Powerade
Dodany: Komentarzy: 2

Ranking Powerade: Athletic FT najlepszy wśród I-ligowców

Czerwiec był ostatnim miesiącem rywalizacji w sezonie 2014/2015. Oznacza to, że po raz ostatni w ramach zakończonych rozgrywek wyłoniliśmy również zwycięzcę rankingu najaktywniejszych drużyn miesiąca. W czerwcu została nią ekipa z Konina - Athletic Football Team.

Nagroda jedzie do Konina

Podobnie jak przed miesiącem, olbrzymią chrapkę na zgarnięcie zestawu napojów Powerade miała ekipa z Białegostoku. O ile w maju triumfowali ostatecznie zawodnicy Super Strikers, to już podczas czerwcowych zmagań białostoccy Amatorzy musieli uznać wyższość rywali z Konina, czyli Athletic Football Team. Zwycięzcy pokonali przeciwników z Podlasia różnicą zaledwie dwóch spotkań. O kolejne dwa mecze gorsi byli natomiast gracze piotrkowskiego Orła, którzy z dorobkiem 22 rozegranych potyczek zajęli ostatni stopień czerwcowego podium.

"Albański" atak

W pierwszej dziesiątce klasyfikacji znalazły się jeszcze trzy zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego (Man.Utd FC, Sadowa i Strawka) oraz dwa z Białegostoku (cf bojary, Sucharki). Miejsce piąte zajęli z kolei przedstawiciele Rudy Śląskiej z FC Viking, a czołową "dychę" uzupełnił Gang Albanii z Pruszcza Gdańskiego.

Wszyscy z ekstraklasy

Podsumowując, ostatnia dostawa napojów Powerade w sezonie 2014/2015 pojedzie do konińskiego Athletic Football Team. Zwycięzcom gratulujemy aktywności, a w formie ciekawostki dodamy, że tym razem wszystkie 10 czołowych zespołów rankingu Powerade występuje na co dzień w najwyższych klasach rozgrywkowych swoich miast. Do zobaczenia już podczas kolejnego sezonu Ligi Nike Playarena!

 

powrót do listy

Komentarze

Piotr Miszczuk
+
0
/
-
0
ponad 8 lata temu

Trochę bez sensu to jest. Taki "plebiscyt" promuje brak aktywności przez cały sezon i granie przez jeden miesiąc.

Bartosz Sawicki
+
0
/
-
0
ponad 8 lata temu

Najlepsza walka ever! Nie ma mowy o wałkach skoro wszyscy z najwyższych klas! Brawo. Pytanie tylko co Athletic robił przez większość sezonu ;)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement