Katowice (IV turniej): Relacja LIVE
Trafiłeś na tekstową relację LIVE z IV turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Zawody rozgrywane są na obiekcie Szopienice przy ul. 11 listopada 16 w Katowicach, a walka toczy się o 4 ostatnie przepustki na ogólnopolski finał rozgrywek w Warszawie. Impreza została podzielona na dwie części. W godz. 10:00 - 16:15 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 16:45 a 18:45 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych potyczek oraz strzelców bramek.
FAZA GRUPOWA
Grupa A
- Bad Boys Szczecin
- Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój
- FC Gwiezdna Sosnowiec
- Extreme Team Bytom
- Malbec Bielsko-Biała
Wyniki
10:25 Bad Boys Szczecin - Extreme Team Bytom 1:2 (1:0)
Bramki:
- Sebastian Jałoszyński
- Patryk Małaczyński, Mateusz Pruss
10:25 Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój - FC Gwiezdna Sosnowiec 5:0 (1:0)
Bramki:
- Robert Janulek (2), Patryk Dudziński, Patryk Lach, Mateusz Szuster
-
11:15 Bad Boys Szczecin - FC Gwiezdna Sosnowiec 11:0 (5:0)
Bramki:
- Sebastian Jałoszyński (4), Jarosław Filiks (3), Artur Wojach (2), Bartosz Barandowski, Kamil Fryszka
-
11:40 Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój - Malbec Bielsko-Biała 4:2 (2:0)
Bramki:
- Wojciech Bilat (2), Patryk Dudziński (2)
- Mariusz Mikoda, Jakub Cybiński
12:30 Bad Boys Szczecin - Malbec Bielsko-Biała 3:3 (2:2)
Bramki:
-Artur Wojach, Sebastian Jałoszyński, Kamil Fryszka
-Jakub Cybiński, Mariusz Mikoda, Jacek Włoch
12:55 FC Gwiezdna Sosnowiec - Extreme Team Bytom 1:7 (0:4)
Bramki:
- Rafał Michalec
- Patryk Małaczyński (2), Bartosz Mąsior, Piotr Rutka, Artur Szolc, Marek Szubert, Paweł Kapica
13:45 Bad Boys Szczecin - Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój 4:3
Bramki:
- Sebastian Jałoszyński (2), Bartosz Barandowski, Kamil Fryszka
- Patryk Dudziński, Mateusz Szuster
14:10 Malbec Bielsko-Biała - Extreme Team Bytom 3:1
Bramki:
- Jakub Cybiński (2), Mariusz Mikoda
- Piotr Rutka
15:00 Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój - Extreme Team Bytom 6:1
Bramki:
-Patryk Dudziński (4), Wojciech Bilat, Łukasz Reinhard
- Patryk Małaczyński
15:00 Malbec Bielsko-Biała - FC Gwiezdna Sosnowiec 7:1
Bramki:
- Mariusz Mikoda (2), Przemysław Musiał (2), Jacek Włoch, Jakub Cybiński, Damian Kupiec
- Bartłomiej Morek
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | Newell's Old Boys Jastrzębie-Zdrój | 4 | 9 | 18:7 |
2 | Bad Boys Szczecin | 4 | 7 | 19:8 |
3 | Malbec Bielsko-Biała | 4 | 7 | 15:9 |
4 | Extreme Team Bytom | 4 | 6 | 11:11 |
5 | FC Gwiezdna Sosnowiec | 4 | 0 | 2:30 |
Grupa B
- MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój
- The Cyborgs Chorzów
- TS RŚLG Katowice
- Blue Devils Chorzów
- New Era Kraków
Wyniki
10:00 The Cyborgs Chorzów - TS RŚLG Katowice 4:1 (3:1)
Bramki:
- Daniel Kowalski (2), Robert Dymowski, Marcin Pokorski
- Mariusz Kiciak
10:50 MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój - Blue Devils Chorzów 3:2 (1:0)
Bramki:
- Mariusz Waśko, Szymon Węgrzyk, Marek Gąsior
- Daniel Gondek, Robert Grzesik
11:40 MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój - TS RŚLG Katowice 0:1 (0:0)
Bramki:
-
- Mateusz Blady
12:05 The Cyborgs Chorzów - New Era Kraków 6:1 (2:1)
Bramki:
- Daniel Kowalski (2), Robert Dymowski (2), Kamil Firecki, Mateusz Potoczny
- Bohdan Hladkyi
12:55 MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój - New Era Kraków 2:2 (0:2)
Bramki:
- Marek Gąsior, Paweł Kulczyk
- Pavlo Shyshmarov, gol samobójczy
13:20 TS RŚLG Katowice - Blue Devils Chorzów 3:1 (2:0)
Bramki:
- Łukasz Kubara, Mariusz Kiciak, Areil Afeltowicz
- Mateusz Bystrzowski
14:10 MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój - The Cyborgs Chorzów 1:6
Bramki:
- Paweł Kulczyk
- Daniel Kowalski (3), Robert Dymowski, Marcin Pokorski
14:35 New Era Kraków - Blue Devils Chorzów 1:2 (0:0)
Bramki:
- Anton Pavlenko
- Mateusz Bystrzowski, Daniel Gondek
15:25 The Cyborgs Chorzów - Blue Devils Chorzów 1:1 (0:1)
Bramki:
- Rafał Pardela
- Kamil Gondek
15:25 New Era Kraków - TS RŚLG Katowice 3:4 (1:2)
Bramki:
- Anton Pavlenko, Evhen Albit, Pavla Shyshmarov
- Wojciech Kozak, Mohamed Lamaih, Mariusz Kiciak, Areil Afeltowicz
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | The Cyborgs Chorzów | 4 | 10 | 14:7 |
2 | TS RŚLG Katowice | 4 | 9 | 9:8 |
3 | MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój | 4 | 4 | 6:11 |
4 | Blue Devils Chorzów | 4 | 4 | 6:8 |
5 | New Era Kraków | 4 | 1 | 7:14 |
Grupa C
- Ultimate Zaborze Zabrze
- Bravia Tarnowskie Góry
- Srebrna Długa Ruda Śląska
- Dzbany Łódź
- N4A-Not For All Łódź
Wyniki
10:25 Ultimate Zaborze Zabrze - Dzbany Łódź 3:1 (1:0)
Bramki:
-Artur Koschny (3)
- Daniel Waszczyk
10:25 Bravia Tarnowskie Góry - Srebrna Długa Ruda Śląska 2:1 (0:0)
Bramki:
- Jakub Podlejski, Mateusz Lebek
- Bogdan Gołębiowski
11:15 Ultimate Zaborze Zabrze - Srebrna Długa Ruda Śląska 2:1 (0:0)
Bramki:
- Michał Orzeszyna, gol samobójczy
- Kamil Poloczek
11:40 Bravia Tarnowskie Góry - N4A-Not For All Łódź 1:2 (1:1)
Bramki:
- Mateusz Lebek
- Dawid Rudnicki, gol samobójczy
12:30 Ultimate Zaborze Zabrze - N4A-Not For All Łódź 2:4 (1:1)
Bramki:
- Artur Koschny (2),
- Adrian Żurkowski, Tomasz Lewicki, Dawid Rudnicki, Jakub Powalski
12:55 Srebrna Długa Ruda Śląska - Dzbany Łódź 0:6 (0:4)
Bramki:
-
- Tomasz Grawiec (2), Mateusz Spychalski, Dawid Sarafiński, Radek Jurkowski, Maciek Milanowicz
13:45 Ultimate Zaborze Zabrze - Bravia Tarnowskie Góry 3:1
Bramki:
-
-
14:10 N4A-Not For All Łódź - Dzbany Łódź 2:2
Bramki:
-
-
15:00 Bravia Tarnowskie Góry - Dzbany Łódź 2:8
Bramki:
-
-
15:00 N4A-Not For All Łódź - Srebrna Długa Ruda Śląska 4:3
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | N4A-Not For All Łódź | 4 | 10 | 12:8 |
2 | Ultimate Zaborze Zabrze | 4 | 9 | 10:7 |
3 | Dzbany Łódź | 4 | 7 | 17:7 |
4 | Bravia Tarnowskie Góry | 4 | 3 | 6:15 |
5 | Srebrna Długa Ruda Śląska | 4 | 0 | 5:14 |
Grupa D
- Amatorki Sosnowiec
- FC Noster Łódź
- Flaszke04 Częstochowa
- Pogoń Sosnowiec
- E.T.B. Dobre Chłopaki Katowice
Wyniki
10:50 Amatorki Sosnowiec - Pogoń Sosnowiec 2:1 (2:0)
Bramki:
- Kamil Majewski, Kacper Stefański
- Mateusz Ziółkowski
10:50 FC Noster Łódź - Flaszke04 Częstochowa 4:1 (2:0)
Bramki:
- Hubert Mikołajczyk (2), Patryk Sławiński, Maciej Piasecki
- Mateusz Skibiński
11:40 Amatorki Sosnowiec - Flaszke04 Częstochowa 6:1 (2:0)
Bramki:
- Robert Mastalerz (3), Kamil Majewski, Bartek Woźniakowski, Kacper Stefański
- Szymon Mendak
12:05 FC Noster Łódź - E.T.B Dobre Chłopaki Katowice 4:0 (0:0)
Bramki:
- Patryk Sławiński (2), Karol Chmielewski, Sebastian Radzio
-
12:55 Amatorki Sosnowiec - E.T.B Dobre Chłopaki Katowice 5:1 (3:0)
Bramki:
- Robert Mastalerz (2), Bartek Woźniakowski (2), Kacper Stefański
- Dariusz Pinczak
13:20 Flaszke04 Częstochowa - Pogoń Sosnowiec 3:1 (2:1)
Bramki:
- Szymon Mendak (2), Mateusz Skibiński
- Patryk Karliński
14:10 Amatorki Sosnowiec - FC Noster Łódź 3:0
Bramki:
-
-
14:35 E.T.B Dobre Chłopaki Katowice - Pogoń Sosnowiec 4:2
Bramki:
-
-
15:50 FC Noster Łódź - Pogoń Sosnowiec 5:0 (2:0)
Bramki:
-
-
15:50 E.T.B Dobre Chłopaki Katowice - Flaszke04 Częstochowa 1:2
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | Amatorki Sosnowiec | 4 | 12 | 16:3 |
2 | FC Noster Łódź | 4 | 9 | 13:4 |
3 | Flaszke04 Częstochowa | 4 | 6 | 7:12 |
4 | E.T.B. Dobre Chłopaki Katowice | 4 | 3 | 4:15 |
5 | Pogoń Sosnowiec | 4 | 0 | 4:14 |
Grupa E
- FC Rozbark Bytom
- ZZ Kadra Bielszowice Zabrze
- Kapela Weselna Kraków
- Dzikie Dziki Kraków
- Dąbrowskie Albatrosy Sosnowiec
Wyniki
10:25 FC Rozbark Bytom - Dzikie Dziki Kraków 3:2 (3:1)
Bramki:
- Paweł Karwiński (2), Sebastian Standera
- Marcin Temerowicz, Dawid Zawada
10:25 ZZ Kadra Bielszowice Zabrze - Kapela Weselna Kraków 0:2 (0:2)
Bramki:
-
- Daniel Suchan (2)
11:40 FC Rozbark Bytom - Kapela Weselna Kraków 1:3 (1:2)
Bramki:
- Artur Filipiak
- Michał Tyrka, Mateusz Król, Marcin Cygnarowicz
12:05 ZZ Kadra Bielszowice Zabrze - Dąbrowskie Albatrosy 1:1 (0:0)
Bramki:
- Kamil Moritz
-Krystian Kowalik
12:55 FC Rozbark Bytom - Dąbrowskie Albatrosy Sosnowiec 5:4 (3:1)
Bramki:
- Leszek Legut (3), Sebastian Standera (2)
- Mateusz Mroczek, Krystian Kowalik, Mateusz Winter, Mateusz Wiatr
13:20 Kapela Weselna Kraków - Dzikie Dziki Kraków 2:0 (1:0)
Bramki:
- Michał Tyrka, Mateusz Korcala
-
14:10 FC Rozbark Bytom - ZZ Kadra Bielszowice Zabrze 0:1
Bramki:
-
-
14:35 Dąbrowskie Albatrosy Sosnowiec - Dzikie Dziki Kraków 3:0
Bramki:
-
-
15:25 ZZ Kadra Bielszowice Zabrze - Dzikie Dziki Kraków 2:1 (1:0)
Bramki:
-
-
15:25 Dąbrowskie Albatrosy Sosnowiec - Kapela Weselna Kraków 0:4
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | Kapela Weselna Kraków | 4 | 12 | 11:1 |
2 | ZZ Kadra Bielszowice Zabrze | 4 | 7 | 4:4 |
3 | FC Rozbark Bytom | 4 | 6 | 9:10 |
4 | Dąbrowskie Albatrosy Sosnowiec | 4 | 4 | 8:10 |
5 | Dzikie Dziki Kraków | 4 | 0 | 3:10 |
Grupa F
- All Eyez On Us Katowice
- OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków
- Banda Świrów Bielsko-Biała
- Lej mi Pół Bielsko-Biała
