Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Wakacje nie sprzyjały rozgrywkom w Koninie

Za nami okres wakacyjny, który - mimo dobrej pogody - nie sprzyjał rozgrywkom w Koninie. Większość zawodników wyjeżdżała w tym czasie na urlopy lub obozy, powodując tym samym braki kadrowe w drużynach i niski współczynnik rozgrywanych spotkań.

1 liga
W  1 lidze zostało w tym sezonie zaledwie 8 drużyn, które rozgrywać będą ze sobą 4 spotkania ligowe. Po dwóch miesiącach rozgrywek na czele plasuje się zespół z Zatorza, który zebrał komplet punktów w 5 rozegranych spotkaniach. Warto zaznaczyć również dobrą postawę drużyny FC KATY, która jak zwykle jest najaktywniejszą ekipą w lidze. W 7 meczach chłopaki zgromadzili 12 punktów. W rozgrywkach nie wystartował jeszcze KS ELPAK KONIN,  jedyny nasz reprezentant na Finałach Mistrzostwach Polski Ligi Nike Playarena w Warszawie.


2 liga
W 2 lidze mamy obecnie 10 drużyn oraz 7 aspirujących ekip do rozgrywek, w tym spadkowiczów z 1 ligi, czyli Górnik Konin 1957 i Bar u Kowala. Czołówkę tabeli otwiera nowa drużyna w Lidze Nike Playarena - Gąsiory FC, która w 4 spotkaniach zdobyła 9 punktów.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement