej jesteśmy w stanie organizować ceremonię, która takie warunki spełnia. Podczas niej rozdajemy nagrody drużynowe i indywidualne.
 

#5. Dostęp do specjalnej oferty produktów na R-GOL.com

Od kilku sezonów partnerem Playarena jest sklep piłkarski R-GOL.com. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Bezkonkurencyjne produkty w super cenach będą dostępne w akcji "Kupa Sprzętu - Brak Talentu" ;) Szczegół już wkrótce.
 

#6. Bardziej efektywna obsługa rozgrywek

Dostęp do panelu Ambasadora

Ambasadorowie to wspaniały Team wolontariuszy, którzy poświęcają masę swojego wolnego czasu na zarządzanie rozgrywkami Playarena. Dzięki ich pasji możliwy jest ciągły rozwój sportowy i organizacyjny rozgrywek. Przystępując do Playarena Premium, każdy z nich otrzymuje dostęp do panelu Ambasadora w serwisie Playarena, dzięki któremu trzymanie pieczy nad ligą jest zdecydowanie łatwiejsze.

Adres e-mail w domenie miasto@playarena.pl

Kolejne udogodnienie dedykowane Ambasadorom zarządzającym rozgrywkami Playarena Premium to możliwość otrzymania adresu e-mail w domenie miasto@playarena.pl. Taki adres mailowy uwiarygadnia działania Ambasadorów w kontekście pozyskiwania przez nich partnerów czy sponsorów rozgrywek.
 

#7. Dodatkowe powołania do reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej

Kadrę RP6 tworzą najlepsi zawodnicy, wyselekcjonowani podczas cyklu turniejów ogólnopolskich Playarena. Rozgrywki Premium otwierają dodatkową ścieżkę do kadry dla najlepszych zawodników z naszego miasta. Ambasadorowie polecają do gry w kadrze wyróżniających zawodników w każdym mieście. Nie inaczej jest u nas. Najlepsi z Was mają szanse uczestnictwa w "Polowaniu na Reprezentanta".
 

#8. Wspierasz misję i rozwój Playarena

Jeżeli jeszcze nie miałeś takiej okazji, to rzuć okiem na ideały, którymi kierujemy się tworząc projekt Playarena - playarena.pl/nasza_misja. Nie zgadzamy się na to, że wielu młodych ludzi w Polsce "wsiąka" w wirtualny świat gier komputerowych i serwisów społecznościowych. Chcemy, żeby ich aktywność przeniosła się na boiska piłkarskie, czyli tam, gdzie sami spędziliśmy swoje dzieciństwo. Wierzymy, że dokonujemy rzeczywistej, namacalnej zmiany w Waszych życiach. Każdy "orlikowy" lub "podwórkowy" mecz nabrał dzięki Playarena nowego, niezwykłego wymiaru. Od lat spełniamy Wasze piłkarskie marzenia. Dajemy Wam możliwość rywalizacji o Mistrzostwo Miasta. Organizujemy unikalne Mistrzostwa Polski i Puchar Polski. Dzięki rozgrywkom Playarena najlepsi z najlepszych mają zaszczyt gry z orłem na piersi, a my z kolei mamy możliwość oglądania meczów naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy bądż Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 6-osobowej. Co więcej, w dalszym ciągu chcemy przeskakiwać nasze dotychczasowe dokonania, oferować produkt jeszcze atrakcyjniejszy i coraz bardziej prestiżowy. Opłata weryfikacyjna umożliwia nam realizację jeszcze wielu innych ambitnych projektów. Bez niej niemożliwy jest kolejny krok do przodu. Jeżeli dzięki nam Twoje życie jest choć odrobinę lepsze, kilka złotych rocznie, które przyczynią się do znacznego rozwoju całego projektu Playarena, nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnej psychologicznej bariery.
 

Sezon 2018/2019

Sezon 2018/2019 startuje 1 sierpnia. Aby przystąpić do gry, należy dokonać opłaty weryfikacyjnej za udział w rozgrywkach. Następnie - na półmetku sezonu - każdy z zespołów musi dokonać opłaty administracyjnej, której celem będzie uniknięcie wycofywania się z rozgrywek w końcówce sezonu. Szczegóły dotyczące wymienionych płatności znajdziecie poniżej.

#Wysokość opłaty weryfikacyjnej:

- 1 liga: 599 zł / sezon.
- 2 liga: 399 zł / sezon.
- 3 liga: 299 zł / sezon.
- 4 liga: 299 zł / sezon.
- 5 liga: 199 zł / sezon.

Ostateczny termin dokonania opłaty weryfikacyjnej:

31.08.2018

#Wysokość opłaty administracyjnej:

- 1 liga: 199 zł / sezon.
- 2 liga: 199 zł / sezon.
- 3 liga: 99 zł / sezon.
- 4 liga: 99 zł / sezon.
- 5 liga: 49 zł / sezon.

Termin dokonania opłaty administracyjnej:

- Styczeń 2019
 

W jaki sposób dokonać opłaty weryfikacyjnej?

Opłaty weryfikacyjnej w kwocie uzależnionej od ligi, w której występuje Wasza drużyna, należy dokonać przelewem na konto:

Stowarzyszenie PLAYARENA
97 1750 0012 0000 0000 3325 5195

Tytuł przelewu: [nazwa drużyny], [miasto], [liga]
 

Kontakt

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement