Nike League
Dodany: Komentarzy: 2

Problemy z rzuceniem wyzwania? Oto powody

Od 17 marca wszystkie zgłoszone drużyny do Nike Football League mogą rozgrywać swoje mecze. Aby doszło do spotkania z rywalem na boisku, najpierw należy się z nim umówić za pośrednictwem serwisu Playarena.pl. Wiele osób ma jednak problem z rzuceniem wyzwania przeciwnikowi w swojej lidze. Dlaczego? Jednym z głównych powodów takiej sytuacji jest brak wystarczającej liczby zawodników spełniających kryterium wieku w określonej drużynie albo nie zaakceptowanie regulaminu rozgrywek przez wszystkich członków danego zespołu.

Aby rozegrać spotkanie w Nike Football League, samo zarejestrowanie się w serwisie Playarena.pl, stworzenie drużyny i zapisanie jej do ligi w określonym mieście nie wystarczy. Zgłoszony zespół będzie mógł rywalizować z innymi, tylko jeśli spełni dodatkowe 2 kryteria.

Żeby zagrać mecz:

- każdy zespół (drużyna przeciwna też) musi mieć w składzie wystarczającą liczbę zawodników, czyli co najmniej 7, a maksymalnie 10 piłkarzy w przedziale wiekowym 16-20 lat,

- każdy zawodnik danego zespołu (drużyny przeciwnej też) musi zaakceptować regulamin rozgrywek.

Jak zaakceptować regulamin rozgrywek?
- Aby zaakceptować regulamin rozgrywek należy wejść na podstronę "Drużyna" w swoim profilu i wcisnąć ikonkę "Akceptuję".

- Dodatkowo, każdy kapitan może sprawdzić, który z jego kolegów jeszcze regulaminu rozgrywek nie zaakceptował. Informacje te znajdzie on na podstronie "Drużyna" w swoim profilu, jeżeli oczywiście sam zaakceptuje wcześniej regulamin NFL.

Przypominamy, że powyższe czynności są niezbędne do wzięcia udziału w Nike Football League. Jeśli będziecie mieć dodatkowe problemy z rzucaniem wyzwań innym drużynom, to jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania. Tymczasem, nie pozostaje nam nic innego jak zachęcenie Was wszystkich po raz kolejny do gry. Szczegółowe informacje o tym, jak umówić mecz w serwisie Playarena.pl znajdziecie tutaj. Powodzenia na boisku!

powrót do listy

Komentarze

Mateusz Wypych
+
0
/
-
0
ponad 14 lata temu

to samo w czestochowie

Piotr Adamiec
+
0
/
-
0
ponad 14 lata temu

Kielce niech się ogarną, bo wiele ludzików już pozakładało drużyny, a nikt nie klepnął regulaminu :/

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement