Playarena
Dodany: Komentarzy: 4

Playarena nawiązuje współpracę z Onet.pl!

Z dumą ogłaszamy, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z największym polskim portalem informacyjnym - Onet.pl. Portal Onet.pl objął nad Rozgrywkami Playarena patronat medialny. Co to oznacza dla nas jak i dla Ciebie w praktyce?

Rozgrywki Playarena w Onet.pl

W dziale dotyczącym piłki nożnej na Onet.pl możesz znaleźć zakładkę "Playarena". Będą się w niej pojawiały najciekawsze newsy, zdjęcia i filmy dotyczące Rozgrywek Playarena - także te napisane/zrobione przez Ciebie. Najlepsze teksty mają szansę trafić na stronę główną Onet.pl!

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Rozgrywkami Playarena,  ponieważ dostrzegamy ich wyjątkowość - mówi Łukasz Widuliński, dyrektor działu sportowego Onet.pl - Oddolnie organizowane za pomocą internetu rozgrywki amatorów to ewenement na skalę światową. Spodobał nam się zapał młodych twórców rozgrywek i ich szczera chęć zmian w polskiej piłce.

Co dla Ciebie?

Współpraca z tak dużym partnerem to wielka szansa dla autorów newsów ligowych na pokazanie swoich zdolności dziennikarskich. Mamy nadzieję, że świadomość tego, iż napisany przez Ciebie tekst może zostać przeczytany nie przez tysiące, ale nawet przez miliony użytkowników z pewnością zmobilizuje Cię do pracy!

Co możesz zrobić?

Pisz teksty dotyczące bierzących i najciekawszych wydarzeń z życia Twojego miasta, ligi, drużyny, zawodników. Pamiętaj jednak, że napisany przez Ciebie news musi spełniać pewne warunki, aby mógł zostać wyróżniony na stronie głównej Onet.pl.

1. Musi być ciekawy. Najważniejsza sprawa to umiejętność  doboru odpowiedniego tematu i wzbudzenie zainteresowania czytelnika. Musisz zatem szukać interesujących tematów, które zainteresują ludzi pozornie nie zainteresowanych.

2. Musi być poprawnie napisany. Zaczynając od strony językowej, poprzez umiejętne przekazanie najważniejszych kwestii, po przyjemną formę.

3. Musi zaistnieć. Czasem napisanie jednego  tekstu może poskutować strzałem w dziesiątkę i trafieniem na stronę główną. Ale z reguły Twoja praca będzie doceniania dopiero po jakimś czasie, będziesz musiał wypracować swój styl pisania, aż w końcu trafisz w coś, co zaskoczy.

4. Dodatki. News dotyczący rozgrywek wzbogacony statystykami albo relacja z meczu zasilona galerią zdjęć? Proszę bardzo! Komentarz do meczu obu kapitanów? Świetnie! Zapowiedź meczu i materiały multimedialne? Ty wybierasz jak chcesz sprzedać swoją pracę - w tym sporcie wygrywają ludzie z największą fantazją.

Nie pozostaje więc już nic innego, jak życzyć Tobie i sobie samym owocnej (współ)pracy!

powrót do listy

Komentarze

Paweł Bochniak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Piszemy, piszemy cały czas :-)

Mateusz Przeniczny
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Musicie starać się nam pomóc w tym, aby był jak najbardziej aktualne - pisząc stale świeże newsy ligowe.

Paweł Bochniak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Dość stare te newsy w tej zakładce Onetu :-)

Adam Michalik
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

nasz news o rumuńskich zawodnikach się znalazł nawet :D

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement