Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

"1 na 1" z Patrykiem Czebatulem

Po przerwie wracamy z cyklem "1 na 1". Tym razem przeprowadziliśmy krótką rozmowę z kapitanem zespołu F.C Bongosy - Patrykiem Czebatulem.

W jakiej grasz drużynie i jakie macie cele?

Gram w drużynie F.C BONGOSY. Nasz cel jest prosty - dobrze się bawić i zająć pierwsze miejsce w nowym sezonie.

Masz może swojego faworyta do zwycięstwa w rozgrywkach w nowym sezonie?

Jest sporo dobrych zespołów, które mogą wygrać ligę, ale raczej faworytów nie mam żadnych.

Co skłoniło Was do dołączenia do Ligi Nike Playarena?

To proste. Co tydzień ustawialiśmy się na mecz tak dla zabawy, żeby pokopać piłeczkę i z czasem dowiedzieliśmy się od innych zespołów, o co chodzi z tą całą Playareną i stwierdziliśmy, że warto spróbować czegoś nowego. Tak właśnie powstała drużyna F.C Bongosy.

Która drużyna gra według Ciebie najlepszą piłkę w lidze?

Sporo jest dobrych drużyn, które grają niezłą piłkę, ale myślę że takiego zgrania co F.C Bongosy nie ma żaden team w naszej lidze. Nie wiem jak reszta ekip, ale o Bongosach można powiedzieć, że grają ze sobą nie od wczoraj, a od dzieciaka, gdy w naszych głowach była tylko piłka, piłka i jeszcze raz piłka.

Wkomponujemy się z rozgrywkami w specyficzną społeczność pruszkowską?

Myślę, że tak. Społeczność pruszkowska jest specyficzna, lecz gromadzi w sobie wielu dobrych zawodników, którzy w połączeniu ze sobą są w stanie tworzyć naprawdę mocne drużyny.

Masz może pomysł na rozwój rozgrywek Playarena w naszym mieście?

Fakt jest taki, że Playarena w naszym mieście jest cały czas zmieniana na LEPSZE i z czasem uszlachetniana jest czymś wyjątkowym, ale jakiś nowy pomysł zawsze się znajdzie. Na przykład przydałby się sędzia, bo niektóre boiskowe spory między drużynami ciężko rozstrzygnąć.

Najlepszy zawodnik pruszkowskich rozgrywek to...

Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ sporo drużyn ma asy w rękawie i szczerze mówiąc, rywalizacji na tym polu nie brakuje.

Jakie jest Twoje ulubione boisko w Pruszkowie i dlaczego?

Najlepsze boisko w Pruszkowie znajduje się na Budowlance. Dlaczego? Wydaje mi się, że to boisko jest największe i raczej najbardziej dostosowane do rozegrania dobrych meczów w Playarenie. Jest sporo miejsca zarówno na akcje indywidualne, jak i na zespołową "klepkę".

Który z fanpage’ów pruszkowskich drużyn jest Twoim zdaniem prowadzony najlepiej i dlaczego?

Szczerze mówiąc, jest tylko kilka fanpage'ow, które są prowadzone starannie i na bieżąco podają informacje dotyczące danej drużyny. Myślę, że najlepiej prowadzą swoje sttrony WPR Division, FC Proskowo oraz Atletico de Pruszków.

Kogo nominujesz do następnego "1 na 1"?

Do następnego "1 na 1" nominuję kapitana FC Mohawks - Mateusza Wojciuka.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement