Ligowe

Zawodnicy Playarena wśród najlepszych sportowców powiatu sokólskiego

Trzech zawodników z rozgrywek suchowolskich (Dawid Kolenda, Piotr Łabanowski i Mateusz Łabieniec) zostało nominowanych do tytułu Talent Sportowy oraz Osobowość Sportowa 2016 roku przez gazetę Nowiny Sokólskie.

Dawid Kolenda to założyciel oraz Ambasador Playarena w Suchowoli, a ponadto działacz sportowy w gminie Suchowola oraz Janów. Może pochwalić się znakomitą organizacją turnieju sportowych, jak i dużymi osiągnięciami sportowymi. Dawid jest zawodnikiem oraz kapitanem Drużyny Sportowej Browar. Piotr Łabanowski to pracownik GOKSiT Suchowola oraz organizator takich imprez jak Puchar Polski Strong Man, Mistrzostwa Polski w Rolkach i wielu innych wspaniałych wydarzeń. Piotrek jest także zawodnikiem oraz kapitanem zespołu Wesołkowa. Mateusz Łabieniec to z kolei piłkarz ręczny, mistrz województwa podlaskiego licealiady i zawodnik II-ligowego Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. W rozgrywkach Playrena gra w Rekinach.

Mateusz startował w walce o tytuł Talent Sportowy Roku 2016, mierząc się głównie ze znakomitymi bokserami. Ostatecznie uplasował się na 7. pozycji, co jest bardzo dobrym wynikiem, ponieważ po raz pierwszy został nominowany do tej nagrody. Piotr Łabanowski oraz Dawid Kolenda startowali z natomiast w plebiscycie na Osobowość Sportową Roku 2016. Obaj po raz pierwszy brali udział udział w takim konkursie i obaj mogą się pochwalić uzyskaniem dobrego wyniku. Piotr uplasował się na 4. pozycji, a Dawid wskoczył aż na 2. lokatę, ustępując miejsca tylko jednemu z najlepszych trenerów w Polsce - Tomaszowi Potapczykowi.

Podsumowując, każdy z wymienionej trójki osiągnął znakomity rezultat. Chłopaki są młodzi i zdolni, dlatego każdy z nich w przyszłym roku z pewnością zdobędzie znacznie więcej głosów, co przełoży się na lepszą lokatę. Serdecznie dziękujemy za oddanie głosów na naszych zawodników. To jest wielka motywacja dla nich i dla innych sportowców naszych rozgrywek do tego, żeby sięgać po kolejne sukcesy.