Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Konin: Liga konińska coraz popularniejsza

Liga Nike Playarena w Koninie wchodzi na kolejny szczebel promocji naszych rozgrywek. Po stworzeniu profili konińskiej „Playareny” na Facebooku i Naszej Klasie, naszym nowym działaniem marketingowym jest otworzenie kanału na Youtube, gdzie umieszczać będziemy filmiki krótkometrażowe związane z rozgrywkami w Koninie.

YouTube
Na razie mamy na naszym kanale tylko jeden filmik, a dokładniej jest to fotorelacja z sezonu 2012/2013, zachęcająca do dołączenia do rozgrywek w nowym sezonie. Wszystkich zapraszamy jednak do subskrybowania naszego kanału YouTube, gdyż w przyszłości będzie tam pojawiać o wiele więcej filmików.

Facebook
Profil naszych rozgrywek na Facebooku to nasz sztandarowy projekt, przynoszący największe korzyści. Znaleźć tam można wszystkie grafiki promujące Ligę Nike Playarena, szereg ważnych informacji o lidze oraz o drużynach. Zamieszczane są tam również pełne fotorelacje ze spotkań ligowych oraz sparingowych, rozgrywanych w ramach naszej ligi.

Nasza-klasa
Profil konińskich rozgrywek powstał także Naszej Klasie, choć pozyskiwanie potencjalnych zawodników z tego serwisu będzie raczej trudne. Nasze pierwsze wrażenie o serwisie nie jest bowiem pozytywne, ale mimo wszystko mamy nadzieję, że nasze konto na NK wypromuje w jakimś stopniu konińską Ligę Nike Playarena.

Strona internetowa
Kolejnym etapem promującym rozgrywki w Koninie będzie strona internetowa rozgrywek, która powinna powstać zaraz po turniejach ogólnopolskich Ligi Nike Playarena. Ponadto, planujemy również wykonać baner naszych rozgrywek, by można go było wieszać na siatce podczas rozgrywania spotkań, ale zostanie on zrobiony dopiero wtedy, gdy będziemy mieć link do oficjalnej strony internetowej konińskiej ligi.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement