Playarena
Dodany: Komentarzy: 1

Trenerzy angielskiej Premier League w Opolu!

           Na zaproszenie Football Academy do Opola przyjadą trenerzy klubu angielskiej Premier League – Bolton Wanderers F.C., - oficjalnego partnera szkółki. Podczas odbywającego się w dniach 30.04-01.05.2011 r. Bolton Wanderers F.C. International Football Camp – Polska – Opole 2011 najmłodsi piłkarze będą mieli okazję szkolić się pod okiem trenerów pracujących w najsilniejszej lidze świata.

          Bolton Camp to dwudniowe treningi w standardzie wytyczonym przez Bolton Wanderers F.C., które odbędą się w opolskim Centrum Sportu przy ul. Północnej. Oprócz samych treningów, organizatorzy zapewniają również wyżywienie oraz opiekę nad uczestnikami wydarzenia.

 

          Bolton Wanderers F.C. International Football Camp – Polska – Opole 2011 skierowany jest do dzieci z roczników 2001-2004, nie tylko uczęszczających do jednej z 19 szkółek Football Academy na terenie całego kraju, ale także najmłodszych miłośników piłki nożnej spoza sieci.

 

          Na elitarność wydarzenia wpływa przede wszystkim fakt, że Bolton Camp odbędzie w Polsce już po raz drugi. Pierwsza odsłona, również organizowana przez Football Academy odbyła się we wrześniu 2010 r. na obiekcie wykorzystywanym przez reprezentację Polski we Wronkach. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest aktualny Mistrz Polski – KKS Lech Poznań. Rozgrywki Playarena patronują całemu przedsięwzięciu.

          By wziąć udział w Bolton Wanderers F.C. International Football Camp – Polska – Opole 2011, należy dokonać rejestracji na stronie www.boltoncamp.pl

          Bolton Camp, to nie tylko treningi dla najmłodszych, to również wymiana myśli szkoleniowej, dlatego do udziału zapraszamy osoby chcące ulepszać swój warsztat trenerski. Poprzez możliwość wzięcia udziału w treningu w roli obserwatora uczestnicy mogą na własnej skórze doświadczyć treningu rodem z Premier League.

 

Udział w wydarzeniu jest płatny.

 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.boltoncamp.plpowrót do listy

Komentarze

Karol Maczkiewicz
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

świetna sprawa, szkoda, że to Opole..

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement