Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Kraków w pogoni za Lubinem

Nadal trwa dobry okres dla krakowskiej Ligi Nike Playarena. Stała liczba meczów, w przedziale 25-30 tygodniowo, pozwala cały czas umacniać się na 6. pozycji w rankingu najaktywniejszych miast sezonu. Co więcej, Kraków dosyć niespodziewanie zbliża się do Lubina (356 spotkań), do którego traci w tej klasyfikacji tylko 5 ligowych gier. Jeśli chodzi o poprzedni tydzień, to w rozgrywkach z grodu Kraka odbyło się wiele ciekawych meczów. Dziś prezentujemy relacje z tych najbardziej interesujących i zaskakujących konfrontacji.

I LIGA

OKS Zgodzianka - Zryw Bąków 4:3
Bardzo wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie wyraźnie lepszy był Zryw, jednak Zgodzianka po przerwie przebudziła się i odrobiła straty z nawiązką, nie tracąc w drugiej części gry ani jednego gola. Mimo wszystko mecz trzymał w napięciu do samego końca.

Gwiazdy 22 - SięWymyśliPotem 4:12
Bardzo dobre spotkanie SięWymyśli, które pozytywnie zaskakuje od początku sezonu. Jeśli chłopaki będą kontynuować swoją dobrą passę, to osiągną zdecydowanie więcej niż w poprzednim sezonie. Jeśli chodzi o Gwiazdy, to wydawały się zespołem, który również może w tym roku „odpalić”, jednak na razie wręcz zawodzi.

Asertywni - Kapela Weselna 6:11
Kapela nie dała większych szans Asertywnym i dogoniła Bijemy Miniony w tabeli. Oba zespoły mają po 27 punktów i komplet zwycięstw. Bardzo ciekawi jesteśmy bezpośredniego starcia obu ekip.

II LIGA (GRUPA A)

Alkotico KrakówGanadores 9:6
Pierwsza porażka Ganadores w II lidze. Jednak z nie byle kim, gdyż Alkotico występujące w pełnym składzie jest groźne dla każdego, o czym przekonała się między innymi Stal. Sytuacja za plecami KS Kazimierz robi się coraz ciekawsza.

KS Kazimierz - Nieziemskie Katy 5:6
Niespodziewana porażka Kazimierza, który wypuścił zwycięstwo z rąk w samej końcówce. Nieziemskie Katy w końcu złapały trochę oddechu, zdobywając niezwykle cenne 3 punkty z ciężkim rywalem.

Kraków Shore - KS BYCZANIN 15:5
Wysokim zwycięstwem z Byczaninem Kraków Shore potwierdził swe wysokie aspiracje, kontynuując marsz w górę tabeli.

II LIGA (GRUPA B)

DP ZBYDNIOWICE 2012 - BK Team 4:11
W starciu z BK Teamem DP zostało sprowadzone na ziemię. BK wygrał 11:4, okazując się tym samym trzecim zespołem, który wygrał ze Zbydniowicami. Jednocześnie między tymi ekipami różnica punktów wynosi już tylko 3 punkty, więc zapowiada nam się bardzo ciekawie dalsza rywalizacja.

Pięciu i Spocony Podgórze - Pink Panthers 1:11
Pantery nie miały większych problemów i spokojnie pokonały zespół z Podgórza, notując pierwsze 3 punkty w sezonie. Wydaje się, że po początkowych problemach team Piotra Mikołajczyka powinien teraz grać regularnie o pełna pulę.

Sparta Kraków - Płonące Torby 11:6
Drugie w pełni zasłużone zwycięstwo Sparty, która skrzętnie rozprawiła się z Płonącymi Torbami. Drużyna Dominika Sarlińskiego jest w tej chwili najaktywniejszą ekipą w Krakowie, ponieważ rozegrała w tym sezonie już blisko 30 spotkań. Dzięki temu cały czas widać postępy w grze tego teamu.

III LIGA (GRUPA A)

SikorkiExtreme - Polona Krakow 7:4
Po wyrównanym pojedynku pierwsze trzecioligowe zwycięstwo odnosi ekipa Krzysztofa Zabiegi. Sikorki to zespół, który stać na walkę z najlepszymi, dlatego z niecierpliwością czekamy na następną kolejkę.

Paços de Ferreira - Som Gorsi 8:6
Tak jak zapowiadaliśmy, po wyrównanym meczu faworyt tego spotkania odniósł zwycięstwo. Zespół Patryka Tokarczyka doznał z kolei pierwszej porażki, która jest dla niego zupełnie nowym doświadczeniem.

Chłopi - FC Metal Hearts 5:7
Pierwsze trzecioligowa porażka ekipy Oskara Weigla była równocześnie pierwszym zwycięstwem „Hearts”. Pojedynek trzymał w napięciu do samego końca i kolejny raz z konfrontacji tych zespołów zwycięsko wyszli zawodnicy Damiana Soleckiego.

III LIGA (GRUPA B)

Holender Kraków - RKS Strzała Sieciechowice 3:9
„Strzała” dosłownie mknie przez ligę! Kolejne zwycięstwo pozwala temu zespołowi umocnić się na pozycji lidera. Holender odnosi natomiast trzecią ligową porażkę, ale na pocieszenie można zaznaczyć, że jak na razie z ich rywalem nikt jeszcze punktów nie zdobył.

FC Nexus - Pychoteam 2:6
W tym spotkaniu górą byli podopieczni Krzysztofa Buły. Jest to o tyle ważne zwycięstwo, że w rozgrywkach nadchodzi czas, w którym tabela się dzieli i pokazuje, kto będzie walczył o awans.

Wiertnik Kraków - South Empire 6:15
Wysokie zwycięstwo debiutanta dobrze rokuje dla tego zespołu. Ciekawi jesteśmy jego kolejnych meczów, w których zmierzy się z kimś z czołówki. „Wiernik” odnosi trzecią porażkę z rzędu i w następnych tygodniach musi być tylko lepiej.
 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement