Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

I turniej 19.Otwartych Mistrzostw Wrocławia zakończony!

W dniach 7-8 maja odbyły się pierwsze turnieje z cyklu 19. Otwartych Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej 6-osobowej, którego patronem medialnym jest PLAYARENA.PL. O całym przedsięwzięciu informowaliśmy Was już pod koniec kwietnia.

Cieszy nas niezmiernie fakt, że ponad połowę drużyn startujących w zmaganiach OMW, stanowiły zespoły na co dzień biorące udział we wrocławskich Rozgrywkach Playarena. Łącznie do 2 turniejów zapisały się 22 ekipy, które zostały podzielone na grupy. Rywalizacja toczyła się w nich wg systemu „każdy z każdym”, a promocję do kolejnych faz, które w poszczególnych kategoriach wiekowych miały inną formę, otrzymywały po 2 najlepsze teamy.

KATEGORIA OPEN – bez ograniczeń wiekowych

Zwycięskim zespołem seniorskim okazał się SPARTAN Leśnica, który w finale z PAGEL-em wygrał 2:1. Ostatnie miejsce na podium zajął OKS Sokół Wrocław, pokonując w meczu o 3. pozycję INTERREGIONAL 1:0. W sumie do rozgrywek w tej kategorii zgłosiło się 13 drużyn.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. SPARTAN LEŚNICA - 50 pkt.
2. PAGEL 45 - pkt.
3. OKS SOKÓŁ WROCŁAW - 40 pkt.
4. INTERREGIONAL - 35 pkt.
5. MPK 2 - 33 pkt.
6. MPK - 31 pkt.
7. OKS POPOWICE - 30 pkt.
8. OŁBIN - 29 pkt.
9. SOKÓŁ POŁUDNIE - 28 pkt.
10. SĘPOLNO WROCŁAW - 27 pkt.
11. BAD BOYS - 26 pkt.
12. PIKNIK GRILL - 25 pkt.
13. STEGOL - 24 pkt.

Komplet wyników

KATEGORIA JUNIOR – rocznik 1991 i młodsi

W kategorii Junior bezkonkurencyjny był zespół GALAKTIKOS, który „rozniósł w pył” wszystkich swoich przeciwników, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Oprócz nich najlepszym bilansem w grupie finałowej mogły pochwalić się drużyny THE BLUE'S i EVENT SERVICE, które zajęły pozostałe 2 miejsca na podium. Chęć do wzięcia udziału w zawodach wyraziło 9 ekip.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. GALAKTIKOS - 50 pkt.
2. THE BLUE'S - 45 pkt.
3. EVENT SERVICE - 40 pkt.
4. SZCZĘŚLIWA - 35 pkt.
5. MOS - 33 pkt.
6. GRUNWALD SILESIA - 31 pkt.
7. OKS RÓŻANKA - 30 pkt.
8. NIE WIEM - 29 pkt.
9. GRUNWALD TEAM - 28 pkt.

Komplet wyników

Triumfatorem Otwartych Mistrzostw Wrocławia zostanie zespół, który zgromadzi na swoim koncie największą liczbę punktów przyznawanych za zdobyte miejsca w poszczególnych turniejach.

Kolejne zawody cyklu zostaną rozegrane 21 maja (godz. 15.00 – kat. Open) i 22 maja (godz. 14.00 – kat. Junior) na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Lotniczej. Do wzięcia udziału w nich serdecznie zapraszamy wszystkich już teraz!

Warto zaznaczyć, że drużyny, które nie grały w poprzednich zmaganiach OMW mogą uczestniczyć w następnych. System gier pojedynczego turnieju uzależniony jest od ilości zgłoszeń, które wraz z kaucją (50 zł od drużyny), będą przyjmowane na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.

Szczegółowe informacje o mistrzostwach znajdziecie u kierownika zawodów – Mieczysława Szynkarowskiego (tel. 604 607 802) oraz na stronie internetowej organizatorów.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement