Ligowe
Dodany: Komentarzy: 1

Za nami pierwszy miesiąc działania Ligi Nike Playarena w Pruszkowie

Pierwszy miesiąc działania Ligi Nike Playarena w Pruszkowie za nami! W związku z tym, czas na krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w nim na pruszkowskich boiskach.

Garść statystyk
W styczniu rozegranych zostało w Pruszkowie 13 spotkań ligowych, podczas których padło 261 bramek. Najwięcej goli w jednym meczu udało się strzelić Maciejowi Stokowskiemu z Akademii Pruszków, który w starciu z Bobbity CF wpisał się na listę strzelców aż 11-krotnie. Najwyższe zwycięstwa w lidze odniosła natomiast do tej pory wspomniana Akademia. Różnicą 16 goli zawodnicy tego zespołu pokonali Bobbity CF (19:3) i Armię Pruszków (20:4), a największą liczbę tytułów MVP spotkania zgarnęli Patryk Czebatul i Mateusz Wojciuk (po 3).

Kto faworytem rozgrywek?
Póki co nie wykreował nam się żaden faworyt rozgrywek, jednak najlepsze wrażenie sprawia chyba Akademia Pruszków. Jej mecze z reguły kończą się wysokimi zwycięstwami, co może świadczyć o tym, że ta drużyna będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia mistrzostwa Pruszkowa. Mimo to, losy mistrzowskie powinny rozstrzygnąć się dopiero na samym finiszu, bo po zapowiedziach wielu ekip można wywnioskować, że żadna nie ma zamiaru składać broni. Nie pozostaje nam nic innego, jak delektować się walką, ambicją i grą naszych Playarenowiczów.

 

powrót do listy

Komentarze

Tomasz Mulawa
+
0
/
-
0
ponad 9 lata temu

Nie wykreował się żaden faworyt? To po ile my (Akademia) musimy wygrywać, żeby takowy był ? Po 30:5, bo 20 już jest?

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement