Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Kto zdobędzie tytuł najaktywniejszej drużyny kwietnia w Krakowie?

W ostatnich dniach w Krakowie wystartował cykliczny konkurs na najaktywniejszą drużynę miesiąca. Jego współorganizatorem jest nowy partner Playarena - Football Heaven Sports Bar, który ufunduje nagrody dla zwycięzców. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Jak radziły sobie krakowskie zespoły w marcu?

Konkurs "Najaktywniejsza drużyna w Krakowie" po raz pierwszy zostanie przeprowadzony w kwietniu. Jak natomiast prezentowała się aktywność poszczególnych teamów w marcu, czyli miesiącu poprzedzającym konkurs? Przypominamy, że w rozgrywkach Playarena przez cały rok trwa rywalizacja o miano najaktywniejszej drużyny Powerade, w której krakowskie zespoły jeszcze nie zdołały osiągnąć większych sukcesów. Mimo to w marcu w pierwszej "setce" znalazły się między innymi Kraków Shore i LUMP ARMIA z 7 meczami na koncie, Czerstwe Chleby z 8 pojedynkami i chyba najaktywniejsza drużyna w ostatnim czasie pod grodem Kraka - Chłopi z 9 potyczkami.

Czy najaktywniejsi podtrzymają formę?

Postanowiliśmy zapytać kapitanów najaktywniejszych ekip w marcu o ich sytuację, podejście do dalszych gier i nadzieje związane z nowym konkursem. Czy możemy uważać ich za faworytów zabawy organizowanej przez Football Heaven Sports Bar?

Chłopi

Chłopi to przedstawiciel 2 ligi (Grupy B) - Południe, do której zostali dodani właśnie za wzorową aktywność oraz za idącą za nią dużą ilość zdobytych punktów.

Oskar Weigl, kapitan ChłopówOd początku przygody z Ligą Nike Playarena staramy się być bardzo aktywni i kiedy tylko pozwala nam czas, rozgrywamy mecze. Niestety taka częstotliwość gry sprawiła, że mamy problemy z kontuzjami oraz kompletowaniem pełnego składu na wszystkie spotkania. Po awansie do 2 ligi staramy się nadrobić straconą jesień i spokojnie utrzymać w lidze. W przyszłym sezonie będziemy chcieli walczyć o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Czerstwe Chleby

Oprócz Chłopów wśród kandydatów do zwycięstwa jest również dosyć młoda drużyna Czerstwe Chleby, która jest przedstawicielem 3 ligi (Grupy C).

Damian Grzelec, kapitan Czerstwych ChlebówChcielibyśmy wygrać konkurs na najaktywniejszą drużynę miesiąca, jednak w kwietniu rusza nam turniej TKKF oraz liga. Ciężko pogodzić trzy różne rozgrywki, dlatego skoro mamy juz prawie pewny awans do wyższej ligi, ustawiam mecze nawet bez podstawowych zawodników. Nie ukrywam, że dalibyśmy radę grać jeszcze częściej, lecz niestety jest problem z rezerwowaniem orlikow w wieczornych godzinach od poniedziałku do piątku. Mimo to na pewno nie poddamy się bez walki.

Kraków Shore

Prawdziwą rewelacją marcowych gier okazał się Kraków Shore. Zespół Aleksandra Celucha, walczący o awans z 2 ligi (Grupy A) - Północ, rozegrał  7 spotkań, które dodatkowo udało się przechylić na swoją korzyść. Dzięki świetnej formie chłopaki przebojem wdarli się na pozycję lidera w swojej lidze, jednak do nowego konkursu kapitan zespołu podchodzi na chłodno.

Aleksander Celuch, kapitan Kraków ShoreMyślę, że jeśli przeciwnicy pozwolą, to z pewnością powalczymy o tytuł najaktywniejszej drużyny miesiąca. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w inny ligach również są zespoły, które grają sporo meczów.

LUMP ARMIA

Swoje ugrać też chcą zawodnicy LUMP ARMII. Ekipa, będąca ligowymi rywalami wcześniej wspomnianych Chłopów, od chwili dołączenia do rozgrywek spisuje się rewelacyjnie, rozgrywając mnóstwo meczów, w większości przypadków schodząc z boiska z tarczą. Dzięki takiemu rozwojowi wypadków, LUMP ARMIA znajduje się już na 4. lokacie w 2 lidze (Grupie B) - Południe, mimo iż została do niej dodana w trakcie sezonu.

Bartosz Doroz, kapitan LUMP ARMIINasza drużyna wyznaczyła sobie konkretne cele, które udać się zrealizować jedynie dzięki wysokiej aktywności. Niestety ona nie jest zależna tylko od naszej drużyny, ponieważ czasem ciężko znaleźć przeciwnika. Myślę, że pomysł z konkursem to bardzo fajna sprawa i dodatkowa motywacja, aby rozegrać o parę meczy więcej w miesiącu. Jeśli tylko czas zawodników Lump Armii oraz drużyn przeciwnych na to pozwoli, to będziemy się starać o jak największą aktywność.

Zwycięzca może być tylko jeden

Mimo że wpomniane powyżej drużyny wydają się jednymi z największych faworytów do zwycięstwa w konkursie "Najaktywniejsza drużyna w Krakowie", to duża liczba rozegranych już spotkań jest swoją drogą utrudnieniem, gdyż wachlarz dostępnych rywali się zawęża. Czy w takim razie pojawi się ktoś zupełnie nieoczekiwany? Jesteśmy bardzo ciekawi, który zespół zwycięży jako pierwszy w rywalizacji, która tak naprawdę już trwa!

Zasady konkursu Football Heaven Sports Bar

  • W konkursie mogą wziąć udział drużyny, których kapitanowie polubią fanpage Football Heaven Sports Bar na Facebooku.
  • Tytuł najaktywniejszej drużyny miesiąca otrzyma zespół, który rozegra w danym miesiącu najwięcej meczów ligowych*.
  • Każda zwycięska drużyna otrzyma w nagrodę zaproszenie na wybrany mecz do Football Heaven Sports Bar i 100 zł do wykorzystania w barze.
  • Konkurs przeprowadzony zostanie w kwietniu, maju i czerwcu.

* W przypadku, gdy kilka drużyn rozegra tą samą liczbę meczów, o zwycięstwie decydować będzie łączna liczba rozegranych spotkań w sezonie.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement