Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Szukacie zawodników do drużyny?

 W ostatnim tygodniu przeprowadziliśmy sondę pt. "Najlepszy sposób na pozyskanie zawodnika do drużyny Playarena". Mimo, że ankieta była traktowana z lekkim przymrużeniem oka, dała nam wiele cennych wskazówek.

Większość  z Was stwierdziła, że rekrutuje tylko znajomych (27% głosów). W dalszej kolejności sprawdzacie, czy dany kandydat jest w miarę sprawny fizycznie (21%) albo obserwujecie go przez pewien okres zanim zdecydujecie, że będzie on przydatny dla Waszego zespołu (19%). Nieco mniej zaufania macie do opinii znajomych i testowania wszystkich dostępnych graczy jak selekcjoner naszej reprezentacji, a już w ogóle nie przeprowadzacie rozmowy kwalifikacyjnej.

 A czy myśleliście jeszcze o jakiś innych sposobach, dzięki którym łatwiej będzie Wam dotrzeć do ludzi chcących grać w piłkę nożną?

PLAKAT O NABORZE DO DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ

Jeśli macie problemy ze skompletowaniem składu, to spróbujcie zorganizować małą kampanię marketingową w formie akcji plakatowej. Pobierzcie z zakładki "Promuj Rozgrywki" projekt plakatu o naborze do drużyny biorącej udział w Rozgrywkach Playarena, wydrukujcie go, rozwieście i czekajcie na zgłoszenia. Uwierzcie, nie będziecie długo czekać. Musicie tylko dobrze rozplanować miejsca, w których moglibyście je porozklejać. Najlepiej zrobić to na uczelniach, w szkołach, akademikach, sklepach u znajomych lub przy boiskach, na których zazwyczaj rozgrywacie mecze.

Tak jak w biznesie... Jeśli sami nie poinformujecie, że macie coś do zaoferowania, nie będzie na to popytu. Taka kampania może więc przynieść Wam wiele korzyści,  a przy okazji będzie znakomitą promocją dla Rozgrywek Playarena. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w zakładce „Promuj Rozgrywki”.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement