Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Nadchodzące hity w Grudziądzu

Trwająca obecnie kolejka wyjątkowo rozpieszcza kibiców piłki nożnej w Grudziądzu, bowiem aż trzy spotkania będą bezpośrednimi starciami ekip pierwszej szóstki 1 ligi!

Pierwszym z meczów był rozegrany już w poniedziałek mecz FC Dragacz - DragonsGang, w którym ci drudzy wygrali 9:7. DragonsGang, wygrywając kolejne spotkanie, umacnił się tym samym w czubie tabeli i jest poważnym kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Drużyna FC Dragacz mocno skomplikowała sobie natomiast sytuację w ligowej tabeli i będzie jej ciężko wrócić do ścisłej czołówki, aczkolwiek piłka nożna jest nieprzewidywalnym sportem i wszystko może się wydarzyć!

Następnym spotkaniem będzie zaległy mecz 14. kolejki między DragonsGang a Ananasami. Spotkanie to jest wyjątkowo elektryzujące, ponieważ obie drużyny są rewelacją tegorocznych rozgrywek. DragonsGang jako finalista Pucharu Grudziądza poprzedniej edycji oraz mistrz 3 ligi na razie doznał tylko jednej porażki w lidze, notując poza tym same zwycięstwa. Ananasy z kolei, mistrz 2 ligi z poprzedniego sezonu, nie doznały w tym sezonie żadnej straty punktowej.

Przysłowiową "truskawką na torcie" 15. kolejki zmagań będzie spotkanie Ananasów z mistrzami miasta Śródmieściem. Obie drużyny świetnie sobie radzą w obecnym sezonie i przewodzą w ligowej tabeli, więc możemy się spodziewać świetnego widowiska. Po szczegółowe informacje, gdzie i kiedy zostaną rozegrane wyżej wymienione spotkania, zapraszamy na oficjalny fanpage rozgrywek Playarena Grudziądz.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement