Playarena
Dodany: Komentarzy: 1

Powiew świeżego powietrza w dziale „Promuj Rozgrywki”

Pragniemy poinformować, iż zaktualizowana została jedna z podstron w naszym serwisie, która dotyczy promocji Rozgrywek Playarena w sieci i w terenie. Przekonajcie się, jakie są najprostsze sposoby na pozafinansowe wspieranie naszego projektu.

Wszyscy zdajemy sobie świetnie sprawę, iż niezbędnym elementem rozwijania naszego wspólnego przedsięwzięcia, jakim są darmowe Rozgrywki Playarena, jest Wasza pomoc. Komunikowaliśmy Wam to już wiele razy, a szczegółowe informacje na ten temat możecie znaleźć w zakładkach: „Wesprzyj Rozgrywki” i „Promuj Rozgrywki”. W związku z zapoczątkowaniem cyklu newsów wyjaśniających różne sposoby reklamowania naszej działalności, drugi z tych działów został niedawno rozbudowany.

W odświeżonej wersji podstrony, metody wspierania Playarena zostały podzielone na 2 kategorie. Pierwsza dotyczy promowania rozgrywek w Internecie i większość z przedstawionych tu sposobów już Wam opisaliśmy. Zostaliście wzorowo przeszkoleni w zakresie: polecania naszego profilu na NKpromowania nas na Facebookudzielenia się wiadomością o naszym serwisie na GGumieszczania linku do naszego bloga na swojej stronie oraz poszukiwania patronów medialnych.

Nowe plakaty informujące o naborze do drużyny oraz zachęcające do przyjścia na mecz!

Druga droga, którą można nas wspomagać, związana jest z propagowaniem rozgrywek w akademikach, szkołach, sklepach, na boiskach, czyli w miejscach, gdzie przebywacie najczęściej. Wiecie już, że możecie to robić poprzez rozklejanie plakatów promujących rozgrywki i pełnienie funkcji Ambasadora Rozgrywek Playarena. Kolejnym interesującym pomysłem jest rozwieszanie plakatów zachęcających kibiców do przyjścia na Wasz mecz, szczególnie jeśli brakuje Wam prawdziwej atmosfery i oprawy podczas ich rozgrywania, oraz zmienianie tapet pulpitów na komputerach znajdujących się w Waszych szkołach lub uczelniach, co może przyczynić się do zainteresowania naszą inicjatywą osoby, które nie wiedzą jeszcze, że istniejemy. Poza tym, jeśli macie problem ze skompletowaniem składu, pomyślcie o ogłoszeniach opisujących Waszą chęć pozyskania nowych zawodników. Takie kampanie marketingowe na pewno nie są kosztowne, a mogą przynieść nadspodziewanie korzystne efekty. Przykłady takich plakatów możecie pobrać z wyżej prezentowanej podstrony.

Na zakończenie, jeszcze raz apelujemy o aktywność w promowaniu Rozgrywek Playarena. Mimo, iż te zabiegi mogą wydawać się Wam mało skuteczne, to uwierzcie, że naprawdę działają. Dokonajmy rewolucji w polskiej piłce razem! A puentą dla powyższego newsa, niech będzie refren piosenki „Pomaganie jest trendy”, w której swoją rolę odegrał nasz słynny polski „piosenkarz”, a może ”tancerz” - Piotr Świerczewski (pojawia się w 2:56 minucie filmiku).

powrót do listy

Komentarze

kamil stypka
+
1
/
-
0
ponad 13 lata temu

Plakaty to wy zostawcie dla BravoSport. Ale jakbyście tak wydrukowali ze 10 tyś wlepek i rozeslali po kraju można by poobklejać trochę tramwajów

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement