Mistrzostwa Polski
Dodany: Komentarzy: 1

Włocławek (II turniej): Relacja LIVE

Trafiłeś na tekstową relację LIVE z II turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena 2017. Zawody rozgrywane są na boiskach OSiR-u Włocławek przy Alei Fryderyka Chopina 8, a walka toczy się o 4 przepustki na ogólnopolski finał rozgrywek w Warszawie. Impreza została podzielona na dwie części. W godz. 10:00 - 16:15 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 16:45 a 18:45 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych potyczek oraz strzelców bramek.
 

FAZA GRUPOWA


Grupa A

  • Akademia Piłkarska Pruszków
  • Wrong Side F.C. Szczecin
  • Torsida Poznań
  • Bomba Szczecin
  • Kraków Shore Kraków

Wyniki

10:25 Akademia Piłkarska Pruszków - Bomba Szczecin 2:4 (2:3)

Bramki:
- Akademia Piłkarska: Damian Skirski, Norbert Dobski
- Bomba: Daniel Guzicki, Damian Trzeciak, Dariusz Bruszkowski, Paweł Kucaba

10:25 Wrong Side F.C. Szczecin - Torsida Poznań 5:0 (2:0)

Bramki:
- Wrong Side F.C.: Marcin Bartczak (2), Patryk Rajmer, Michał Masłowski, Maciej Czyżewski
- Torsida: -

11:15 Akademia Piłkarska Pruszków - Torsida Poznań 6:3 (3:1)

Bramki:
- Akademia Piłkarska: Karol Gudelski (2), Norbert Dobski (2), Maciej Stokowski, Damian Sikirski
- Torsida: Łukasz Lekier (2), Jan Krystek

11:40 Wrong Side F.C. Szczecin - Kraków Shore Kraków 3:2 (2:1) 

Bramki:
- Wrong Side F.C.: Patryk Rajmer (2), Marcin Rajmer
- Kraków Shore: Jędrzej Pawelec (2)

12:30 Akademia Piłkarska Pruszków - Kraków Shore Kraków 1:2 (0:1)

Bramki:
- Akademia Piłkarska: Karol Gudelski
- Kraków Shore: Piotr Żak, Jędrzej Pawelec

12:55 Torsida Poznań - Bomba Szczecin 2:8 (1:5)

Bramki:
- Torsida: Michał Gruszka, Tomasz Kostrzyński
- Bomba: Damian Trzeciak (2), Patryk Hanke (2), Dariusz Zając, Dariusz Bruszkowski, Paweł Kucaba, Maciej Kryszko

13:45 Akademia Piłkarska Pruszków - Wrong Side F.C. Szczecin 3:2 (2:2)

Bramki:
- Akademia Piłkarska: Damian Skirski, Karol Gudelski, Norbert Dobski
- Wrong Side F.C.: Maciej Czyżewski, Tomasz Miksa

14:10 Kraków Shore Kraków - Bomba Szczecin 1:2 (1:1)

Bramki:
- Kraków Shore: Jędrzej Pawelec
- Bomba: Damian Pawłowski, Maciej Kryszko

15:00 Wrong Side F.C. Szczecin - Bomba Szczecin 1:1 (0:0)

Bramki:
- Wrong Side F.C.: Marcin Bartczak
- Bomba: Patryk Hanke

15:00 Kraków Shore Kraków - Torsida Poznań 6:7 (3:5)

Bramki:
- Kraków Shore: Dawid Białasek (2), Jędrzej Pawelec (3), Bartosz Winiarczyk
- Torsida: Łukasz Lekier (4), Tomasz Kostrzyński (2), Damian Paluszak

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Bomba Szczecin 4 10 15:6
2  Wrong Side F.C. Szczecin 4 7 11:6
3  Akademia Piłkarska Pruszków 4 6 12:11
4  Torsida Poznań 4 3 12:25
5  Kraków Shore Kraków 4 3 11:13

 

Grupa B

  • Dynamo Quatro Konin
  • Czarni Lubanowo Gryfino
  • DAR-BUD Ostrów Wlkp.
  • Gąsiory FC Konin
  • Śródmiejska Siła Szczecin

Wyniki

10:50 Dynamo Quatro Konin - Gąsiory FC Konin 5:2 (0:0)

Bramki:
- Dynamo Quatro: Przemysław Skibiszewski (2), Krystian Robak, Krystian Wiliński, Łukasz Pietrzak
- Gąsiory FC: Mateusz Borowski, Łukasz Szygenda

10:50 Czarni Lubanowo Gryfino - DAR-BUD Ostrów Wielkopolski 3:1 (1:0)

Bramki:
- Czarni Lubanowo: Leszek Stemski (2), Kacper Janowski
- DAR-BUD: Konrad Rudnicki

11:40 Dynamo Quatro Konin - DAR-BUD Ostrów Wielkopolski 6:1 (3:0)

Bramki:
- Dynamo Quatro: Wiktor Kacprzak (2), Krystian Wiliński, Łukasz Pietrzak, Przemysław Skibiszewski, Marcin Marciszak
- DAR-BUD: Paweł Malczyk

12:05 Czarni Lubanowo Gryfino - Śródmiejska Siła Szczecin 3:0 (0:0)

Bramki:
- Czarni Lubanowo: Wiesław Magdziarz, Leszek Stemski, Bartosz Kłonowski 
- Śródmiejska Siła: -

12:55 Dynamo Quatro Konin - Śródmiejska Siła Szczecin 1:1 (0:1)

Bramki:
- Dynamo Quatro: Krystian Robak
- Śródmiejska Siła: Łukasz Niezabitowski

13:20 DAR-BUD Ostrów Wielkopolski - Gąsiory FC Konin 2:5 (0:2)

Bramki:
- DAR-BUD: Maciej Szulc, Paweł Malczyk
- Gąsiory FC: Mateusz Borowski (2), Dawid Duryński, Dawid Jagodziński, Marcin Duryński

14:10 Dynamo Quatro Konin - Czarni Lubanowo Gryfino 5:1 (1:1)

Bramki:
- Dynamo Quatro: Łukasz Pietrzak (4), Krystian Robak
- Czarni Lubanowo: Adrian Bobowicz

14:35 Śródmiejska Siła Szczecin - Gąsiory FC Konin 3:3 (1:2) 

Bramki:
- Śródmiejska Siła: Łukasz Gątnicki, Łukasz Niezabitowski, Michał Zarzycki
- Gąsiory FC: Marcin Duryński, Dawid Duryński, Dawid Jagodziński

15:25 Czarni Lubanowo Gryfino - Gąsiory FC Konin 3:3 (0:1)

Bramki:
- Czarni Lubanowo: Adrian Bobowicz, Leszek Stemski
- Gąsiory FC: Dawid Duryński, Łukasz Szygenda, Mateusz Borowski

15:25 Śródmiejska Siła Szczecin - DAR-BUD Ostrów Wielkopolski 2:4 (1:2)

Bramki:
- Śródmiejska Siła: Łukasz Niezabitowski, Samobój
- DAR-BUD: Damian Kempa (2), Paweł Malczyk (2)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamo Quatro Konin 4 10 17:5
2  Czarni Lubanowo Gryfino 4 7 10:9
3  Gąsiory FC Konin 4 5 13:13
4  DAR-BUD Ostrów Wlkp. 4 3 8:16
5  Śródmiejska Siła Szczecin 4 2 6:11

 

Grupa C

  • A Seree Tee Krotoszyn
  • Stelmax Ostrów Wlkp.
  • KS Elpak Konin
  • Tornado Krotoszyn
  • Komorów Boars Pruszków

Wyniki

10:00 A Seree Tee Krotoszyn - Tornado Krotoszyn 3:0 (1:0)

Bramki:
- A Seree Tee: Karol Krystek (2), Dawid Przybyszewski
- Tornado:

10:25 Stelmax Ostrów Wielkopolski - KS Elpak Konin 3:3 (0:2)

Bramki:
- Stelmax: Damian Jastrzębski (2), Adrian Dąbrowski
- KS Elpak: Mateusz Szymański, Kacper Kozłowski, Adam Wawrzyniak

11:15 A Seree Tee Krotoszyn - KS Elpak Konin 7:2 (2:1)

Bramki:
- A Seree Tee: Daniel Olejnik (2), Patryk Wojtkowiak (2), Dawid Przybyszewski (2), Karol Krystek, 
- KS Elpak: Marcin Balajla, Mateusz Szymański

11:40 Stelmax Ostrów Wielkopolski - Komorów Boars Pruszków 2:3 (1:3) 

Bramki:
- Stelmax: Damian Jastrzębski, Tomasz Krawczyk
- Komorów Boars: Mikołaj Bogusz, Michał Wanke, Adam Staroń

12:30 A Seree Tee Krotoszyn - Komorów Boars Pruszków 5:0 (2:0) 

Bramki:
- A Seree Tee: Dawid Przybyszewski (2), Mikołaj Marciniak, Patryk Kuszaj, Daniel Olejnik
- Komorów Boars: -

12:55 KS Elpak Konin - Tornado Krotoszyn 9:2 (1:1)

Bramki:
- KS Elpak: Marcin Balajla (3), Adam Wawrzyniak (3), Kacper Kozłowski, Adam Andrzejczyk, Mateusz Szymański
- Tornado: Marcin Gąsiorek, Daniel Panek

13:45 A Seree Tee Krotoszyn - Stelmax Ostrów Wielkopolski 3:3 (2:2)

Bramki:
- A Seree Tee: Karol Krystek (2), Mikołaj Marciniak
- Stelmax: Adam Brzozowski (2), Tomasz Ryszkiewicz

14:10 Komorów Boars Pruszków - Tornado Krotoszyn 3:1 (2:1)

Bramki:
- Komorów Boars:Adam Staroń, Michał Wanke, Mateusz Górski
- Tornado: Daniel Panek

15:00 Stelmax Ostrów Wielkopolski - Tornado Krotoszyn 2:2 (0:1)

Bramki:
- Stelmax: Marcin Marczyk, Adrian Dąbrowski
- Tornado: Marcin Gąsiorek, Samobój

15:00 Komorów Boars Pruszków - KS Elpak Konin 0:4 (0:1)

Bramki:
- Komorów Boars: -
- KS Elpak: Kacper Kozłowski (2), Mateusz Szymański, Adam Wawrzyniak

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  A Seree Tee Krotoszyn 4 10 18:5
2  KS Elpak Konin 4 7 18:12
3  Komorów Boars Pruszków 4 6 6:12
4  Stelmax Ostrów Wlkp. 4 3 10:11
5  Tornado Krotoszyn 4 1 4:17

 

Grupa D

  • Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp.
  • Żubry Krotoszyn
  • El Pistolero Piaseczno
  • Old City United Poznań
  • FC Katy Konin

Wyniki

10:50 Octagon Meble Woźniak Ostrów - Old City United Poznań 2:1 (1:0)

Bramki:
- Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec, Patryk Adamski
- Old City United: Kacper Sworacki

10:50 Żubry Krotoszyn - El Pistolero Piaseczno 3:0 (1:0)

Bramki:
- Żubry: Maciej Kwieciński, Mikołaj Kalak, Piotr Gierko
- El Pistolero: -

11:40 Octagon Meble Woźniak Ostrów - El Pistolero Piaseczno 1:1 (1:0)

Bramki:
- Octagon Meble Woźniak: Mateusz Galewski
- El Pistolero: Robert Majewski

12:05 Żubry Krotoszyn - FC Katy Konin 6:0 (4:0)

Bramki:
- Żubry: Maciej Kwieciński (2), Patryk Kamiński, Jakub Kierzek, Adrian Radojewski, Dominik Snela
- FC Katy: -

12:55 Octagon Meble Woźniak Ostrów - FC Katy Konin 2:3 (1:0)

Bramki:
- Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec, Patryk Adamski
- FC Katy: Piotr Borkiewicz (2), Grzegorz Purczyński

13:20 El Pistolero Piaseczno - Old City United Poznań 4:1 (3:0)

Bramki:
- El Pistolero: Piotr Madetko (3), Jarosław Wysocki
- Old City United: Tadeusz Wojtaszyk

14:10 Octagon Meble Woźniak Ostrów - Żubry Krotoszyn 2:3 (0:1)

Bramki:
- Octagon Meble Woźniak: Krzysztof Strzelec, Mateusz Galewski
- Żubry: Adrian Radojewski (2), Dominik Snela

14:35 FC Katy Konin - Old City United Poznań 1:2 (1:2)

Bramki:
- FC Katy: Grzegorz Purczyński
- Old City United: Kacper Sworacki (2)

15:50 Żubry Krotoszyn - Old City United Poznań 3:1 (3:0)

Bramki:
- Żubry: Piotr Gierko, Adrian Radojewski, Dominik Snela
- Old City United: Kacper Sworacki

15:50 FC Katy Konin - El Pistolero Piaseczno 0:5 (0:1)

Bramki:
- FC Katy:  -
- El Pistolero: Robert Majewski, Piotr Madetko, Filip Lubański, Arkadiusz Olejnik (2)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Żubry Krotoszyn 4 12 15:3
2  El Pistolero Piaseczno 4 7 10:5
3  Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 4 4 7:8
4  Old City United Poznań 4 3 5:10
5  FC Katy Konin 4 3 3:13

 

Grupa E

  • My Tu Po Medale Poznań
  • Vendetta Team Pruszcz Gdański
  • Piwkarze Szczecin
  • Atrom Ostrów Wlkp.
  • Pub Jokers Ostrów Wlkp.

Wyniki

10:25 My Tu Po Medale Poznań - Atrom Ostrów Wielkopolski 1:3 (0:1)

Bramki:
- My Tu Po Medale: Maciej Klóska
- Atrom: Andrzej Smardz (2), Błażej Kałużny

10:25 Vendetta Team Pruszcz Gdański - Piwkarze Szczecin 6:5 (4:2) 

Bramki:
- Vendetta Team: Jakub Filipek (3), Jakub Pelowski, Krzysztof Gierada, Jakub Sigda
- Piwkarze: Adrian Skorb (2), Artur Blasius, Mateusz Kosacki, Adam Ładziak

11:40 My Tu Po Medale Poznań - Piwkarze Szczecin 1:3 (0:1)

Bramki:
- My Tu Po Medale: Mateusz Jankowski
- Piwkarze: Adrian Skorb, Kacper Siemienias, Artur Blasius

12:05 Vendetta Team Pruszcz Gdański - Pub Jokers Ostrów Wlkp. 3:1 (1:0)

Bramki:
- Vendetta Team: Daniel Jakuszczonek, Jakub Filipek, Jakub Pelowski
- Pub Jokers: Adam Koczorowski

12:55 My Tu Po Medale Poznań - Pub Jokers Ostrów Wlkp 4:1 (3:0)

Bramki:
- My Tu Po Medale: Michał Metelski (3), Błażej Kuźniak
- Pub Jokers: Maciej Kubiak

13:20 Piwkarze Szczecin - Atrom Ostrów Wielkopolski 9:0 (3:0)

Bramki:
- Piwkarze: Adrian Skorb (6), Mateusz Kosacki, Adam Ładziak, Dmytro Donos
- Atrom: -

14:10 My Tu Po Medale Poznań - Vendetta Team Pruszcz Gdańsk 2:1 (0:0)

Bramki:
- My Tu Po Medale: Mateusz Jankowski (2)
- Vendetta Team: Daniel Jakuszczonek

14:35 Pub Jokers Ostrów Wlkp. - Atrom Ostrów Wielkopolski 1:2 (0:0)

Bramki:
- Pub Jokers: Kamil Gołdyn
- Atrom: Błażej Krogulski, Paweł Stodolny

15:25 Vendetta Team Pruszcz Gdański - Atrom Ostrów Wlkp. 6:2 (3:1)

Bramki:
- Vendetta Team: Jakub Filipek (6)
- Atrom: Błażej Krogulski, Błażej Kałużny

15:25 Pub Jokers Ostrów Wlkp. - Piwkarze Szczecin 0:8 (0:4)

Bramki:
- Pub Jokers: -
- Piwkarze: Adrian Skorb (4), Kacper Siemienas, Wojciech Gałecki, Adam Ładziak, Dmytro Donos

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Vendetta Team Pruszcz Gdański 4 9 16:10
2  Piwkarze Szczecin 4 9 25:7
3  Atrom Ostrów Wlkp. 4 6 7:17
4  My Tu Po Medale Poznań 4 6 8:8
5  Pub Jokers Ostrów Wlkp. 4 1 3:17

 

Grupa F

  • Dynamik Herring Toruń
  • Poznańskie Orły Poznań
  • Emerytowani Płock
  • Barca Pruszków
  • Pancom Zduny Krotoszyn

Wyniki

10:25 Dynamik Herring Toruń - Barca Pruszków 2:1 (1:0)

Bramki:
- Dynamik Herring: Marcin Mrówczyński, Łukasz Waligóra
- Barca: Paweł Górecki

10:50 Poznańskie Orły Poznań - Emerytowani Płock 3:1 (0:1)

Bramki:
- Poznańskie Orły: Kamil Kapałczyński, Łukasz Paczkowski, Jan Ratic
- Emerytowani: Marcin Białek

11:40 Dynamik Herring Toruń - Emerytowani Płock 4:2 (1:2)

Bramki:
- Dynamik Herring: Marcin Tokarski (2), Tomasz Zieliński, Łukasz Waligóra
- Emerytowani: Marcin Białek, Kuba Gąsiorowski

12:05 Poznańskie Orły Poznań - Pancom Zduny Krotoszyn 0:2 (0:1)

Bramki:
- Poznańskie Orły: - 
- Pancom Zduny: Łukasz Konopka, Adam Kuciński

12:55 Dynamik Herring Toruń - Pancom Zduny Krotoszyn 4:2 (2:1)

Bramki:
- Dynamik Herring: Tomasz Zieliński, Łukasz Waligóra, Daniel Paprocki, Marcin Mrówczyński
- Pancom Zduny: Łukasz Konopka, Adam Kuciński

13:20 Emerytowani Płock - Barca Pruszków 1:0 (0:0)

Bramki:
- Emerytowani: Bartek Mielczarski
- Barca: -

14:10 Dynamik Herring Toruń - Poznańskie Orły Poznań 6:0 (3:0)

Bramki:
- Dynamik Herring: Tomasz Zieliński, Łukasz Waligóra, Karol Kułacz (2), Krzysztof Elsner, Daniel Paprocki
- Poznańskie Orły: -

14:35 Pancom Zduny Krotoszyn - Barca Pruszków 1:0 (0:0)

Bramki:
- Pancom Zduny: Jakub Ćwigoń
- Barca: -

15:50 Poznańskie Orły Poznań - Barca Pruszków 4:1 (4:1)

Bramki:
- Poznańskie Orły: Kamil Kapałczyński (2), Leszek Strabel, Roman Hrynko
- Barca: Piotr Makowski

15:50 Pancom Zduny Krotoszyn - Emerytowani Płock 1:8 (0:2)

Bramki:
- Pancom Zduny: Maciej Stefański
- Emerytowani: Bartek Mielczarski (5), Marcin Białek (2), Dawid Kempczyński

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamik Herring Toruń 4 12 16:4
2  Emerytowani Płock 4 6 12:5
3  Poznańskie Orły Poznań 4 6 7:4
4  Pancom Zduny Krotoszyn 4 6 6:12
5  Barca Pruszków 4 0 2:8


Grupa G

  • Ganador Warszawa
  • Janus Team Leszno
  • GADP Pruszków
  • Promil Chylice Piaseczno
  • Albatrosy Team Krotoszyn

Wyniki

11:15 Ganador Warszawa - Promil Chylice Piaseczno 5:0 (3:0)

Bramki:
- Ganador: Łukasz Krupnik, Mateusz Podgórski, Mateusz Gliński, Kamil Hernik, Konrad Wojtkielewicz
- Promil Chylice: -

11:15 Janus Team Leszno - GADP Pruszków 0:3 (0:1)

Bramki:
- Janus Team: -
- GADP: Robert Świercz, Paweł Rios Turek, Kamil Wąchocki

12:05 Ganador Warszawa - GADP Pruszków 3:0 (1:0)

Bramki:
- Ganador: Kamil Hernik (2), Mateusz Gliński
- GADP: -

12:30 Janus Team Leszno - Albatrosy Team Krotoszyn 0:2 (0:0)

Bramki:
- Janus Team: -
- Albatrosy Team: Adrian Olejniczak, Kamil Każmierczak

13:20 Ganador Warszawa - Albatrosy Team Krotoszyn 4:2 (2:1)

Bramki:
- Ganador: Łukasz Krupnik, Mateusz Gliński, Adrian Karasek, Oskar Bucholski
- Albatrosy Team: Kamil Kaźmierczak, Hubert Krystkowiak

13:45 GADP Pruszków - Promil Chylice Piaseczno  3:0 (1:0)

Bramki:
- GADP: Robert Świercz (3)
- Promil Chylice: - 

15:00 Ganador Warszawa - Janus Team Leszno 7:0 (3:0)

Bramki:
- Ganador: Łukasz Gubała, Patryk Mastalerz, Konrad Wojtkielewicz, Adrian Karasek, Kamil Hernik, Łukasz Krupnik (2)
- Janus Team: -

15:00 Albatrosy Team Krotoszyn - Promil Chylice Piaseczno 4:2 (2:1)

Bramki:
- Albatrosy Team: Kamil Kaźmierczak, Adrian Olejniczak, Jakub Sekula, Marek Czubak
- Promil Chylice: Kamil Matulka (2)

15:50 Janus Team Leszno - Promil Chylice Piaseczno 5:6 (3:4)

Bramki:
- Janus Team: Sebastian Kandulski (3), Patryk Śniady, Paweł Grzeliński
- Promil Chylice: Jacek Wąsik, Mateusz Tkaczyk (2), Kamil Matulka (2), Maciej Jagodziński

15:50 Albatrosy Team Krotoszyn - GADP Pruszków 1:1 (1:0)

Bramki:
- Albatrosy Team: Kamil Kaźmierczak
- GADP: Robert Świercz

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Ganador Warszawa 4 12 19:2
2  GADP Pruszków 4 7 7:4
3  Albatrosy Team Krotoszyn 4 7 9:7
4  Promil Chylice Piaseczno 4 3 8:17
5  Janus Team Leszno 4 0 5:18

 

Grupa H

  • Albicelestes Calvaria Piaseczno
  • Galacticos Lizard King Toruń
  • Pro-Met Koźmin Wlkp.
  • KS Konin
  • Czarni Czarnówko Widuchowa

Wyniki

10:50 Albicelestes Calvaria Piaseczno - KS Konin 1:1 (1:0)

Bramki:
- Albicelestes Calvaria: Damian Folwarski
- KS: Michał Zajączkowski

11:15 Galacticos Lizard King Toruń - Pro-Met Koźmin Wielkopolski 0:1 (0:0)

Bramki:
- Galacticos Lizard King: -
- Pro-Met: Mikołaj Szulc

12:05 Albicelestes Calvaria Piaseczno - Pro-Met Koźmin Wlkp 0:2 (0:2)

Bramki:
- Albicelestes Calvaria: -
- Pro-Met: Mikołaj Szulc, Maciej Klinkosz

12:30 Galacticos Lizard King Toruń - Czarni Czarnówko Widuchowa 7:1 (2:0)

Bramki:
- Galacticos Lizard King: Bartosz Wójcik (2), bramka samobójcza, Krzysztof Brończyk, Paweł Bieżuński, Igor Góżdź, Mateusz Grzelak
- Czarni Czarnówko: Leis Wahidi

13:20 Albicelestes Calvaria Piaseczno - Czarni Czarnówko 9:0 (5:0)

Bramki:
- Albicelestes Calvaria: Wojciech Puk (3), Łukasz Kieszkowski (3), Damian Folwarski (2), Adrian Zalewski
- Czarni Czarnówko: -

13:45 Pro-Met Koźmin Wielkopolski - KS Konin 0:1 (0:1)

Bramki:
- Pro-Met: -
- KS: Robert Lewandowski

14:35 Albicelestes Calvaria Piaseczno - Galacticos Lizard King Toruń 0:2 (0:0)

Bramki:
- Albicelestes Calvaria: -
- Galacticos Lizard King: Krzysztof Brończyk, Bartosz Wójcik

14:35 Czarni Czarnówko Widuchowa - KS Konin 1:2 (0:0)

Bramki:
- Czarni Czarnówko: Leis Wahidi
- KS Konin: Michał Zajączkowski, Szymon Olkiewicz

15:25 Galacticos Lizard King Toruń - KS Konin 4:0 (2:0)

Bramki:
- Galacticos Lizard King: Michał Malinowski, Paweł Bieżuński, Artur Kaczmarek (2)
- KS: -

15:25 Czarni Czarnówko Widuchowa - Pro-Met Koźmin Wlkp. 1:3 (1:1)

Bramki:
- Czarni Czarnówko: Adrian Puch
- Pro-Met: Artur Błażejczak

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Pro-Met Koźmin Wlkp. 4 9 6:2
2  Galacticos Lizard King Toruń 4 9 10:2
3  KS Konin 4 7 4:6
4  Albicelestes Calvaria Piaseczno 4 4 10:4
5  Czarni Czarnówko Widuchowa 4 0 3:18



FAZA PUCHAROWA
 

I runda

16:40 Mecz nr 1: Bomba Szczecin - Czarni Lubanowo Gryfino 7:1 (3:1)

Bramki:
- Bomba: Damian Trzeciak, Patryk  Hanke (2), Damian Pawłowski, Dariusz Zając (2), Jakub Podrzebski
- Czarni Lubanowo: Dawid Włoch

16:40 Mecz nr 2: A Seree Tee Krotoszyn - El Pistolero Piaseczno 4:3 (2:1)

Bramki:
- A Seree Tee: Mikołaj Marciniak, Karol Krystek, Daniel Olejnik, Adam Wosiek
- El Pistolero: Robert Majewski, Konrad Rajkowski, Wojciech Gajownik

16:40 Mecz nr 3: Vendetta Team Pruszcz Gdański - Emerytowani Płock 5:1 (2:1)

Bramki:
- Vendetta Team: Jakub Filipek (2), Jakub Pelowski, Jakub Sigda (2)
- Emerytowani: Marcin Białek

16:40 Mecz nr 4: Ganador Warszawa - Galacticos Lizard King Toruń 1:1 (1:0) (dogr. 3:1)

Bramki:
- Ganador: Konrad Wojtkielewicz, Adrian Karasek, Łukasz Krupnik
- Galacticos Lizard King: Paweł Bieżuński

17:05 Mecz nr 5: Dynamo Quatro Konin - Wrong Side F.C. Szczecin 2:3 (2:2)

Bramki:
- Dynamo Quatro: Łukasz Pietrzak, Przemysław Skibiszewski
- Wrong Side F.C.: Tomasz Miksa, Marcin Bartczak, Maciej Czyżewski

17:05 Mecz nr 6: Żubry Krotoszyn - KS Elpak Konin 0:2 (0:1)

Bramki:
- Żubry: -
- KS Elpak: Adam Wawrzyniak

17:05 Mecz nr 7: Dynamik Herring Toruń - Piwkarze Szczecin 4:0 (2:0)

Bramki:
- Dynamik Herring: Tomasz Zieliński, Marcin Tokarski (2), Krzysztof Elsner 
- Piwkarze:

17:05 Mecz nr 8: Pro-Met Koźmin Wlkp. - GADP Pruszków 1:7 (0:2)

Bramki:
- Pro-Met Koźmin: Karol Swora
- GADP: Mateusz Tarkowski, Robert Świercz (2), Przemysław Gołębiewski, Kamil Wąchocki, Paweł Rios Turek (2)

II runda

17:55 Bomba Szczecin - A Seree Tee Krotoszyn 0:1 (0:0)

Bramki:
- Bomba: -
- A Seree Tee: Karol Krystek

17:55 Vendetta Team Pruszcz Gdański - Ganador Warszawa 2:7 (1:1)

Bramki:
- Vendetta Team: Dominik Kukowski, Jakub Filipek
- Ganador: Adrian Karasek (2), Kamil Hernik, Mateusz Podgórski (3)

18:20 Wrong Side F.C. Szczecin - KS Elpak Konin 2:1 (2:0)

Bramki:
- Wrong Side F.C.: Tomasz Miksa (2)
- KS Elpak: Kacper Kozłowski

18:20 Dynamik Herring Toruń - GADP Pruszków 4:2 (1:1)

Bramki:
- Dynamik Herring: Marcin Tokarski, Karol Kułacz (2), Daniel Paprocki
- GADP: Robert Świercz

 

powrót do listy

Komentarze

Łukasz Majewski
+
1
/
-
0
ponad 3 lata temu

Grupa C - Elpak 7 pkt i bilans 18:12

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement