Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Oficjalny strój playarena.pl za 99 zł!

Nowy sezon rozgrywek Playarena nareszcie wystartował. Jak rozpocząć go z przytupem? Oczywiście najlepiej zrobić to serią wysokich zwycięstw. Warto jednak, przed rozpoczęciem marszu w górę tabeli, zadbać o odpowiednie postraszenie przeciwnika. Mamy dla Was niezawodny sposób. Działa w 99 zł... tzn. % przypadków ;) Razem z naszym partnerem, sklepem piłkarskim R-GOL.com, przygotowaliśmy dla Was pierwsze w naszej historii, oficjalne stroje playarena.pl - na sezon 2018/2019! Cena? Absolutnie hitowe 99 zł. za komplet strojów z nadrukami. W takim komplecie przeciwnik z pewnością nabierze do Was odpowiedniego respektu, jeszcze przez rozpoczęciem meczu.

Macie dość gry w starych koszulkach, na których nie widać już nadruków albo wcale ich tam nie było? Zawsze chcieliście, żeby Wasze stroje odpowiadały Waszym klubowym barwom? A może marzy Wam się strój, po którym natychmiast będzie widać, w jakich rozgrywkach uczestniczycie? 

Staraliśmy się zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby. Stroje dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Opatrzyliśmy je oryginalnym badgem playarena.pl na rękawku oraz oryginalną czcionką Reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, że występujecie w najlepszych rozgrywkach Układu Słonecznego ;) Na oficjalny strój playarena.pl składa się koszulka (6 kolorów do wyboru), spodenki (4 kolory do wyboru), getry (9 kolorów do wyboru) oraz nadruki w 12 różnych opcjach kolorystycznych (imię/nazwisko/ksywka/nazwa drużyny + numer + herb drużyny + badge rozgrywek playarena.pl)!

Regularna cena jednego kompletu to 138,98 zł. Cena specjalna dla wszystkich zawodników Playarena, w ramach startującej właśnie akcji "Kupa sprzętu - Brak talentu", to jedynie 99 zł.

Jak złożyć zamówienie? Zamówienia można składać mailowo do Łukasz Gozdalika z R-GOL.com - lukasz.gozdalik@r-gol.com. W treści maila podajcie szczegóły dotyczące interesującej Was kolorystyki, rozmiarów oraz nadruków. Łukasz bardzo chętnie doradzi Wam w kwestii jakichkolwiek pytań.  Pamiętajcie tylko, aby w tytule maila wpisać: "Kupa Sprzętu, brak talentu - nazwa Waszej drużyny". Jesteśmy do Waszej dyspozycji także w komentarzach. Dostępną kolorystykę strojów R-GOL.com oraz nadruków, zaprezentowaliśmy na poniższej infografice. Gorąco zachęcamy. 

WAŻNE: "Kupa sprzętu - Brak talentu" to akcja, w ramach której w ciągu całego sezonu 2018/2019 oferować będziemy zawodnikom naszych rozgrywek wybrane produkty w absolutnie hitowych cenach. Bądźcie czujni! Oficjalne stroje playarena.pl w promocyjnej cenie dostępne będą jedynie do końca października! 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement