Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Pierwszy mecz w pruszkowskiej Lidze Nike Playarena za nami

W sobotę (3 stycznia) o godz. 11:00 został rozegrany pierwszy mecz Ligi Nike Playarena w Pruszkowie. Naprzeciw siebie stanęły drużyny WPR Division oraz Coco Jambo Nowa Wieś. Po bardzo dobrym spotkaniu lepsza okazała się ta pierwsza ekipa, mimo że początek starcia zupełnie na to nie wskazywał.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia gry przez zespół z Nowej Wsi. Chłopaki szybko objęli bowiem prowadzenie i dążyli do strzelenia kolejnych bramek. Po niedługim czasie udało im się zdobyć 4-bramkową zaliczkę, jednak taki obrót spraw podziałał na "Dywizję" jak płachta na byka. Kolejne 4 minuty były zabójcze dla Coco Jambo. Wysoki pressing i agresywna gra rywali przyniosła zamierzone efekty. 6:4 dla WPR - tak brzmiał wynik, gdy obie drużyny schodziły na przerwę.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości. Szybko udało im się zdobyć bramkę kontaktową, jednak później zamilkli na długo. Zespół z Pruszkowa zaliczył trzy kolejne trafienie, a to zupełnie podcięło skrzydła Coco Jambo. Do tego doszło zmęczenie i brak zmian na ławce, choć walki do końca z pruszkowiakami jak równi z równym nie można było odmówić graczom z Nowej Wsi. Ostatecznie WPR wygrał 14:8, jednak gdyby nie bramkarz gości, który nie raz ratował swoją drużynę z opresji, zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe.

WPR Division - Coco Jambo Nowa Wieś 14:8 (6:4)

Więcej informacji o Lidze Nike Playarena znajdziecie na oficjalnym fanpage'u rozgrywek.