Salon Sportowy Edmark gra z Playarena Białystok
Liga Nike Playarena Białystok nawiązuje kolejną współpracę. Tym razem parterem naszych rozgrywek zostaje Salonem Sportowy Edmark.
Przypieczętowana współpraca
Podobnie jak w przypadku Wydziału Historyczno-Socjologicznego „znajomość’’ z Salonem Sportowym Edmark trwa już od jakiegoś czasu i koncentruje się na zakupie nagród na potrzeby białostockich turniejów. Dobre relacje zaprocentowały nawiązaniem stałej współpracy.
Warunki współpracy
Dzięki współpracy z Salonem Sportowym Edmark każdy zawodnik Ligi Nike Playarena Białystok otrzyma zniżkę w wysokości 15% na cały asortyment sklepu (szczegóły znajdziecie na miejscu w salonie), a każda drużyna, która nie ma jeszcze swoich strojów, może je zakupić właśnie w nim. Nasz partner przygotuje dla Was specjalną ofertę, w zależności od ilości i rodzaju strojów. Ponadto, Salon Sportowy Edmark ufundował w ramach współpracy nagrody dla triumfatorów dwóch projektów, które wystartowały w nowym sezonie: Typera (Edmark Typer Ligi Nike Playarena Białystok) oraz Turbokozaka. W przypadku tej pierwszej inicjatywy do wygrania jest koszulka z możliwością autografu byłego lub obecnego zawodnika Jagiellonii Białystok, a za zwycięstwo w Turbokozaku pamiątkowa statuetka. Ponadto, kontynuowana również będzie dalsza współpraca w kwestii zakupu pucharów, medali i statuetek na potrzeby białostockich turniejów po promocyjnych cenach.
O nawiązanej współpracy
Nieoficjalnie Liga Nike Playarena Białystok współpracuje z Salonem Sportowym Edmark już od jakiegoś czasu. Oficjalne ogłoszenie współpracy w pełnym zakresie to tylko postawienie „kropki nad i”. Dotychczasowa „znajomość” układała się świetnie i wierzymy, że podobnie będzie teraz oraz w przyszłości. Edmark jest ważnym elementem układanki rozwoju Ligi Nike Playarena Białystok, dlatego dziękujemy właścicielowi Panu Markowi Stypułkowskiego za to, że na nas postawił i nam zaufał. Jesteśmy pewni, że nie będzie żałować tej decyzji.
Kim jest nowy partner Ligi Nike Playarena Białystok?
Salon Sportowy Edmark jest firmą, która wciąż się rozwija. Mieści się on w Galerii Antoniukowskiej - lok.26A/2. W sklepie znajduje się duży wybór obuwia i odzieży sportowej różnych firm, a także wiele akcesoriów sportowych, nagród na każdą okazję, pucharów i medali. Co więcej, istnieje możliwość sprowadzenia do salonu potrzebnego towaru na zamówienie klienta. Asortyment Salonu Sportowego Edmark spełnia oczekiwania zarówno ludzi uprawiających sport profesjonalnie, jak i osób, które traktują sport jako formę wypoczynku i rekreacji. W salonie znajduje się również kącik kibica Jagiellonii Białystok, w którym można kupić szaliki, odzież i gadżety w barwach białostockiej Jagi.

Komentarze