- Fc Rokita Junior Zabrze
Wyniki
10:50 All Eyez On Us Katowice - Lej mi Pół Bielsko-Biała 4:0 (1:0)
Bramki:
- Michał Zych, Robert Nowak, Adrian Włóczyk, Mateusz Basek
-
10:50 OKS Zgodzianka Nowa Huta - Banda Świrów Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Bramki:
- Marek Szaroń
-
11:40 All Eyez On Us Katowice - Banda Świrów Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Bramki:
- Bartek Rutkowski, Kamil Pasternak, Adrian Włóczyk
-
12:05 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - Fc Rokita Junior Zabrze 3:2 (0:0)
Bramki:
-Adrian Wojdyła, Norbert Jaszczak, Jakub Wojtaczka
-Artur Fałowski, Kacper Prokopów
12:55 All Eyez On Us Katowice - Fc Rokita Junior Zabrze 0:3 (0:0)
Bramki:
-
- Kacper Prokopów, Łukasz Lempa, Artur Fałowski
13:20 Banda Świrów Bielsko-Biała - Lej mi Pół Bielsko-Biała 7:1 (3:0)
Bramki:
- Rafał Adamczyk (4), Paweł Olek (2), Damian Jurek
- Kacper Gawor
14:10 All Eyez On Us Katowice - OKS Zgodzianka Nowa Huta 2:2 (0:0)
Bramki:
-
-
14:35 Fc Rokita Junior Zabrze - Lej mi Pół Bielsko-Biała 0:1
Bramki:
-
-
15:50 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - Lej mi Pół Bielsko-Biała 4:1 (1:0)
Bramki:
-
-
15:50 Fc Rokita Junior Zabrze - Banda Świrów Bielsko-Biała obustronny walkower
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków | 4 | 10 | 10:5 |
2 | All Eyez On Us Katowice | 4 | 7 | 9:5 |
3 | Banda Świrów Bielsko-Biała | 4 | 3 | 7:5 |
4 | Fc Rokita Junior Zabrze | 4 | 3 | 5:4 |
5 | Lej mi Pół Bielsko-Biała | 4 | 3 | 3:15 |
Grupa G
- Budoserwis Chorzów
- KS Górnik Klimontów Sosnowiec
- Retkinia Crew Łódź
- Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój
- Wilki Południa Bielsko-Biała
Wyniki
11:15 Budoserwis Chorzów - Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój 1:2 (1:1)
Bramki:
- Michał Petrus
- Rafał Rybak, Tomasz Krawczyk
11:15 KS Górnik Klimontów Sosnowiec - Retkinia Crew Łódź 0:6 (0:2)
Bramki:
-
- Rafał Mordon (4), Tomasz Dziedzic, Piotr Golański
12:05 Budoserwis Chorzów - Retkinia Crew Łódź 1:0 (0:0)
Bramki:
- Dorian Grudzień
-
12:30 KS Górnik Klimontów Sosnowiec - Wilki Południa Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramki:
- Dominik Leśniak
- Konrad Kowaliczek
13:20 Budoserwis Chorzów - Wilki Południa Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
Bramki:
- Dorian Grudzień, Daniel Mleczko, gol samobójczy
-
13:45 Retkinia Crew Łódź - Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój 2:1
Bramki:
-
-
15:00 Budoserwis Chorzów - KS Górnik Klimontów Sosnowiec 3:1 (1:1)
Bramki:
- Michał Petrus (2), zawodnik nr. 3
- Dariusz Jakubczyk
15:00 Wilki Południa Bielsko-Biała - Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój 4:1
Bramki:
-
-
15:50 KS Górnik Klimontów - Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój 1:5 (0:1)
Bramki:
-
-
15:50 Wilki Południa Bielsko-Biała - Retkinia Crew Łódź 0:1
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | Budoserwis Chorzów | 4 | 9 | 8:3 |
2 | Retkinia Crew Łódź | 4 | 9 | 9:2 |
3 | Drużyna Mistrzów Jastrzębie-Zdrój | 4 | 6 | 9:8 |
4 | Wilki Południa Bielsko-Biała | 4 | 4 | 5:6 |
5 | KS Górnik Klimontów Sosnowiec | 4 | 1 | 3:15 |
Grupa H
- BJM Kraków
- KKS Rawa Katowice
- AC Hilda Chorzów
- F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój
- ToNieMy Sosnowiec
Wyniki
10:50 BJM Kraków - F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój 3:1 (3:1)
Bramki:
- Michał Dudek (3)
- Sławomir Gremlik
11:15 KKS Rawa Katowice - AC Hilda Chorzów 2:3 (0:2)
Bramki:
- Piotr Makowski, Adam Dzido
- Tomasz Golly (2), Dawid Magrowski
12:05 BJM Kraków - AC Hilda Chorzów 3:0 (1:0)
Bramki:
- Robert Pudłowski, Michał Dudek, Krzysztof Drozd
-
12:30 KKS Rawa Katowice - ToNieMy Sosnowiec 4:0 (2:0)
Bramki:
- Piotr Makowski (2), Marcin Musioł, Kacper Czerniawski
-
13:20 BJM Kraków - ToNieMy Sosnowiec 7:0 (4:0)
Bramki:
- Michał Dudek (2), Robert Pudłowski, Michał Bartosz, Dominik Święch, Michał Łabęcki, Mateusz Reczulski
-
13:45 AC Hilda Chorzów - F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój 0:1
Bramki:
-
-
14:35 BJM Kraków - KKS Rawa Katowice 1:1
Bramki:
-
-
14:35 ToNieMy Sosnowiec - F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój 2:4
Bramki:
-
-
15:25 KKS Rawa Katowice F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój 7:3 (4:3)
Bramki:
-
-
15:25 ToNieMy Sosnowiec - AC Hilda Chorzów 2:5 (2:2)
Bramki:
-
-
Tabela
Miejsce | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Stosunek bramek |
1 | BJM Kraków | 4 | 10 | 14:2 |
2 | KKS Rawa Katowice | 4 | 7 | 14:7 |
3 | F.H.U. Roma Jastrzębie-Zdrój | 4 | 6 | 9:12 |
4 | AC Hilda Chorzów | 4 | 6 | 8:8 |
5 | ToNieMy Sosnowiec | 4 | 0 | 4:20 |
FAZA PUCHAROWA
I runda
16:40 Newell`s Old Boys Jastrzębie-Zdrój - TS RŚLG Katowice 3:4 (1:2)
Bramki:
-
-
16:40 N4A - Not For All Łódź - FC Noster Łódź 0:3 (0:2)
Bramki:
-
-
16:40 Kapela Weselna -All Eyez On Us Katowice 1:0 (0:0)
Bramki:
-
-
16:40 Budoserwis Chorzów - KKS Rawa Katowice 1:3
Bramki:
-
-
17:05 The Cyborgs Chorzów - Bad Boys Szczecin 0:3
Bramki:
-
-
17:05 Amatorki Sosnowiec - Ultimate Zaborze Zabrze 0:1 (0:1)
Bramki:
-
-
17:05 OKS Zgodzianka Nowa Huta - ZZ Kadra Bielszowice Zabrze 3:0
Bramki:
-
-
17:05 BJM Kraków - Retkinia Crew Łódź 5:0
Bramki:
-
-
II runda
17:55 TS RŚLG Katowice - FC Noster Łódź 1:2
Bramki:
-
-
17:55 Kapela Weselna Kraków - KKS Rawa Katowice 3:1
Bramki:
-
-
18:20 Bad Boys Szczecin - Ultimate Zaborze Zabrze 5:1
Bramki:
-
-
18:20 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - BJM Kraków 1:5
Bramki:
-
-
Komentarze
Arkadiusz Wachlarz
+
2
/
-
0
ponad 6 lata temu
No wczoraj to rzeczywiście były ulewy... Panie Rosół, lecisz w ciula! :D
Rafał Dyłka
+
1
/
-
0
ponad 6 lata temu
Na wpisanie wyniku trzeba czekac jak w lidze... pare dni ;p a juz nawet nie wspominam o tabelach...
Michał Rosołek
+
2
/
-
2
ponad 6 lata temu
Ze względu na ulewę i potężną wichurę mamy opóźnienie, ale staram się wpisać wyniki najszybciej jak to możliwe
Arkadiusz Wachlarz
+
4
/
-
0
ponad 6 lata temu
Czemu nie są wprowadzane wyniki i pkt do tabeli? Wczoraj to samo było...