Pressroom
Dodany: Komentarzy: 0

Zmień obraz polskiej piłki - zostań Ambasadorem Rozgrywek Playarena!

          Nieustannie narzekamy na stan polskiej piłki nożnej. Sami jednak możemy zrobić bardzo wiele by obraz ulegał pozytywnym zmianom. Playarena stwarza szansę do rozwoju piłki nożnej, tworząc największe w Polsce amatorskie rozgrywki piłkarskie. W swoim planie pozytywnej zmiany uwzględnia wszystkich tych, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju piłki nożnej w Polsce.

          Rozgrywki Ligowe Playarena  rozwijają się na terenie całego kraju, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie prężnie działająca armia Ambasadorów. Ten specjalny program dla osób kochających piłkę nożną i pragnących zmian w polskim futbolu jest otwarty na chętnych przez cały rok.

 

          Kim są Ambasadorowie? Są to ludzie Playarena w danym mieście – nadzorują ligi, które są w ich jurysdykcji, zapewniają ciągłość rozgrywek, czasem wymuszają aktywność na obijających się drużynach.

 

          Od centrali Ambasadorowie dostają materiały promocyjne, które dystrybuują między zespoły uczestniczące w rozgrywkach. Dbają oni także o medialny wizerunek rozgrywek – pomagają w stworzeniu bazy dostępnych obiektów, opisuje najciekawsze spotkania, przedstawia najlepsze drużyny i piłkarzy.

 

          Jednak rola Ambasadora to nie tylko obowiązki – Playarena dla wszystkich uczestników programu przygotowała odpowiednie przywileje. Dla Ambasadorów dostępne są rożnego rodzaju rozszerzenia w serwisie Playarena, niedostępne dla innych użytkowników.

 

          Najlepsi stoją przed szansą współpracy przy organizacji corocznych ogólnopolskich finałów – Playarena Cup, oraz otrzymania specjalnie przygotowanych koszulek, własnego adresu pocztowego z domeną playarena oraz oczywiście dołączenia do elitarnego grona ludzi pozytywnie zmieniających polską piłkę.

          Playarena wciąż szuka osób chętnych do dołączenia do programu Ambasadora rozgrywek ligowych – w miastach, gdzie już są one rozwinięte, a także tam, gdzie to wszystko dopiero raczkuje. Dobra organizacja pracy, systematyczność, pasja i kreatywność to cechy, które są bezcenne dla wzorowego Ambasadora.

 

          Jesteś taką osobą i chcesz dołączyć do zespołu Ambasadorów rozsianych po całej Polsce? Nic łatwiejszego – wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w serwisie Playarena.pl. Koordynator programu Łukasz Zajm odezwie się do Ciebie osobiście i przedstawi Ci wszystkie szczegóły.

 

          Program Ambasadora Playarena to nie tylko szansa dla osób, które chcą wpływać na obraz piłki nożnej we własnym mieście, ale także dla futbolu w naszym kraju – pomysłowych i aktywnych ludzi nigdy nie za dużo!

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement