Playarena
Dodany: Komentarzy: 1

Wesprzyj nas 1% podatku!

Serwis Playarena.pl zwraca się z ogromną prośbą do zawodników, użytkowników, sympatyków, znajomych oraz wszystkich osób popierających inicjatywę Rozgrywek Playarena o przekazanie na rzecz Stowarzyszenia Playarena 1% podatku.

W związku z zbliżającym się wielkimi krokami terminem składania rozliczeń rocznych dla podatku dochodowego od przychodów osób fizycznych (PIT), który upływa wraz z końcem kwietnia 2011 r., pragniemy przypomnieć, iż każdy z nas może przekazać 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie Organizacji Pożytku Publicznego. Tego typu organizacją jest również Stowarzyszenie Playarena, dlatego zamiast pozwolić, by pieniądze te trafiły w całości do Urzędu Skarbowego, zapraszamy do włączenia się w akcję podarowania tej skromnej części podatku na cele związane z naszą działalnością.

Rozgryweki Playarena to już ponad 50 000 zawodników, blisko 2 000 drużyn oraz 100 lig w całym kraju. Każdy tydzień to setki meczów i strzelonych bramek, a kolejne minuty gry zapisują swoją historię w naszym serwisie. Wielkość przedsięwzięcia oznacza jednak bardzo duże koszty funkcjonowania rozgrywek. Żeby móc nadal prowadzić i rozwijać nasz wspólny projekt potrzebujemy także Waszego finansowego wsparcia.

To wsparcie możecie okazać, przekazując na rzecz Stowarzyszenia Playarena swój 1% podatku. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na organizację cyklu turniejów o Mistrzostwo Polski Playarena CUP 2011.

Wg oficjalnych danych Ministerstwa Finansów, w ubiegłym roku łączna kwota przekazanego 1% podatku na Organizacje Pożytku Publicznego wyniosła ponad 357 mln zł.

Jak więc widzicie - to nie jest ściema. Mimo, iż Was nic to nie kosztuje, dla nas może okazać się wielką pomocą, która pozwoli na rozbudowę całej naszej inicjatywy, jaką są darmowe rozgrywki Playarena.

Poniżej zamieszczamy link do instrukcji wyjaśniającej, jak możecie wspomóc nas właśnie w ten sposób:

Jak przekazać 1% podatku

P.S. Akcję rekomendujcie swoim znajomym na NK i Facebook-u, przesyłając im link do powyższego newsa. Z góry dziękujemy za wsparcie!

powrót do listy

Komentarze

Grzegorz Br
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Chetnie przekazalbym wam 1% ale za pozno sie dowiedzialem o takiej możliwości :) za rok przypomnijcie się wcześniej xD

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement