Ligowe
Dodany: Komentarzy: 1

Medilf-sport partnerem rozgrywek w Koninie

Playarena Konin pozyskuje kolejnego partnera. Tym razem jest nim nowo otwarty gabinet fizjoterapii  przy ul. Grunwaldzkiej 6, znajdujący się w starej części miasta Konina.

Czym zajmuje się Medilf-sport?
Medilf-sport świadczy kompleksowe usługi w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu. W Medilf-sport wykonywany jest również kinesiotaping (metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze) oraz zabieg falami uderzeniowymi, wykorzystywany jako metoda leczenia przewlekłego bólu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanego fizjoterapeutę sportowego i w znacznym stopniu przyspieszają rekonwalescencję.
 


Na czym będzie polegać współpraca?
Dzięki wstępnemu porozumieniu wszyscy zawodnicy, grający regularnie w konińskiej Lidze Nike Playarena, mogą liczyć na stosowne zniżki oraz pakiety promocyjne zabiegów, które z pewnością szybciej pomogą wrócić do zdrowia oraz gry na konińskich orlikach. W tym celu należy kontaktować się z Ambasdorem Playarena - Łukaszem Majewskim. Ponadto, w ramach współpracy w gabinecie powieszone zostały plakaty promujące Ligę Nike Playarena w Koninie.
 


Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego partnera:
https://pl-pl.facebook.com/pages/Medilf-sport/1475444069363508.
 

powrót do listy

Komentarze

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 9 lata temu

Super robota , jestem pewny, że obie strony będą miały z tego korzyści !

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement