Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Soccerpoint.pl partnerem warszawskich rozgrywek

Na początku ubiegłego sezonu Liga Nike Playarena pozyskała partnera, który wspierał rozwój rozgrywek przez cały miniony rok. Sponsorem technicznym, a jednocześnie głównym partnerem została firma Soccerpoint.pl. Wraz z początkiem nowego sezonu ogłaszamy, że obie strony zdecydowały się kontynuować współpracę.

Czym zajmuje się Soccerpoint.pl?

Soccerpoint.pl to działający od kilku lat profesjonalny sklep piłkarski, oferujący wyposażenie dla zawodników i drużyn z szerokiego katalogu firmy NIKE, poczynając od butów i strojów, aż po akcesoria i personalizację sprzętu sportowego. Sklep stacjonarny Soccerpoint.pl, mieszczący się przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie, proponuje również fachową obsługę, która pomoże każdemu klientowi dobrać najlepszy dla niego sprzęt w oparciu o indywidualne preferencje. Więcej informacji o sklepie znajdziecie na stronie: http://www.soccerpoint.pl.

Hubert Koblak (Soccerpoint.pl)Naszą dotychczasową współpracę z Playarena oceniamy bardzo pozytywnie, dlatego zdecydowaliśmy się na jej kontynuację i wejście w jeszcze ściślejsze relacje z warszawskimi rozgrywkami. Już teraz szykujemy dla zawodników Playarena nową, odświeżoną ofertę Soccerpoint, a także parę niespodzianek.

Na czym będzie polegać współpraca?

Współpraca warszawskiej Ligi Nike Playarena z Soccerpoint.pl będzie ponownie obfitować w wiele ciekawych akcji, do udziału w których serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny. Przykładowo, podobnie jak w minionym sezonie, Soccerpoint przygotuje stroje, w których Mistrz Warszawy wystąpi na Mistrzostwach Polski.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement