Ligowe
Dodany: Komentarzy: 3

Konin: Zmiana na szkocki system rozgrywek

W konińskiej Lidze Nike Playarena każda drużyna mogła rozegrać do tej pory z tym samym zespołem tylko dwa mecze. Od dnia dzisiejszego ekipy uczestniczące w rozgrywkach będą mogły grać dwa razy więcej spotkań. Tą dosyć znaczącą zmianę systemu rozgrywek możemy nazwać zmianą na tzw. „system szkocki”.

Co to jest system szkocki?
System szkocki zakłada rozgrywanie w sezonie dwóch meczów na własnym boisku oraz dwóch spotkań wyjazdowych z danym przeciwnikiem. Jest to idealne rozwiązanie dla lig z mniejszą ilością zespołów, powodujące podwojenie spotkań oraz emocji z nimi związanych. Dzięki temu systemowi jedna porażka, a nawet dwie z danym rywalem nie wykluczy zdobycia mistrzowskiego tytułu w danym mieście.

Prosimy o nie umawianie 4 meczów od razu
Wszystkie drużyny z konińskiej Ligi Nike Playarena mogą od teraz rozgrywać po 4 mecze z jednym zespołem. Mimo to prosimy o nie umawianie się od razu na 4 spotkania z danym przeciwnikiem, tylko najpierw starać się rozegrać z każdym rywalem minimum jedno spotkanie. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której część ekip nie będzie potrafiło umówić się chociażby na jedno starcie.

powrót do listy

Komentarze

Łukasz Majewski
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

Musisz poprosić Administratora rozgrywek w twoim mieście. :)

Adam Krzyżański
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

tzn. jak go wprowadzić ?

Adam Krzyżański
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

Na jakiej zasadzie w innym mieście (Poznań) można taki system zmienić ???

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement