Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Zimowe okienko transferowe

Wraz z zakończeniem XV kolejki ligowej, zakończyła się runda jesienna sezonu 2017/2018. Wchodzimy zatem w okres przygotowań do nadchodzącej wiosny!
 

Co możemy robić w zimę?

Wszystko zależy od pogody oraz od Waszej zaradności organizacyjnej. Jeśli chodzi o grę na orlikach, zalecamy ostrożność. Lód na boisku może powodować niebezpieczne sytuacje i skutkować kontuzjami, dlatego prosimy o uważanie na siebie. Dobrą opcją na bezpieczną grę jest wynajęcie hali sportowej. Możliwości wyboru hal jest wiele: Budowlanka, Rządz, Strzemięcin, Mniszek, jednak Ambasadorzy nie odpowiadają za wszelkie spotkania rozgrywane na hali.
 

Okienko transferowe

Jak zostało zapisane w regulaminie, przerwa zimowa jest okresem trwania okienka transferowego. Każda drużyna, do rozpoczęcia rundy wiosennej, może przeprowadzić dowolną liczbę transferów. Drużyna ma obowiązek skompletować taką kadrę, by móc rozgrywać wszystkie spotkania ligowe według terminarza oraz reprezentować oczekiwany przez siebie poziom sportowy. Przy przeprowadzaniu transferów, kapitan musi wziąć pod uwagę zakaz transferów w trakcie trwania rundy, czyli odpowiednio zaopatrzyć się w skład już teraz. W regulaminie został przedstawiony wzór obowiązkowego wpisania transferu na grupę kapitanów na Facebooku. Poniżej przypominamy ten schemat:

Imię i nazwisko (Drużyna A > Drużyna B)

Musimy także przypomnieć, że niewpisanie transferu na grupę kapitanów równa się z nieważnością takiego transferu. Nowy zawodnik nie będzie mógł rozgrywać meczów ligowych, a każdy mecz z jego udziałem kończyć się będzie walkowerem.
 

Kiedy startuje rudna wiosenna?

O starcie rundy będą informować z odpowiednim wyprzedzeniem Ambasadorzy, lecz planowany start szacujemy na 12.02.2018 r. Wszystkim drużynom życzymy udanej piłkarskiej zimy i przypominamy o ostrożności!

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement