Playarena
Dodany: Komentarzy: 9

Konto Premium – wspieraj Rozgrywki Playarena

W związku z coraz większym zainteresowaniem Rozgrywkami Playarena, a także rozwijaniem się życia publicznego w naszym serwisie, dla najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników, stworzyliśmy płatne konto Premium.

W największym skrócie, zawodnik, który zakupi takie konto, zyskuje dostęp do wielu unikalnych funkcji, a Playarena środki pozwalające na rozbudowę całego przedsięwzięcia.

KUP KONTO PREMIUM

Koszt nabycia Konta Premium nie jest wysoki, dlatego, jeśli chcecie mieć wyróżniający się profil w serwisie, korzystać ze zniżek na zakupy w sklepie Playarena, wyznaczać kierunek rozwoju Rozgrywek oraz łatwiej i przyjemniej poruszać się po portalu, to nie zastanawiajcie się i wspomóżcie naszą inicjatywę w wyżej wymieniony sposób.

Jeśli taka forma pomocy Wam nie odpowiada, to nie przejmujcie się, gdyż korzystanie z podstawowych  funkcjonalności serwisu było, jest i będzie bezpłatne.

ZALETY KONTA PREMIUM

Konto Premium, oprócz głównych darmowych funkcji jak: zakładanie drużyny, dopisywanie jej do ligi, czy umawianie się na mecze, oferuje szereg ciekawie skonstruowanych opcji. Są nimi m.in.:

  • Samodzielny wybór skórki portalu – pozwala na ustawienie eleganckiego tła graficznego dla wszystkich podstron serwisu, co sprawi, iż przyjemność poruszania się po nim będzie jeszcze większa. Jak dotąd opracowane zostały 3 skiny: UlicaChmuryArena.
  • Specjalna stopka na forum – umożliwia jedyne w swoim rodzaju podpisywanie wypowiedzi na forach dyskusyjnych Playarena, które polega na dodawaniu grafiki, linku do strony (np. drużyny) i ciekawego cytatu lub motta pod każdym napisanym przez Was postem. Funkcja ta wyróżni Was pośród pozostałych użytkowników i podniesie Waszą reputację.
  • Wyznaczanie kierunku rozwoju Rozgrywek Playarena – daje możliwość wzięcia udziału w zamkniętych sondach dotyczących strategii rozbudowy naszego projektu.
  • Generator strojów – uprawnia do zaktualizowania Waszych strojów w profilach w taki sposób, by przypominały trykoty, w których gracie w rzeczywistości w swojej drużynie. Jeżeli Wasza ekipa ich jeszcze nie posiada, to możecie je zaprojektować właśnie za pośrednictwem tej funkcji.
  • Zbieranie zdobytych proporczyków – upoważnia do kolekcjonowania trofeów po zwycięskich meczach. Polega to na gromadzeniu herbów wszystkich pokonanych przez Was zespołów, co z pewnością wzmocni Waszą pozycję i będzie wzbudzać respekt.

Jak więc widzicie, Konto Premium przedstawia się bardzo atrakcyjnie, a można je mieć za naprawdę niewielkie pieniądze. Wierzymy, że opisane funkcje przykują Waszą uwagę i wielu z Was zdecyduje się na wsparcie nas właśnie w taki symboliczny sposób.

Więcej informacji na temat metod finansowego wspomagania darmowych Rozgrywek Playarena możecie znaleźć na podstronie: „Wesprzyj Rozgrywki”.

powrót do listy

Komentarze

Łukasz Rudnicki(Kpt)
+
1
/
-
0
ponad 12 lata temu

Szkoda, że nie ma EUROgąbek w pakiecie ;)

Artur Milczarek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

mama doladuje Ere to odrazu kupuje na 3 miechy :) hehe

Piotr Adamiec
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Ciekawy pomysł !

Paweł Krotkiewski
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Świetny pomysł z tymi pokonanymi drużynami;) stopką też ; )

Bartosz Sawicki
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

u mnie także!

Adam Michalik
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

wykupione :)

Artur Sikora
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

hm... czy ja wiem :?

Bartosz Sawicki
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Zasilę konto i zamawiam :D

Adam Michalik
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

fajna sprawa :)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement