Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Wybieramy Kapitana Roku 2022!

24 czerwca. To nowa, ważna data w kalendarzach ludzi zakręconych na punkcie piłki nożnej 6-osobowej. Od dzisiaj co roku będziemy obchodzili dokładnie tego dnia “Dzień Kapitana”! Co więcej, z tej okazji mamy dla Was konkursiwo!

Dzień Kapitana - nowe święto w kalendarzu

Pewnie zastanawiacie się czemu akurat 24 czerwca? Po pierwsze, chcemy docenić tych wariatów, którzy nie tylko biegają po boisku, ale tych dzięki którym Wy właśnie możecie robić to bez większego stresu. Po drugie, tego dnia swoje urodziny świętuje kapitan i legenda Reprezentacji Polski, Bartłomiej Dębicki, więc lepszej daty nie mogliśmy sobie na takie święto znaleźć!

Kapitanowie/menedżerowie, różnie ich nazywacie. Jednak jedno się nie zmienia - mają ogrom pracy co tydzień, zaczynając od umówienia meczu z rywalem, zebraniem ludzi, przez ustalenie składu i ewentualne korekty podczas spotkania. Dlatego właśnie chcemy ich docenić.

Jak zgłosić swojego kapitana?

Napiszcie w komentarzach pod TYM postem na Facebook’u - dlaczego Wasz kapitan jest najlepszy na świecie i zasługuje na tytuł Kapitana Roku?

Zgłoszenia zbieramy do 30 czerwca. Głosowanie na Kapitana Roku zostanie przeprowadzone we wrześniu, zaś oficjalne wręczenie nagrody na koniec roku, równocześnie z ceremonią przyznania tytułu dla Zawodnika Roku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement