PL6
Dodany: Komentarzy: 0

Które ekipy zostaną Mistrzami Jesieni? Walka o pozycję lidera trwa w najlepsze!

Każdy sezon w Lidze Nike Playarena jest podzielony na cztery rundy. Po wakacyjnym sukcesie wrocławskiej drużyny Dłużniaki, która zdobyła tytuł najlepszego zespołu lata, poszukujemy Mistrzów Jesieni w każdym mieście. Ilu ich ostatecznie będzie? Wszystko zależy od Was!
 

Szukamy Mistrzów Jesieni

Do zakończenia walki o tytuł Mistrza Jesieni pozostał niecały miesiąc. Gdyby dziś nastąpił koniec rywalizacji, do rozdania mielibyśmy 45 piłek Nike. O mistrzostwo rundy jesiennej gramy jednak do końca listopada i jest to szansa dla pozostałych miast do tego, aby wyłonić swojego lidera na półmetku sezonu. Aby tak się stało, licznik rozegranych spotkań ligowych w danej miejscowości musi wynosić na dzień 30 listopada co najmniej 10 meczów. Liczymy na Was i zachęcamy do wychodzenia na boisko.
 

Znani rządzą w swoich miastach

Bardzo blisko zdobycia tytułu Mistrza Jesieni są aktualny mistrz oraz wicemistrz Polski Ligi Nike Playarena, czyli Cater-Group Łódź oraz The Cyborgs Ruda Śląska. Obie ekipy prowadzą na dzień dzisiejszy w swoich ligach. Ponadto, na czele swoich rozgrywek znajduje się wiele zespołów znanych z Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Wśród nich możemy znaleźć takie drużyny jak BJM Kraków, Struga Personal System Service Tomaszów Maz., Havana Toruń, MTL Lubin, KS Elpak Konin, BKS Kaloryfer Białystok czy też NSZZ Solidarność KWK Zofiówka Jastrzębie-Zdrój. W pozostałych miejscowościach mamy do czynienia ze sporą ilością niespodzianek, jednak czy niedoceniane na początku sezonu ekipy będą w stanie sięgnąć po tytuł Mistrza Jesieni? O tym przekonamy się już za miesiąc!
 

Szczegółowe zasady rywalizacji

  • Runda jesienna polega na wyłonieniu Mistrzów Jesieni we wszystkich miastach, w których toczy się rywalizacja w Lidze Nike Playarena.
  • Mistrzami Jesieni zostaną zespoły, które na dzień 30 listopada (godz. 23:59) będą zajmować pierwsze miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim mieście.
  • W niektórych miastach termin wyłonienia Mistrza Jesieni zależny jest od terminarza rozgrywek. Przykładowo w Warszawie ostatnia kolejka pierwszej rundy zaplanowana jest na 18 grudnia. To oznacza, że Mistrzem Jesieni w stolicy zostanie drużyna, która będzie liderem rozgrywek po zakończeniu tej serii spotkań.
  • Mistrz Jesieni zostanie wynagrodzony w danym mieście tylko wtedy, gdy odbędzie się w nim do 30 listopada co najmniej 10 meczów ligowych (pod uwage brane są wszystkie mecze rozegrane w obecnym sezonie).
     

Nagrody

  • Tytuł Mistrza Jesieni Ligi Nike Playarena.
  • Piłka Nike dla każdego Mistrza Jesieni.
     

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement