Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Zabrze: Zapisy do 2. ligi otwarte!

Rozgrywki playarena.pl to rozgrywki inne niż wszystkie. Przez to tak bardzo wyjątkowe. Przyciągamy zawodników nie dlatego, że podajemy pod nosek i podcieramy pupcię. Przyciągamy ideałami. Szacunek. Ambicja. Kumple. Tworzymy niepowtarzalny klimat kumpelskich spotkań na „orlikowych” boiskach. Przyciągamy prestiżem organizowanych przez nas turniejów. Poziomem rywalizacji, który wciąż rośnie. Dawaj z nami na boicho!

Gra podwórkowa vs rozgrywki playarena.pl

Kiedyś było prosto. Podwórkowa gra wyglądała mniej więcej tak: dzwoniłeś do kilkunastu kumpli. Ustalałeś datę, która pasuje wszystkim. Zbieraliście się na boisku, dzieliliście na dwie drużyny i jazda. Co tydzień w tych samych składach. Wszyscy jednak kochamy rywalizację. Chcieliśmy czegoś więcej. Stworzyć drużynę. Wybrać jej nazwę, barwy, własny projekt herbu, z którym się utożsamiacie. Rywalizacji o coś więcej. O ligowe punkty. O awans do wyższej ligi. O bilet na turnieje, w których można zmierzyć się z drużynami z całej Polski. Rozgrywki playarena.pl pełne są takich pasjonatów jak Wy.

Ligi komercyjne vs playarena.pl

Elastyczny terminarz ligowy to najbardziej charakterystyczna cecha naszych rozgrywek. Nie narzucamy Wam ścisłych terminów meczów. Na rozegranie meczu ligowego w danej kolejce masz tydzień czasu. Możesz rozgrywać mecze awansem. Więcej zalet terminarza tygodniowego znajdziesz TUTAJ. Gracie na wybranym przez siebie boisku. W dowolny dzień. O dowolnej godzinie. To daje dużą swobodę, a jednocześnie sprawia, że wpisowe w naszych rozgrywkach jest tak niskie.

Mistrzostwa Polski 6-tek

Przez cały sezon walczycie o przepustkę na najważniejszy krajowy turniej – Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Będąc najlepszym w swojej lidze, macie później niepowtarzalną okazję powalczyć o tytuł Mistrza Polski. Niespełnione marzenie z dzieciństwa? Z nami to jest możliwe!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej 6-osobowej

Występ w Reprezentacji Polski z orzełkiem na piersi i odsłuchanie „Mazurka Dąbrowskiego” przed meczem to marzenie wielu z Was. Taka możliwość jest zarezerwowana tylko dla najlepszych. My wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i dajemy Wam taką możliwość.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej 6-osobowej, to aktualny Wicemistrz Świata. Selekcja do drużyny jest jednak cały czas otwarta – szukamy najlepszych z najlepszych. Nie każdy z zawodników miejskich rozgrywek pojawi się na Mistrzostwach Polski, podczas których selekcjoner obserwuje nowych zawodników. Z myślą o tych zawodnikach powstał projekt „Polowanie na reprezentanta”. Dzięki temu najlepsi zawodnicy, z drużyn spoza ligowego topu, również dostaną szansę zaprezentowania się przed selekcjonerem.

Unikalny Puchar

Unikalny. Jedyny w swoim rodzaju. Taki jest puchar za Mistrzostwo Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Zależało nam na tym, aby ten sam efekt uzyskać na poziomie miejskich rozgrywek. Projekt pucharu został stworzony w taki sposób, aby uchwycić w nim miejski charakter rozgrywek playarena.pl Stąd motyw wysokich budynków i „wyrastającego” pomiędzy nimi boiska.

Wyjątkowe medale

Medale dla najlepszych drużyn rozgrywek playarena.pl zyskały miano wyjątkowych, od momentu, w którym zawisły na szyjach pierwszych nagrodzonych nimi zawodników. Ciężkie. Prestiżowe. Takich medali nie można kupić. Można je zdobyć, tylko poprzez całoroczną walkę na miejskich boiskach. To sprawia, że są bezcenną pamiątką, na całe życie.

Drużynowe grafiki pamiątkowe

Poza unikalnym pucharem, w naszych rozgrywkach wręczamy również wyjątkowe grafiki, oprawione w ramy. Każdy nagrodzony uzyskuje unikalne trofeum, które może zawisnąć na ścianie jego pokoju. To zdecydowanie nie jest „kolejna”, identycznie wyglądająca statuetka.

Nasze oryginalne grafiki trafiają do każdej drużyny na ligowym podium (niezależnie od ligi).

Jak się zapisać do rozgrywek?

Jeśli zdecydowaliście się, że chcecie dołączyć do naszej niesamowitej społeczności, pozostaje już tylko kilka formalności.

Napisz do nas wiadomość wykorzystując jedną z trzech wybranych metod:
1) Wiadomość do koordynatora rozgrywek - Marek Musiał
2) Wiadomość na fanpage Playarena Zabrze
3) Mail na zapisy@playarena.pl

W wiadomości podajcie koniecznie:
- Nazwę Twojej drużyny
- Miasto, w którym chcecie grać
- Imię i nazwisko + numer telefonu do kapitana/menadżera drużyny

Ostatnim krokiem, po zgłoszeniu swojego zespołu, jest opłata wpisowego w kwocie:
  2. liga - 399.00 zł -> 199.00 zł za sezon gry

Dane do przelewu:

KS Playarena Wrocław

Numer konta: 77 1750 0012 0000 0000 3799 2356
Tytuł przelewu: [nazwa drużyny], [Miasto]

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement