3RK
Dodany: Komentarzy: 0

3 Rogi Karny: o co gramy?

Kto z Was nie pamięta podwórkowego "haratania w gałę", które ubarwiało każdy dzień naszego dzieciństwa? Nam też kręci się łezka w oku na samą myśl o tym, że to już było i więcej nie wróci. Co jednak, gdyby… WRÓCIŁO!? Przed Wami jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i niesamowity turniej drużyn 6-osobowych dla mistrzów niższych lig – 3 ROGI KARNY!

14 lipca dziarska (piłkarska) młodzież zjedzie się z całego kraju i zawita do stolicy! Rozpocznie się podniosła walka o miano najlepszej drużyny wszystkich niższych lig playarena.pl w Polsce.

Chętnie zagralibyście na „stare”? Pomyślimy! A może marzy Wam się komentarz meczowy w stylu śp. Jana Ciszewskiego? Nie ma sprawy! Nasi nieustraszeni sprawozdawcy (Przemysław Kaczmarek, Dawid Szeluga i Dominik Rek) z pewnością zadbają o emocje największych śpiochów.

3 Rogi Karny to niepowtarzalny klimat "tamtych dni". Rzućcie okiem co dla Was przygotowaliśmy:

Rejestracyjne formalności

Szczegóły dotyczące zgłoszenia drużyny zostaną przesłane przez administratora rozgrywek z maila mistrzostwa@playarena.pl do kapitana drużyny wraz z formularzem zgłoszeniowym, numerem konta do wpłaty wpisowego i szczegółowymi informacjami organizacyjnymi dnia turniejowego.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement