
THC Jeżyce wraca na szczyt
Ostatnie wyniki lubińskiej Ligi Nike Playarena pokazują, że w największych rozgrywkach piłki nożnej sześcioosobowej w Polsce rodzi się nowy hegemon. Jest nim zespół THC Jeżyce, który po dwóch kolejnych zwycięstwach awansował na pozycję wicelidera i coraz odważniej spogląda w kierunku UZZM Ice StorM Lubin.
Nowy hegemon z Lubina?
Zespół Marka Leśniewskiego to pierwszy w historii Mistrz Lubina, który jednak w pewnym momencie przestał istnieć. THC Jeżyce odrodziło się dopiero w tym sezonie, a drużyna złożona w całości z zawodników mieszkających przy ulicy Kilińskiego pokazuje, że znów jest w stanie namieszać w rozgrywkach Playarena. Dzięki temu, że chłopaki pochodzą z jednego osiedla, rozpoczęli współpracę ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Nasz Dom", która zafundowała im stroje sportowe. Ponadto, już wkrótce THC Jeżyce rozgrywać będzie swoje mecze na nowo wybudowanym boisku.
Piotr Motyliński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Nasz Dom"Z zespołem THC Jeżyce wiążemy wielkie plany i liczymy na to, że zdobędą Mistrzostwo Lubina. Obiekt przy ulicy Kilińskiego to będzie ich boisko. To tutaj będą rozgrywać swoje spotkania i mam nadzieję, że mieszkańcy osiedla to zauważą i staną się podczas ligowych potyczek kibicami swoich "sąsiadów". Na tym mi bardzo zależy.
Relacja z budowy boiska przy ul. Kilińskiego
Za plecami Ice StorMu
W rozgrywkach ligowych zawodnicy THC Jeżyce radzą sobie równie dobrze, czego byliśmy świadkami w ostatnich dniach. Najboleśniej przekonał się o tym jeden z półfinalistów IV edycji Pucharu Lubina - Klan Urwisów, który uległ THC Jeżyce aż 4:21. Zespół Marka Leśniewskiego jest już w tej chwili wiceliderem i traci tylko 4 punkty do liderującego UZZM Ice StorM. Zawodnicy spod znaku THC jasno i przekonująco informują wszystkich, że ich celem w obecnym sezonie jest podwójna korona, a także dobre zaprezentowanie się na Mistrzostwach Polski Ligi Nike Playarena.
Komentarze
Adam Michalik
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu
dla mnie to będzie tegoroczny Mistrz Lubina ;)