Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

"1 na 1" z Kamilem Zalewskim

Śladem innych miast w Pruszkowie rusza cykl newsów pt. "1 na 1". Gościem pierwszego wywiadu jest Kamil Zalewski - zawodnik drużyny GADP Pruszków.


W jakiej grasz drużynie i jakie macie cele?

Gram w drużynie GADP Pruszków. Ciężko określić nasze cele, ponieważ pruszkowska liga jest dość silna i nieprzewidywalna. Chcielibyśmy jednak znaleźć się w pierwszej piątce na koniec sezonu, a może nawet przy odrobinie szczęścia pojechać na Mistrzostwa Polski. Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym kolektyw, więc sądzę, że jesteśmy w stanie to zrobić.

Masz może swojego faworyta do zwycięstwa w rozgrywkach?

Nasza liga jest dość wyrównana. Jak pokazały ostatnie mecze, nie wiadomo, co może się zdarzyć, dlatego nie chcę wyciągać pochopnych wniosków. Wszystko leży w nogach zawodników.

Co skłoniło Was do dołączenia do Ligi Nike Playarena?

Chcieliśmy się sprawdzić z różnymi drużynami, a także zdobywać nowe doświadczenie.

Która drużyna gra najlepszą piłkę w lidze?

Ciężko powiedzieć. Ze względu na szacunek do wszystkich drużyn, nie chcę nikogo wyróżniać. Ponadto, niektóre zespoły prezentują różny styl gry i ciężko jednoznacznie powiedzieć, który z nich gra najlepiej.

Wkomponujemy się z rozgrywkami w specyficzną społeczność pruszkowską?

Uważam, że tak. W Pruszkowie powstaje coraz więcej zespołów, a to świadczy o tym, że rozgrywki się rozwijają. Być może w naszym mieście powstanie zaraz 2 liga pruszkowska.

Masz może pomysł na rozwój rozgrywek Playarena w naszym mieście?

Trzeba zachęcać do gry młodzież. Fajnie byłoby zobaczyć 11- i 12-latków grających w lidze U-16. Plakaty w szkołach podstawowych, ogłoszenia na Facebooku - nasza liga chociażby w ten sposób mogłaby się promować.

Najlepszy zawodnik pruszkowskich rozgrywek to...

Mimo że wszystkich nie widziałem w kacji, to w Pruszkowie jest wielu dobrych zawodników, którzy mogliby nawet znaleźć się w reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Nie chcę jednak wymieniać nikogo konkretnego.

Jakie jest Twoje ulubione boisko w Pruszkowie i dlaczego?

Jest to "Czwórka". Przychodzi na to boisko wielu dobrych zawodników, mam tam przyjaciół, a poza tym gram tam blisko 10 lat.

Który z fanpage’ów pruszkowskich drużyn jest Twoim zdaniem prowadzony najlepiej i dlaczego?

Najczęściej patrzę na fanpage zespołu GADP, co jest oczywiste. Niestety nie kojarzę tak dobrze pozostałych stron, gdyż wchodzę na nie tylko od czasu do czasu. Poza tym każdy zespół prowadzi swój profil, jak chce, więc nie mnie to oceniać.

Kogo nominujesz do następnego "1 na 1"?

Do następnego wywiadu nominuję Czarka Śmietankę, czyli dobrze mi znanego i bardzo dobrego zawodnika, kapitana zespołu Red Bull Pruszków.

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement