Ligowe
Dodany: Komentarzy: 3

Łódź: Podsumowanie grudnia


Postanowiłem, że to już stanie się comiesięczną tradycją - będę robił co 30 dni podsumowanie dokonań najlepszych zespołów w Łodzi pod względem rozegranych spotkań w danym okresie.

W listopadzie zwyciężyli Red Devils Łódź, którzy w dalszym ciągu nie stracili zapału do gry. Jednak rewelacją w świątecznym miesiącu okazała się ekipa, która była v-ce liderem w poprzednim zestawieniu.

 

Wyniki grudniowe:

1. Flying Dragons (8 meczów)

Zdecydowany lider 3. ligi łódzkiej. Prowadzi z przewagą aż 18 punktów - w grudniu przytrafiła im się tylko jedna porażka. Tak trzymać Panowie.

 

2. FC RoloFC TeoOffensive ŁódźRed Devils ŁódźSzał Pieroga na PatelniSemantyczna Akademia Futbolu (4 mecze)

Grudzień zdecydowanie odpuściła sobie nasza 2. liga. Chłopaki grajcie, bo wiosną braknie czasu na rozegranie wszystkich meczów - tym bardziej, że zaplecze „ekstraklasy” wcale nie jest małe (27 zespołów). Pamiętajcie też, że 1. liga stoi przed Wami otworem.

 

Podsumowując, uważam, że przez najbliższe dwa miesiące będzie bardzo trudno wyciągnąć playarenowiczów na boiska. Obym się mylił pisząc podsumowanie stycznia. Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej. Tak gra w piłkę, tak gra w piłkę cała Łódź!

powrót do listy

Komentarze

Aleksander Szymajda
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

FC TEO!!!!!!!

Jarosław Siewiera
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Łódź nie śpi ;)

Tomasz Zawadzki
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Jak na Razie pogoda sprzyja do uprawiania sportu na świeżym powietrzu, mysle ze aura jest zniacznie korzystniejsza w styczniu niż w Grudniu. ;) PozdRRawiam.

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement