Playarena
Dodany: Komentarzy: 9

SEZON12 - nowy kod rabatowy na R-GOL.com

Czas na kolejną zmianę kodu rabatowego dla zawodników Playarena w sklepie piłkarskim R-GOL.com. W związku ze startem 12. sezonu rozgrywek Playarena w historii, tym razem zniżkę otrzymamy na hasło: SEZON12. Rabat pozostanie na tym samym poziomie, co ostatnio, czyli wyniesie aż 10%!
 

Promocja dla zawodników Playarena

Sklep piłkarski R-GOL.com współpracuje z nami od 2016 roku, gdy został głównym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Praktycznie od momentu podjęcia współpracy jest także otwarty na pozostałych zawodników Playarena. Każdy gracz naszych rozgrywek może bowiem korzystać na okrągło ze specjalnej zniżki na wszystkie produkty dostępne na R-GOL.com, która aktualnie wynosi aż 10%!
 

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z 10-procentowej zniżki, wystarczy wejść na R-GOL.com i przy składaniu zamówienia podać kod rabatowy: SEZON12.
Promocja trwa do odwołania. Udanych zakupów!

 

powrót do listy

Komentarze

Lukasz krajewski
+
0
/
-
0
ponad 3 lata temu

a konto jest ogolnie darmowe????

Filip Ślemp
+
0
/
-
0
ponad 3 lata temu

Jaki jest teraz kod?

Nikodem Nienartowicz
+
2
/
-
0
ponad 3 lata temu

Jaki kod rabatowy jest teraz aktywny?

Łukasz Piwnicki
+
4
/
-
1
ponad 4 lata temu

Kamil, kod WINTERTOTO ważny jest do końca lutego (na początku lutego nie działał przez kilka dni, ale błąd został naprawiony). Od marca obowiązywać będzie inny kod, o czym poinformujemy w oddzielnym artykule.

Łukasz Piwnicki
+
3
/
-
0
ponad 4 lata temu

Jesteśmy przekonani, że jeżeli planujecie w najbliższym czasie kupić jakiś sprzęt piłkarski, to warto to zrobić na R-GOL.com. Dlaczego? Oto 10 przykładowych powodów: 1. Podając przy zakupie kod rabatowy WINTERTOTO, otrzymujesz 7% zniżki na wszystkie produkty. 2. Dostawa jest gratis już od 99 zł w 24h. 3. Rewelacyjna obsługa klienta. 4. Pracują tam fantastyczni ludzie, którzy na co dzień grają w piłkę i piłką oddychają, czyli tacy jak my. 5. Żadna inna firma nie ma na R-GOL.com lepszej zniżki niż Playarena. 6. Kupując na R-GOL.com, realnie wspierasz projekt Playarena. Dlaczego? Bo część pieniędzy z każdego zamówienia przeznaczana jest na rozwój reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej, której R-GOL.com jest oficjalnym sponsorem. 7. Na R-GOL.com możesz się zapisać do programu lojalnościowego, w ramach którego zdobyte punkty wymienisz na nagrody: https://www.r-gol.com/gift/all 8. Kupując buty, za każdym razem otrzymujesz od R-GOL.com upominek. 9. Im większy zakup, tym większy rabat. Kupując od 5 do 9 sztuk, otrzymasz na R-GOL.com 3%, od 10 do 19 sztuk 5%, a od 20 sztuk wzwyż 10% zniżki. 10. Każdy zarejestrowany użytkownik na R-GOL.com może skorzystać z urodzinowej 10-procentowej zniżki, którą otrzyma w dniu swoich urodzin.

Kamil Kowalski
+
0
/
-
0
ponad 4 lata temu

Mi kod nie działa nie wiem czemu

Mateusz Przeniczny
+
2
/
-
0
ponad 4 lata temu

@Przemysław Skrzypa: kod rabatowy "Wintertoto" jest ważny do zakończenia rundy Wintertoto, a więc do końca lutego.

Maciek Janowski
+
1
/
-
4
ponad 4 lata temu

No no, taka okazja, chyba jakieś hurtowe zakupy się szykują :P

Przemysław Skrzypa
+
1
/
-
1
ponad 4 lata temu

Hehe. Lepsze 7% niż 0 chociaż to faktycznie groszowe sprawy. A tak swoją drogą to do kiedy mamy ważny kod? Bo Pan na obsłudze klienta powiedział że musi być podane a ja się nie doczytałem tego tutaj

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement